اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981224458739365

یافتن شغل در مونیخ به زبان انگلیسی

کد: 13981224458739365

http://bit.ly/2IQ9tqG

، تهران , (اخبار رسمی): مونیخ ثروتمندترین شهر آلمان از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی و دارای پایین ترین نرخ بیکاری، نه تنها در آلمان بلکه در کل اروپا است. در مونیخ درصد بیکاری به تمام معنا در واقع صفر است. اما همه چیزها هم درباره مونیخ خوب نیست. مونیخ گران ترین هزینه مسکن را در آلمان دارد،

یافتن شغل در مونیخ به زبان انگلیسی
یافتن شغل در مونیخ به زبان انگلیسی

مونیخ شهری ثروتمند است که دارای جاذبه‌های بسیاری است. مراکز دیدنی، جشن‌ها (به‌ویژه جشن اکتبر) باعث شده‌است تا این شهر در رتبه چهارم بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار گیرد

بر روی رود ایسار و شمال کوه آلپ قرار گرفته‌است. مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است. ۱٬۳۳۰٬۴۴۰ میلیون نفر در این شهر زندگی می‌کنند و مساحت این شهر۳۱۰٫۴۳ کیلومتر مربع است و مرکز ایالت بایرن است. مونیخ میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۷۲ بود.

مونیخ شهری ثروتمند است که دارای جاذبه‌های بسیاری است. مراکز دیدنی، جشن‌ها (به‌ویژه جشن اکتبر)، امکانات و برنامه‌های فرهنگی باعث شده‌است تا این شهر را در رتبه چهارم بهترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار دهد.

مونیخ ثروتمندترین شهر آلمان از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی و دارای پایین ترین نرخ بیکاری، نه تنها در آلمان بلکه در کل اروپا است. در مونیخ درصد بیکاری به تمام معنا در واقع صفر است. اما همه چیزها هم درباره مونیخ خوب نیست. مونیخ گران ترین هزینه مسکن را در آلمان دارد، اگرچه یک مطالعه جدید نشان داد که اشتوتگارت اخیراً از مونیخ در هزینه‌های زندگی پیشی گرفته است.

اگر فرانکفورت مرکز سرمایه و سیستم بانکی آلمان و قاره اروپا باشد مونیخ مرکز بیمه آلمان است غول‌های خودروسازی و مهندسی همچون بی ام و و زیمنس نیز در این شهر مستقر هستند و بسیاری ازمراکز صنایع ثروتمند در مونیخ هستند.

زندگی و کار در پایتخت باواریا، مونیخ، انتخاب خوبی برای کسانی است که می‌خواهند شیوه زندگی خارج از منزل، آب و هوای دلپذیر و مجموعه بزرگی از شرکت‌های بین المللی را برای رشد و ترقی در حرفه خود انتخاب کنند.

خوب با وجود سیستم سنتی مونیخ سخت نیست که بگوییم که سیستم محافظه کار مونیخ شرایطی ایجاد می‌کند که پیدا کردن کار به زبان انگلیسی زبان در مونیخ به راحتی برلین نیست اما اگر نیمه پر لیوان را دید وقتی که شغلی پیدا شود، در مونیخ حقوق بهتری از موقعیت معادل آن در برلین پرداخت می‌شود.

همچنین، آنچه بسیاری از مهاجران نمی‌دانند این است که مونیخ بعد از برلین دومین شهر آلمان برای صنایع نو بنیاد واستارتاپ ها است. ولی در حالی که مونیخ روند رشد آهسته‌ای دارد برلین سریع ترین رشد را در آلمان دارد.

به عنوان یک مهندس کامپیوتر باید گفت که برلین همچنان بهترین جای آلمان برای کار به انگلیسی و حتی آلمانی است. اما در مشاغل مهندسی دیگر مونیخ شرایط بسیار بهتری را دارد.

کاریابی بین المللی کارپیرا خدمات حرفه‌ای کاریابی خود را در کشورهای آلمان، اتریش، دانمارک، هلند، انگلیس، استرالیا، کانادا، قطر و عمان ارائه می‌دهد و با استفاده از راهکارهای ویژه موانع را سر راه اشتغال و استقرار داوطلبان مشاغل خارج از کشور برمی‌دارد..

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | کار و استخدام