اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981226459018154

 جشنواره تخفیف‌های نوروزی به مناسبت فرارسیدن سال نو برگزار می‌شود

تخفیف‌ ویژه کلیه خدمات سایت از 20 اسفند ماه 1398 لغایت 20 فروردین ماه 1399

کد: 13981226459018154

http://bit.ly/2xH6Yod

، شهر کرد , (اخبار رسمی):  جشنواره تخفیف‌های نوروزی به مناسبت فرارسیدن سال نو از 20 اسنفد ماه 1398 آغاز و تا 20 فروردین ماه 1399 ادامه دارد.

تخفیف‌ ویژه کلیه خدمات سایت از 20 اسفند ماه 1398 لغایت 20 فروردین ماه 1399
تخفیف‌ ویژه کلیه خدمات سایت از 20 اسفند ماه 1398 لغایت 20 فروردین ماه 1399

به گزارش روابط عمومی شرکت داده پرداز نت افروز، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره تخفیف‌های نوروزی به مناسبت فرارسیدن سال نو و در دوره زمانی یک ماهه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند کلیه خدمات سایت از جمله خرید هاست ، خرید دامنه ، خرید سرور مجازی و ... را از طریق وبسایت شرکت به نشانی www.xzn.ir و با  تخفیف ویژه تهیه کنند.

نوید مردانیان مدیرعامل شرکت داده پرداز نت افروز مشتری مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: «سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.»

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: «ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال نو و آرزوی بهترین‌ها برای کلیه مشتریان در سال جدید، امیدواریم کاربران گرامی نهایت استفاده را از تخفیف‌ها ببرند و سرویس‌های مورد استفاده خود را تهیه کنند و یا سرویس‌های قبلی خود را با این تخفیف تمدید کنند.»

علاقه مندان جهت مشاهده تخفیف های نوروزی ایکس زد ان هاستینگ می‌توانند به سایت این مجموعه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایکس زد ان هاستینگ (XZN Hosting )

شرکت داده پرداز نت افروز ( XZN Hosting ) از تابستان سال ۱۳۹۰ با ارایه هاست رایگان به کلیه کاربران خود شروع به کار کرد . در زمان اندکی به بزرگترین ارایه دهنده هاست رایگان در ایران تبدیل شد . xzn.ir در ادامه فعالیت خود با توجه به نیاز کاربران اقدام به ثبت دامنه ، هاست حرفه ای و… نمود ، تا به این طریق جوابگوی کاربرانی که می خواهند ادامه فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر دنبال کنند باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]