اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981225458949365

قانون مهاجرت نیروی کار ماهر آلمان ۲۰۲۰ ویژه افراد فاقد مدارک دانشگاهی

فرصتی بی نظیر برای آموزش و توسعه مهارت‌ها در آلمان

کد: 13981225458949365

http://bit.ly/2WiIsEi

، تهران , (اخبار رسمی): متقاضیان دارای مدارک فنی حرفه‌ای می‌توانند در طی مدت حضور در آلمان بر اساس این نوع اجازه اقامت، در دوره‌های عمومی یا تخصصی زبان بسته به حوزه شغلی خود شرکت کنند و سطح زبان آلمانی خود را تا حداقل سطح لازم برای اشتغال در آلمان (B1 و در بعضی ایالات B2) ارتقا دهند.

فرصتی بی نظیر برای آموزش و توسعه مهارتها در آلمان
آموزش و توسعه مهارتها در آلمان

گشایشی دیگر در قانون مهاجرت نیروی کار ماهر آلمان ۲۰۲۰ ویژه افراد فاقد مدارک دانشگاهی

قانون مهاجرت نیروی کار ماهر به آلمان ۲۰۲۰ که با اعطای امتیازات و تسهیلات فراوان به نیروهای کار ماهر از خارج از اتحادیه اروپا محبوبیت روزافزونی یافته است، اکنون علاوه بر اینکه فرصت ورود به بازار کار آلمان را برای آموزش دیدگان فنی حرفه‌ای را مهیا می‌کند، فرصتی ویژه برای آموزش و توسعه مهارت‌های شغلی در آلمان، سرزمین فرصت‌ها و قلب صنعت اروپا، را نیز برای این گروه از متقاضیان فراهم ساخته است.

اقدام برای دریافت ویزا جهت آموزش و توسعه مهارت‌ها برای آن دسته از متقاضیانی که مایلند مهارت‌های خود را در آلمان توسعه بدهند، اکنون بسیار آسان‌تر شده، زیرا قانون جدید مهاجرت نیروی کار ماهر آلمان ۲۰۲۰ پروسه‌ها و الزامات را برای این منظور تا حد زیادی تسهیل کرده است.

اتباع خارج از اتحادیه اروپا اکنون برای آموزش در آلمان به منظور تحقق الزامات فنی حرفه‌ای به شرطی می‌توانند ویزا دریافت کنند که از حداقل سطح زبان آلمانی A2 برخوردار بوده و همچنین پروسه معادلسازی مدارکشان را به اتمام رسانده باشند.

متقاضیان دارای مدارک فنی حرفه‌ای حتی می‌توانند در طی مدت حضور در آلمان بر اساس این نوع اجازه اقامت، در دوره‌های عمومی یا تخصصی زبان بسته به حوزه شغلی خود شرکت کنند و سطح زبان آلمانی خود را تا حداقل سطح لازم برای اشتغال در آلمان (B1 و در بعضی ایالات B2) ارتقا دهند.

با چنین ویزایی تبعه خارجی می‌تواند یک اجازه اقامت به مدت یک سال و نیم دریافت کند که به مدت شش ماه دیگر نیز قابل تمدید است. تا پایان اعتبار این اجازه اقامت فرد می‌تواند برای اجازه اقامت تحصیلی، کاری یا آموزشی اقدام کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر درباره فرصت‌های طلایی ورود به بازار کار آلمان و خدمات ویژه این مجموعه در خصوص معادلسازی مدارک و توسعه مهارت‌های شغلی در آلمان می‌توانند با مشاوران کارپیرا کاریابی تخصصی آلمان در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح