اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812264591713508

آموزش طرز تهیه پاستا آلفرو

کد: 139812264591713508

http://bit.ly/2w3JgSJ

، تهران , (اخبار رسمی): آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو دوره‌های متنوع و کاربردی از جمله طرز تهیه پاستا را برگزار می‌کند. طرز تهیه پاستا آلفردو یکی از آموزش‌های این آموزشگاه است.

آموزش طرز تهیه پاستا آلفرو از وب سایت آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو
طرز تهیه پاستا آلفردو

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو دوره‌های متنوع و کاربردی از جمله طرز تهیه پاستا را برگزار می‌کند.

طرز تهیه پاستا آلفردو بسیار ساده است و وقت چندانی نمی‌گیرد. پاستا آلفردو یک غذای کاملاً ایتالیایی و یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین غذاهای ایتالیایی است. این پاستا دستور پایه‌ی ساده‌ای دارد و البته در طول زمان با تغییرات مختلفی همراه شده است.

مهم‌ترین عامل خوشمزه‌شدن پاستا آلفردو سس آپاستا است.

علاقه مندان برای آگاهی از دوره‌ها و کلاس‌های آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو می‌توانند به وب سایت آموزشگاه به نشانی www.ashpazsho.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش