اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812254588914822

پوشاک زنانه افراتین تولید کننده انواع تاپ، تی شرت و شلوار زنانه

کد: 139812254588914822

http://bit.ly/2wWQWWY

، تهران , (اخبار رسمی): تنوع پوشاک در تولیدی پوشاک زنانه افراتین بسیار بالاست و بانوان محترم می‌توانند انواع لباس‌های مختلف زنانه با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از قبیل تاپ زنانه، تی شرت زنانه، شلوار زنانه، تونیک زنانه و سارافون را از این واحد تولید و پخش پوشاک زنانه با بهترین کیفیت دوخت و جنس‌ تهیه و استفاده کنند.

پوشاک زنانه افراتین تولید کننده انواع تاپ زنانه تی شرت زنانه ، شلوار زنانه
پوشاک زنانه افراتین تولید کننده انواع تاپ، تی شرت و شلوار زنانه

از تولیدی‌های معتبر در زمینه تولید و پخش پوشاک زنانه می‌توان از تولیدی پوشاک زنانه افراتین نام برد. این تولیدی پوشاک زنانه از برترین تولید کنندگان پوشاک بانوان در ایران است که با دستگاه‌های مجهز و به روز خود، به تولید انواع متنوع پوشاک زنانه با کیفیت می‌پردازد.

تنوع پوشاک در تولیدی پوشاک زنانه افراتین بسیار بالاست و بانوان محترم می‌توانند انواع لباس‌های مختلف زنانه با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از قبیل تاپ زنانه، تی شرت زنانه، شلوار زنانه ، تونیک زنانه و سارافون را از این واحد تولید و پخش پوشاک زنانه با بهترین کیفیت دوخت و جنس‌ تهیه و استفاده کنند.

کیفیت پارچه به کار رفته در لباس‌های این مجموعه به قدری است که مقاومت بالای پارچه و ثبات رنگ آن از برترین ویژگی‌های این تولید و پخش پوشاک زنانه است.

در تولیدی تیشرت زنانه افراتین تنوع طرح، رنگ و کیفیت اجناس محصولات آن می‌تواند نیاز تمامی خانم‌های محترم با سلیقه را به خوبی به انواع لباس‌های زنانه تامین کند.

طرح‌های این تولیدی تاپ زنانه تماما توسط طراحان لباس به روز طراحی و توسط متخصصان دوخت با کیفیت بالا دوخته و با قیمتی مناسب به مصرف کننده عرضه می‌شود.

 تنوع لباس‌های زنانه تولیدی تاپ و تیشرت زنانه افراتین به اندازه‌ای است که می‌توان در تمامی فصل‌ها از این برند معتبر ایرانی استفاده کرد.

 کیفیت در تولیدی پوشاک زنانه افراتین توانسته است این برند زنانه را به خوبی شناخته شده و نامی کند. طراحی‌های منحصر به فرد و شیک لباس‌های این مجموعه مانند تاپ زنانه، تی شرت زنانه، شلوار زنانه، تونیک زنانه و سارافون همگی به روز طراحی و توسط متخصصان این حرفه دوخته شده‌اند.

دستگاه‌های دوخت انواع پوشاک در این واحد تولید و پخش پوشاک زنانه همگی بر طبق استانداردهای به روز دنیا طراحی شده‌اند که سبب دوخت عالی و با کیفیت انواع پوشاک این تولیدی زنانه می‌شود.

با حمایت و خرید از تولیدات ملی، همیشه از اجناس با کیفیت و عالی داخلی تهیه و استفاده کنید و شیک پوشی را برای خود و اطرافیان به ارمغان آورید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تولیدی پوشاک افراتین

پیشینه فعالیت های ما به سال ۱۳۷۹ بر می گردد و پس از فراز و فرود های فرآوان در تیر ماه سال 1394 کار با برند افراتین را توسط جمع خانوادگی ۴ نفره و با سرمایه نه چندان چشمگیر و فقط دو مشتری از سر گرفتیم. افراتین با اندیشه خلق مرغوبترین محصولات مطابق با نیاز ، مد و اقتصاد طیف گسترده ای از اجتماع فعالیت های خود را با ترکیبی از با کیفیت ترین مواد اولیه و تلفیق آن با تجربه هنر و اشتیاق پرسنلی متخصص و با چشم انداز جهانی شدن به پیش می برد. تاکید بر آموزش و تقویت سرمایه های انسانی جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات از مهمترین ارکان و اهداف افراتین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]