اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812264591813380

رشد چشم گیر تماشای انیمیشن در دیجیتون در روزهای بحران کرونا

کد: 139812264591813380

http://bit.ly/2TS0I5u

، تهران , (اخبار رسمی): به گزارش روابط عمومی دیجیتون، همزمان با فراگیرشدن کرونا، دیجیتون به عنوان بزرگترین پلتفرم صوتی و تصویری کودکان و نوجوانان خود را مسئول دانست در راستای مسئولیت اجتماعی خود سرویس خود را رایگان ارائه کند.

رشد چشم گیر تماشای انیمیشن در دیجیتون در روزهای بحران کرونا
رشد چشم گیر تماشای انیمیشن در دیجیتون در روزهای بحران کرونا

تماشای انیمیشن در دیجیتون رشد 63 درصدی داشته است. همچنین تعداد مشاهده ویدئو در دیجیتون 41 درصد رشد داشته است. تماشای محصولات درسی دیجیتون همچنین به میزان 3 برابر خود رسید

دیجیتون به عنوان مجموعه‌ای فعال در حوزه سرگرمی کودک از اواسط اسفند ماه در راستای انجام بخشی از وظایف مسئولیت اجتماعی خود سرویس خود را با شعار همه با هم برای ایران رایگان ارائه کرد تا والدین بتوانند با استفاده از این سرویس محیط خانه را برای کودکانی که در منزل به سر می‌برند مناسب کنند. هدف دیجیتون از این اقدام تامین سرگرمی برای کودکان در منزل، آسودگی خاطر والدین و حفظ نشاط و سلامتی آنها بود.

بررسی رفتار کاربران دیجیتون در چندین روز گذشته نشان می‌دهد که تماشای انیمیشن در این سرویس رشد 63 درصدی داشته است. همچنین تعداد مشاهده ویدئو در دیجیتون 41 درصد رشد داشته است. تماشای محصولات درسی دیجیتون همچنین به میزان 3 برابر خود رسید.  

استقبال گسترده از این سرویس در هفته گذشته و افزایش رشد میزان تماشا بیانگر این موضوع است که تماشای کارتون و انیمیشن به عنوان یک ابزار سرگرمی سهم بسزایی در تامین اوقات فراغت کودکان دارد. محصولات درسی دیجیتون نیز در شرایط این چنینی که دسترسی به مدرسه همانند گذشته وجود ندارد میتواند همراه خوبی برای دانش آموزان باشد.

گفتنی است کارتون فروزن 2، باب اسفنجی، پاندای کنگفو کار، مربی اژدها ، شیرشاه، سریال تایتان‌های جوان به پیش، ترول‌ها، لاکپشت‌های نینجا، بچه رئیس و داستان اسباب بازی 4 در این مدت پربازیدترین انیمیشن‌هایی بودند که توسط کاربران مشاهده شدند.

علاقه مندان به منظور استفاده از سرویس دیجیتون به صورت رایگان می‌توانند کلمه سلامت را به شماره ۲۰۰۰۶۰۰۰ بفرستند. دیجیتون با این اقدام امیدوار است بتواند گامی در راستای مسیر سلامت و شادابی تمامی کودکان و نوجوانان بردارد. 

لازم به ذکر است دیجیتون اولین و کامل‌ترین سرویس تماشای آنلاین انیمیشن با بیش از 500.000 نصب فعال مناسب برای سنین مختلف با ترافیک رایگان است که در انواع موبایل، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند قابل اجراست. انیمیشن‌های دارای دوبله اختصاصی، سیستم کنترل والدین، سیستم تنظیم هوشمند کیفیت و تماشای آسان و بدون قطعی و دسته بندی شدن انیمیشن و کارتون‌ها برای انواع سلیقه‌ها از ویژگی‌های این سرویس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجیتون

دیجیتون یک سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن برای کودکان و نوجوانان است که به راحتی بر روی تمام دستگاه های دیجیتال موبایل، وب و تلویزیون های هوشمند در دسترس است. با دیجیتون می توانید به راحتی در هر زمان و هر مکان به دنیایی از کارتون های دوبله شده و زبان اصلی، برنامه های آموزشی و موزیکال های شاد و جذاب، قصه های شب و لالایی دسترسی داشته باشید. دیجیتون دارای وب سایت، اپلیکیشن اندروید و IOS است و در انواع موبایل، تبلت و تلویزیون های هوشمند قایل اجراست و هم اکنون نسخه تلویزیون دیجیتون در آدرس tv.digitoon.tv در دسترس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]