اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812244587513959

10 نکته مهم کاشت ابرو

همه چیز در باره کاشت طبیعی ابرو

کد: 139812244587513959

http://bit.ly/38OIIgQ

، تهران , (اخبار رسمی): ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو، کاشت ابرو پر طرفدارترین کاشت موی طبیعی است. کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده، از جمله مهمترین عوامل از دست رفتن دائمی ابروها هستند

همه چیز در باره کاشت طبیعی ابرو
همه چیز در باره کاشت طبیعی ابرو

گاهی افراد برای جبران ابرو به جراحی زیبایی کاشت ابرو روی می‌آورند. این حقیقت غیر قابل انکار است که هرچند شما چشم‌های زیبایی داشته باشید اما اگر ابروهای شما نامرتب و به هم ریخته یا کم پشت باشد زیبایی آنها دیده نخواهند شد. مهمترین عامل زیبایی و گیرایی چشمان یک شخص ابروهای زیبا و مرتب است، داشتن ابروهای شکیل و بلند و پرپشت یکی از آیتم‌های اصلی زیبایی در چهره است.

نکات مهم درباره کاشت طبیعی ابرو

اگر قصد کاشت ابرو را دارید باید این ده حقیقت را در مورد پیوند ابرو بدانید:

1- بهترین اشخاص برای پیوند ابرو کسانی هستند که موی سر صاف دارند، کسانی که با این عمل آشنایی دارند می‌دانند که موهای مجعد برای کاشت ابرو مناسب نیست.

2- مراحل کاشت طبیعی ابرو به 3 قسمت تقسیم می‌شود: تاج ابرو، بدنه ابرو، دم ابرو و در هرکدام از این دسته‌ها باید مواردی رعایت شود. نخست اینکه در کاشت تاج ابرو باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود تا ابروها حالت عمودی پیدا نکنند، در کاشت بدنه ابرو نیز این موضوع باید رعایت شود که سمت تاج ابرو به دم ابرو باید از زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به گونه‌ای که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست صورت کاشته شود. پزشکان حتی این موارد را در نظر می‌گیرند که نوع موهایی که برای کاشت ابرو استفاده می‌شود دارای قطری مناسب همسان با موهای ابرو باشند و از موهای ضخیم برای ابرو استفاده نکنند.

این نکته در عمل پیوند ابرو مهم است که قطر منافذ کاشت موها در ابروها باید کوچک‌تر انتخاب شود چون اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می‌کند. باید به این امر دقت کرد که محل قرار دادن موهایی که کاشته می‌شود، خیلی خیلی نزدیک به هم و بسیار پرتراکم باشد که پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.

3- معمولا کاشت ابرو را برای افرادی توصیه می‌کنند که به دلیل عوامل مادرزادی، بیماری، عفونت یا زیرابرو برداشتن زیاد از حد، ابروهای کم پشتی دارند یا ابرو ندارند.

4- نواحی اهدا کننده مو برای پیوند ابرو شامل پوست سر است که وقتی موی این ناحیه به ابرو پیوند زده شد، به صورت دائمی رشد می‌کنند و عموما باید ماهی یک بار کوتاه شوند.

5- برخلاف تصور رایج، مراحل کاشت ابرو نسبتا ساده است و تحت بی حسی موضعی انجام می‌گیرد و نیاز به بستری در بیمارستان نیست.

6- موهای کاشته شده در ابرو باید در فاصله نزدیکی نسبت به هم قرار داشته باشند تا ابرو کامل و صاف به نظر برسد؛ برای این امر فولیکول‌های مو اهدا کننده با استفاده سوزن‌های بسیار ریز جدا می‌شوند که تضمین کننده این مساله باشد که بر روی سر یا در ابروی پیوند داده شده هیچ جای زخمی ایجاد نمی‌شود بهترین ناحیه برای برداشت مو پشت گوش‌ها است.

7- فردی که پیوند ابرو انجام می‌دهد باید به این امر توجه داشته باشد که چون موهای کاشته شده از مناطق غیر از ابرو پیوند داده می‌شوند و قدرت رشد آنها به دلیل جابجایی کاهش می‌یابد، لذا فرد بایستی حداقل 9– 6 ماه صبر کند تا کاشت ابروهایش کاملاً جواب دهد پس وقتی با کندی رشد موهای ابروی خود مواجه شدید سریع دوباره اقدام به کاشت ابرو نکنید.

8- کاشت و پیوند ابروها تا حد زیادی شبیه کاشت موی سر است پس طبیعتا پس از کاشت ابرو اندکی تورم و کبودی دور چشم رخ دهد که با کمپرس گرم و گذشت چند روز به سرعت مرتفع می‌شود.

9- اگر پیوند ابرو انجام می‌دهید باید این انتظار را داشته باشید که پس از کاشت موی ابرو، کمی خونریزی ایجاد شود و شاهد دلمه بستن زخم پیوند خواهید بود. ناحیه ابرو کمی متورم می‌شود، ولی در عرض چند روز این عوارض کاهش می‌یابد. طبیعتا کمی احساس خارش به شما دست می‌دهد در این هنگام مواظب باشید که ناحیه کاشت موی ابرو را نخارانید تا به طور کامل خوب شود. در صورتی که پس از زمان توصیه شده توسط پزشک بعد از کاشت ابرو، برخی از علائم عدم بهبود هنوز در شما وجود داشته باشند، به پزشک خود مراجعه کنید.

10-اشخاصی که راغب کاشت و پیوند ابرو هستند باید دقت کنند که این کار از نظر انتخاب بیمار مناسب، تکنیک انجام کار و بسیاری نکات فنی و پزشکی دارای حساسیت بسیار بالایی بوده و لازم است همیشه توسط متخصص پوست و مو که دارای تجربه کافی در این زمینه باشد انجام پذیرد، متاسفانه در چند سال اخیر شاهد آگهی‌های تبلیغاتی نادرست بوده‌ایم که بیمار را به سادگی گول زده و با هدف سودجویی خسارات جبران ناپذیری به مراجعین وارد می‌کنند. توصیه می‌شود که در انتخاب پزشک معالج خود دقت و وسواس زیادی به خرج دهید.

کاشت ابرو چگونه است؟

باید توجه کنید که ابرو به عنوان یکی از عناصر زیبایی صورت محسوب شده که باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود. ریزش ابرو می تواند دارای دلایل مختلفی نظیر: بیماری های ارثی و مادرزادی، سوختگی یا بیماری های تیروئیدی و انجام پرتو درمانی داشته باشد. بانوان به نسبت آقایان بیشتر دچار ریزش ابرو می شوند و برای خانم ها داشتن ابروهای زیبا دارای اهمیت بیشتری نسبت به مردان است.

انواع روش‌های کاشت ابرو

روش کاشت ابرو SUT

شیوه‌های مختلفی در زمینه کاشت طبیعی ابرو وجود دارد که یکی از آنها کاشت ابرو به روش sut است. این شیوه به گونه‌ای است که در انتها رشد موها به شکل طبیعی انجام می‌شود. برای جراحی کاشت ابرو به روش sut باید به یک متخصص ماهر مراجعه کرد تا انجام کار به شکل کامل و درستی صورت بگیرد. برای انجام این روش نیاز به جلسات مشاوره حس می‌شود تا بیمار به صورت کامل بررسی شده و مقدار ریزش ابرو و ظاهر شخص و همچنین روند درمانی مورد بررسی قرار گیرد.

به صورت معمول پزشک در جلسه مشاوره مقداری از ابرو را برداشته و تراکم موی شخص را می‌سنجد تا بتواند تصمیم گیری درستی در مورد کاشت ابرو داشته باشد. در جلسه مشاوره موضوع عمل با بیمار مطرح شده و در صورت نیاز روش‌های مختلف برای وی بیان می‌شود. بیمار می‌تواند نظر خود را با پزشک متخصص در میان بگذارد تا یک تصمیم درست اتخاذ شود.

شرط کاشت ابرو SUT

برای انجام این جراحی به شکل صحیح بهتر است بیمار تحت مشاوره قرار گرفته و موارد مورد نیاز برای وی بیان شود. ابتدا برداشت مو از بخش‌های مورد نظر توسط پزشک انجام شده و در صورتی که تراکم مو به میزان کافی در پشت گوش شخص وجود نداشته باشد می‌توان این کار را با برداشتن مو از نقاط دیگر بدن انجام داد. فولیکول‌های برداشته شده به صورت مجزا بررسی شده و بدون آسیب رسیدن به آن در محل ابرو کاشته می‌شود.

شرایط کاشت ابرو به روش sut

از طریق این روش، بعد از مدتی، رشد ابرو بسیار سریع بوده و این یعنی متقاضی کاشت ابرو در کمترین زمان بهترین نتیجه را خواهد گرفت. در واقع مزیت این روش این است که ظاهر فرد غیرطبیعی نشان داده نخواهد شد چرا که جای برداشت و کاشت ابرو به هیچ عنوان باقی نخواهد ماند. گفتنی است که روش کاشت ابرو sut را می‌توان بر روی ابروهای آسیب دیده هم اجرا کرد، بدون آنکه کیفیت کار پایین بیاید. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که بر اثر اتفاقات ناگوار جای رشد هیچ گونه ابرویی در صورت ندارید، با این روش کاشت می‌توانید امیدوار باشید تا دوباره ابروهایتان را بدست آورید. فقط دقت کنید که باید در انتخاب متخصص کاشت ابرو دقت کنید. ناگفته نماند که در این روش کاشت، کار در یک جلسه به متقاضی تحویل داده خواهد شد.

روش کاشت ابرو FIT

از دیگر روش‌هایی که برای کاشت ابرو وجود دارد استفاده از شیوه fit است. باید بدانید که کاشت ابرو به این شیوه به عنوان یکی از روش‌های متداول در ترمیم و بازسازی ابرو محسوب شده و سوراخ‌های کوچکی در پشت و کنار سر بیمار ایجاد می‌شود تا گرافت‌ها به شکل کامل از این نواحی خارج شوند. پزشک مربوطه با توجه به تخصص خود می‌تواند از این روش استفاده کند تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

ترمیم ابرو

بانوانی که بر اثر زایمان یا استرس‌های ناشی از فشارهای عصبی یا افسردگی و یا مصرف قرص‌های افسردگی موهای ابرو ی خود را از دست می‌دهند با مشاوره از پزشک می‌توانند ترمیم ابرو انجام دهند ،ترمیم ابرو با استفاده از مزوتراپی و پی آر پی است که دارای محلول‌هایی برای تحریک فلیکول مو محسوب می‌شوند.

بیماران زیادی از طریق مزوتراپی و پی آر پی توانسته‌اند ابروهای خود را بدست آورند اما این در شرایطی اتفاق می‌افتد که فلیکول‌های مو از بین نرفته باشد و فقط ضعیف شده باشند در غیر این صورت تنها درمان پیشنهادی کاشت ابرو است.

اطلاعات غلط در بین عموم مردم قرار دارد که این اطلاعات حاکی از آن است که موهای ابرو‌های کاشت شده به صورت بد زاویه رشد می‌کنند.

عمل کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو هیچ نیازی به بی هوشی نیست و بیمار از اول تا پایان عمل باید به هوش باشد و هیچ استرسی برای بیمار به وجود نخواهد آمد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک کاشت مو آریامن

کلینیک زیبایی آریامن با بهره مندی از متخصصان و پزشکان مجرب در زمینه زیبایی پوست ، کاشت و ترمیم مو و ابرو ، لاغری ، جوانسازی پوست و… فعالیت میکند. همچنین مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و تکنولوژی زیبایی که استانداردهای آن مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و FAD می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت تجهیزات پزشکی ، برخورداری از چهره جوان تر و زیباتر باعث خرسندی و رضایت فرد و همچنین موفقیت وی در امور خانوادگی ، اجتماعی و شغلی می شود . کلینیک زیبایی آریامن همواره تلاش دارد با بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین متدهای به روز جهان، رضایت شما عزیزان را کسب نماید. هدف اصلی کلینیک پوست و مو ارائه خدمات با کیفیت جهت احیاء سلامتی و جوانی و طراوت پوست و درمان کامل ریزش مو می باشد. کلینیک زیبایی آریامن توان خود را در مدت زمان بالغ بر ۱۰ سال در زمینه یادگیری و آموزش جدیدترین راهکارها و متدهای جهانی این عرصه با تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت مو بکارگرفته، تا بتواند طبیعی ترین نتیجه پیوند و رضایت خاطر مراجعه کنندگان در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم آورد. انتخاب بهترین جراح متخصص کاشت مو یکی از مهمترین تصمیماتی است که برای انجام آن باید به برخی فاکتورهای ارزشمند توجه نمود. یک کلینیک پوست و موی معتبر عمل کاشت مو باید دارای پزشکانی باشد که دارای کمترین خطا در کار خود بوده و بهترین نتیجه را تضمین نمایند، زیرا یک بار عمل کاشت مو با شکست مواجه شود، امکان اصلاح مجدد آن وجود ندارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی