اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812254588714024

مشاوره حقوقی دیوان عدالت چگونه است؟

کد: 139812254588714024

http://bit.ly/2xyb1D4

، تهران , (اخبار رسمی): دیوان عدالت اداری در ایران سازمانی برای رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردم نسبت به نهادها و ادارات دولتی است که نیاز به مشاوره آن بیش از پیش در بین افراد جامعه احساس می‌شود. یک موسسه حقوقی خوب می‌تواند راهکارهای عالی برای احقاق حقوق شما در دیوان عدالت اداری ارائه دهد.

مشاوره حقوقی دیوان عدالت
مشاوره حقوقی دیوان عدالت چگونه است؟

مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری نیز یکی از مواردی است که نیاز به آن بیش از پیش در بین افراد جامعه احساس می‌شود. یک موسسه حقوقی خوب می‌تواند راهکارهای عالی برای احقاق حقوق در دیوان عدالت اداری ارائه دهد. دیوان عدالت اداری در ایران سازمانی برای رسیدگی به شکایات و اعتراضات مردم نسبت به نهادها و ادارات دولتی است؛ بنابراین هر کسی که تصور می‌کند در یک اداره و یا سازمانی حق وی ضایع شده و حقوق او به درستی پرداخت نشده است، دیوان عدالت اداری مرجعی برای رسیدگی به این اعتراضات و شکایات خواهد بود.

اما آیا تنظیم شکایت‌نامه از یک نهاد دولتی و یک سازمان به هر دلیلی در دیوان عدالت اداری به این سادگی‌ها خواهد بود؟ آیا چنین سازمانی با هر دست‌نوشته‌ای که به دستش برسد، برای بررسی آن مجاب خواهد شد؟ قاضی دیوان عدالت اداری تمام بررسی‌های مربوط به شکایات رسیده را به صورت غیرحضوری دنبال می‌کند. با این حساب برای رسیدن به موفقیت در یک پرونده در دیوان عدالت شما نیاز به یک شکایت‌نامه دقیق و مستدل خواهید داشت.

حضور در جلسه مشاوره حقوقی دیوان

جلسه مشاوره حقوقی دیوان عدالت با سایر جلسات مشاوره حقوقی تفاوت‌هایی دارد. پیچیدگی‌های پرونده‌ها در این مشاوره حقوقی نسبت به سایر انواع مشاوره‌ها کمی بیشتر بوده و نیاز به بررسی و دقت بیشتری خواهد داشت. از این نظر برای بستن قرارداد وکالت با یک وکیل زبده می‌بایست در یک جلسه مشاوره حقوقی دیوان عدالت، نظرات و مدارک پرونده خود را در میان گذشته و در صورت امکان رسیدگی به آن قرارداد وکالت را تنظیم کنید.

بسیاری از پرونده و طرح شکایات از همان ابتدا راه به جایی نخواهند برد و وضعیت آنها مشخص است. از طرفی هم برخی دیگر از پرونده‌ها نیز نیاز به مهارت‌های خاصی دارد که هر وکیلی از عهده آن بر نخواهد آمد. از این رو قبل از تنظیم قرارداد وکالت با وکیل دیوان عدالت باید روند پرونده خود را با وی در میان گذاشته و نظر وی را درباره آن جویا شوید. صداقت یکی از معیارهایی است که می‌تواند بهترین نتیجه را در این مواقع برای شما به دنبال داشته باشد. متاسفانه بسیاری از وکلا تنها برای دریافت دستمزد حق‌الوکاله وعده‌های توخالی به متقاضیان می‌دهند و پرونده‌هایی که از همان ابتدا شکست‌خورده محسوب می‌شوند را قبول می‌کنند.

آیا راهی برای موفقیت در پرونده دیوان وجود دارد؟

بسیاری از مردم بر این تصور هستند که ارائه شکایت و اعتراض در دیوان عدالت اداری به هیچ جایی نخواهد رسید و سازمان‌ها و ادارات دولتی و کارفرمایان آنها هیچ‌گاه در این دادگاه بازنده نخواهند بود؛ اما این یک تصور اشتباه از روند بررسی پرونده‌ها در دیوان عدالت اداری است. اگر سازمانی به این بزرگی و قدرت در قانون اساسی گنجانده شده و از نظر قانونی اختیارات زیادی نیز به آن اعطا شده است، پس می‌تواند کار راه انداز باشد. اگر ما توانایی نتیجه گرفتن از یک شکایت در دیوان عدالت را نداریم، دلیلی بر عدم رسیدگی به پرونده‌ها در این سازمان نیست.

 به همین دلیل مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری می‌تواند گره از بسیاری از مشکلات باز کند. تعداد پرونده‌های بسیار زیادی در سطح کشور در طرح شکایات افراد از سازمان‌های بزرگ و کوچک موفق بوده و حق به حق دار می‌رسد.

در جلسه اول مشاوره حقوقی دیوان عدالت از وکیل خود بخواهید تا روند پرونده‌های مشابه را برای شما بازگو کند تا متوجه میزان موفقیت بالای این پرونده‌ها در دیوان عدالت اداری شوید. البته داشتن امیدهای واهی هم توقعات را بالا برده و در نهایت می‌تواند منجر به آسیب‌هایی نیز برای افراد شود. بهترین راه این است که راه و روش اصولی را برای خود اختیار کنید. البته برخی از قوانین در این زمینه کمی پیچیده بوده و نیاز به تجربه بالایی دارد.

مشاوره حقوقی دیوان در موسسه حقوقی صاحب اندیشه

پیدا کردن یک موسسه حقوقی معتبر و بزرگ با داشتن وکیل پایه یک دادگستری باتجربه اولین قدمی است که باید در زمینه مشاوره حقوقی دیوان بردارید. با شناخت و درک درست از وظایف و حدود اختیارات دیوان عدالت کشوری می‌توان تصمیمی درست و روشی قوی را برای موفقیت در یک پرونده حقوقی دیوان اتخاذ کرد. اولین مرحله برای موفقیت در یک پرونده حقوقی دیوان تحصیلات و آگاهی و دومین فاکتور هم تجربه است. معیارهایی که وکلای موسسه حقوقی صاحب اندیشه با بالاترین درجه آنها را دارا هستند.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت خدمات حقوقی به سایت موسسه به نشانی sahebandisheh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی صاحب اندیشه

موسسه حقوقی صاحب اندیشه با ۱۲ سال تجربه‌ کار از سال ۱۳۸۶ برای کمک به شما در حل انواع پرونده‌های حقوقی آماده است. این موسسه با شماره ۳۴۱۶۷ به ثبت رسمی رسیده و با کیفیت بالای خود توانسته اطمینان تمام مراجعه‌کنندگان خود را به دست آورد. ما کادر کاملی از وکلای پایه یک دادگستری را در انواع تخصص‌ها در اختیار داریم. با وکلای مجربی که در مجموعه صاحب اندیشه به فعالیت مشغول هستند برای هر مسئله حقوقی و کیفری شما، راه حل مناسبی را در اختیار داریم. بنابراین در صورت داشتن هر دعوی و مشکل حقوقی کافی است به ما مراجعه کنید تا با بهترین نتیجه‌ ممکن روبه رو شوید. علاوه بر وکلا ، کارشناسان مجربی نیز هستند که می‌توانند شما را در درک بهتر پرونده راهنمایی کنند. این مشاوره موجب می‌شود تا با شناخت نوع پرونده خود بتوانید بهترین و مناسب‌ترین وکیل را برای مسئله خود شناسایی کنید. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات موکل به طور کاملا محرمانه فقط در اختیار موسسه و وکلا قرار می‌گیرد. بنابراین می‌توانید در تمامی پرونده‌های خود با آرامش خاطر به سراغ موسسه حقوقی صاحب اندیشه بیایید و از خدمات گسترده ما استفاده کنید. علاوه بر آن تمامی جزئیات پرونده‌ و تک تک اقدامات وکلا پیش از اقدام و پس از انجام کار به موکل اطلاع داده می‌شوند. آگاهی شما از چگونگی روند پرونده برای ما بسیار اهمیت دارد و اولین نکته در تمامی کارها ایجاد حس رضایت برای موکلین عزیز است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون