کد: 139812264590714828

رازهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

کد: 139812264590714828

http://bit.ly/2IMm1PP

، (اخبار رسمی): برای اینکه فالوور واقعی پیج اینستاگرام خود را به صورت کاملا درست و اصولی افزایش داد بهتر است که با راز و رمزهای اینسنتاگرام آشنا شد. در ادامه 5 مورد از فوت و فن‌ها جذب و افزایش فالوور اینستاگرام آمده است.

رازهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
رازهای افزایش فالوور اینستاگرام - دیجی فالوور

آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توان در اینستاگرام فالوورهای بیشتری بدست آورد؟ و چگونه می‌توان این کار را به روش درست و اصولی انجام داد؟ در ادامه تمامی راز و رمزهای افزایش فالوور اینستاگرام آشکار شده است.

آموزش افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

 • یک استراتژی متفکرانه در اینستاگرام داشته باشید
 • مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید
 • پروفابل کامل و خلاقانه
 • استفاده مناسب از #hashtag
 • ایجاد پست در زمان مناسب

یک استراتژی متفکرانه در اینستاگرام داشته باشید

استفاده از هر شبکه اجتماعی بدون برنامه مشخص منجر به هدر رفتن منابع و بازده کم سرمایه گذاری شما خواهد شد. از آنجا که این مطلب را می‌خوانید، به وضوح قصد دارید تعداد بیشتری فالوور اینستاگرام بدست آورید. این یک هدف عالی برای شروع است. اما باید این هدف بخشی از استراتژی بزرگ شما باشد که به استراتژی کلی تجارت و اهداف بازاریابی شما مرتبط است. به این فکر کنید که چرا می‌خواهید فالوورهای اینستاگرام بیشتری داشته باشید. شاید شما بخواهید:

 • برند خود را معروف کنید
 • افزایش فروش محصول داشته باشید
 • هدایت ترافیک به وب سایت خود داشته باشید

تمرکز داشتن بر روی این اهداف کسب و کار محور، به حفظ حساب کاربری اینستاگرام کمک می‌کند. این به یکپارچکی هدف شما کمک می‌کند و همچنین باعث ایجاد پروفابل جذاب و کاربردی برای مخاطب‌ها می‌شود که این خود باعث جذب فالوور بیشتر خواهد شد.

مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید

از خودتان سؤالاتی راجع به افرادی که می‌خواهید به آنها برسید، بپرسید:

 • آن‌ها چند ساله هستند؟
 • آنها کجا زندگی می‌کنند؟
 • آنها برای کار چه می‌کنند؟
 • چه زمانی و چگونه از اینستاگرام استفاده می‌کنند؟

پاسخ دادن به این سؤالات به شما کمک می‌کند تا از نوع صحیح مطالب اینستاگرام استفاده کنید تا فالوورهای اینستاگرام را به درستی جذب کنید و به راحتی تعداد فالوورهای خود را به صورت کاملا اصولی افزایش دهید.

پروفایل کامل و خلاقانه بسازید

توجه داشته باشید که پروفایل کاربری اینستاگرام یکی از ساختارهای اصلی برای جذب و افزایش فالوور واقعی است. با توجه به آمارهای بدست آمده حدود دو سوم از بازدیدکنندگان پروفایل شما افرادی هستند که هنوز شما رو فالوو نکرده‌اند. در ادامه 4 نکته در این مورد آمده است که رعایت آنها باعث بهبود پروفایل اینستاگرامی خواهد شد.

نام : یک فیل 30 کاراکتری که در جستوجوی اینستاگرام نمایش داده می‌شود، سعی کنید کیورد هدف خود را به عنوان نام استفاده کنید.

نام کاربری : توجه داشته باشید که نام کاربری منحصر بفرد بوده و نماینده نام تجاری شما در شبکه‌های اجتماعی است، برای کسب نتیجه بهتر در این مورد توصیه می‌شود که نام‌های کاربری تمام شبکه‌های اجتماعی خود را یکی کرد، این کار باعث برند شدن و راحت پیدا شدن می‌شود.

وب سایت : تنها جایی در اینستاگرام که شما اجازه قرار دادن یک لینک در آنجا را دارید، سعی کنید در این مکان وبسایت خود را معرفی کنید.

بیوگرافی : تنها جایی شما می‌توانید در این بخش خود را معرفی کنید و دلیل این که فالوورها صفحه شما را فالوو کنند را در این قسمت بنویسید.

استفاده مناسب از hashtag

دقت داشته باشید که تنها راهی که اینستاگرام قابلیت جستوجو بین میلیون‌ها پست را دارد استفاده از هشتک آنها است، این یک امکان بینظیر اجازه می‌دهد که در پست‌های اینستاگرامی خود از هشتک‌های مناسب و کاربری استفاده کرد که این خود باعث افزایش بازدید از پست‌ها می‌شود. البته هشتک در کشورهای خارجی بیشتر از ایران جا افتاده ولی کم و بیش استفاده می‌شود.

ایجاد پست در زمان مناسب

الگوریتمی که در اینستاگرام قرار داده شده کاملا هوشمند است و به راحتی افراد فعال و پست‌های خوب را شناسایی می‌کند. یکی از نکته‌های بسیار مهمی که باید به یاد داشته باشید این است که زمان انتشار پست نیز بسیار ارزشمند است. به صورت دقیق نمی‌توان گفت که چه زمانی بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام است ولی این زمان می‌تواند بستگی به مخاطب‌ها و فالوورهای شما داشته باشد. می‌توان با انتشار پست در زمان‌های مختلفی بازخورد خود را در  آن زمان ‌را بدست آورد و بهترین زمان را برای خود پیدا کرد.  توجه داشته باشید که بهترین زمان، زمانی است که کاربران زیادی در حال استفاده از اینستاگرام هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خدمات اینستاگرامی

دیجی فالوور بزرگترین سایت خدمات اینستاگرامی در ابران می باشد خرید فالوور ایرانی واقعی همراه با تحویل سریع و ضمانت کیفیت