اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812244587114407

آرایش عروس اروپایی

کد: 139812244587114407

http://bit.ly/2IKQ0re

، تهران , (اخبار رسمی): آرایش عروس اروپایی یکی از بهترین و پرطرفدارترین شیوه‌های میکاپ است که زیبایی و سادگی را با هم تلفیق کرده است. مانند تمام انواع آرایش از قبیل آرایش عروس هندی، عربی و ایرانی، در نحوه میکاپ عروس اروپایی نیز ویژگی‌هایی به چشم می‌خورد که به نوعی هویت این سبک از آرایش را بازگو می‌کند.

آرایش عروس اروپایی
آرایش عروس اروپایی در سالن زیبایی نسیم عقیلی

آرایش عروس اروپایی از گذشته تا کنون

میکاپ عروس از گذشته تا امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است، به طوری که در کشورهای اروپایی از قرون وسطایی استفاده از پوردهای روشن کننده پوست در میان زنان رواج زیادی پیدا کرد. در سال‌های ابتدایی استفاده از این پودرها بیشتر برای پوشاندن آفتاب سوختگی‌های ناشی از کار کردن در مزارع کشاورزی بود. آرایش عروس اروپایی در آن زمان به معنای زنانی با چهره‌های سفید و رنگ پریده بود که به مرور دچار تغییر و تحول شد. به طوریکه در قرن سیزدهم میلادی استفاده از رژ لب در میکاپ عروس اروپایی رواج پیدا کرد و تا امروز از آن استفاده می‌شود. یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که از گذشته تا امروز در آرایش عروس اروپایی دیده می‌شود، سادگی و دوری از آرایش‌های تند و غلیظ است که کمک زیادی به طبیعی بودن و جلوه مناسب چهره داشته است.

میکاپ اروپایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

با مرور مدل‌های آرایش چند ویژگی مهم را در این سبک آرایش مشاهده خواهید کرد که کاملا با آرایش‌های هندی و عربی متفاوت هستند. از مهم ترین این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

گریم اروپایی عروس

گریم صورت و نحوه انتخاب رنگ رژ گونه و کرم مناسب برای پوست در تمام سبک‌های آرایش و میکاپ مهم است و باید با دقت و کاملا حرفه‌ای انجام شود. در گریم صورت اروپایی تلاش می‌شود تا ابتدا لک‌های روی پوست کاملا پوشانده شده و در نهایت با رژ گونه‌های لایت و متمایل به صورتی جلوه زیبایی به صورت داده شود. البته باید بتوان هارمونی خوبی میان رنگ رژ گونه و رژ لب ایجاد کرد تا نتیجه خوبی در نهایت ایجاد شود.

آرایش اروپایی چشم

چشم یکی از مهم ترین اجزای صورت است که تاثیر زیادی بر جلوه و زیبایی چهره ایجاد می‌کند. در تمام سبک‌های آرایش عروس به آرایش چشم اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود، به طوریکه در آرایش عربی یا خلیجی از خط چشم‌های کشیده و دنباله دار و سایه‌های تیره استفاده می‌شود. در مقابل، در آرایش و میکاپ عروس اروپایی، تلاش می‌شود چشم‌ها در حین زیبایی، سادگی و طبیعی بودن را به خوبی جلوه دهند. برای دست یافتن به این هدف، خط چشم‌های باریک و کوتاه و سایه کمرنگ و صورتی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. از دیگر ویژگی‌هایی که در این سبک میکاپ دیده می‌شود، عدم استفاده از مژه‌های بلند با ریمل زیاد است. استفاده از ریمل زیاد برای مژه‌ها بیشتر در آرایش‌های خلیجی و هندی کاربرد داشته و با سبک‌های اروپایی کاملا متناقض است.

آرایش لب اروپایی

از دیگر موارد و ویژگی‌های بسیار مهم در این سبک میکاپ می‌توان به آرایش لب اشاره کرد. لب از جمله اجزای صورت است که آرایش صحیح آن می‌تواند تاثیرزیادی بر جلوه کار داشته باشد. در سبک‌های اروپایی از خط لب‌های پررنگ استفاده نمی‌شود و ترجیحا رژ لب با رنگ‌های مات و صورتی کاربرد دارد.

گالری آرایش عروس اروپایی نسیم عقیلی به عنوان یکی از تخصصی ترین تیم‌های ارائه دهنده خدماتی همچون اکستنشن، آرایش عروس، طراحی و کاشت ناخن و غیره در تهران فعالیت دارد. این مجموعه علاوه بر ارائه آلبومی از نمونه کارهای نسیم عقیلی در حوزه آرایش عروس و غیره، مشاوره‌های لازم را قبل از انتخاب مدل آرایش بر اساس فرم صورت و گردن و غیره ارائه می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سالن زیبایی نسیم عقیلی

در سالن زیبایی نسیم عقیلی با ایجاد فضاهای مجزا برای خدمات پوست، اپیلاسیون، اطاق تخصصی گریم ، سالن انتظار و فضای مجزا برای خدمات ناخن و… سعی شده آرامش خاطر مراجعین به خصوص عروس خانمها فراهم شود. سالن زیبایی نسیم عقیلی در محیطی بسیار دوستانه و آرام و با حضور ۳ گریمور متخصص عروس، و با مشاوره رایگان و بازدید از نمونه عروس های زنده و آلبوم کار گریمورها بهترین گزینه ی انتخابی را برای به یاد ماندنی ترین روز زندگی عروس خانمها به ان ها هدیه می دهد. ‎نسیم عقیلی متولد۷ بهمن ۱۳۶۱ فارق التحصیل رشته عمران از دانشگاه سراسری شهید رجایی تهران میباشد. ‎وی در خانواده ای آشنا به هنر و حرفه ی عکاسی به دنیا آمد و نگاه او لنز دوربین بود و زیبا ساختن دنیا بر عهده ی او. از کودکی به کارهای هنری و نقاشی علاقه مند بود و در موسیقی نیز استعداد بسیاری داشت. ‎اولین تجربه ی کاری خود در زمینه ی آرایشی را در ۲۰ سالگی کسب کرد و در سن ۲۲ سالگی دوره های گریم سینمایی و زیبایی را نزد استاد فرهنگ معیری گذراند و این گونه بود که فعالیت خود در زمینه میکاپ عروس را آغاز نمود و پس از فارق التحصیلی از دانشگاه، تمام وقت خود را به امور زیبایی و میکاپ عروس اختصاص داد؛ چرا که لنز نگاه او در جستجوی چیزی جز زیبایی نبود.‎وی اولین سالن زیبایی خود را در سال ۱۳۹۱ با نام برند نسیم عقیلی تاسیس کرد و فعالیت او در این زمینه تا امروز همچنان ادامه دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس