اطلاعات تماس
  • 090138*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812264591912702

نصب شیشه اسپایدر در نمای ساختمان

کد: 139812264591912702

http://bit.ly/2TRYvHp

، تهران , (اخبار رسمی): نمای شیشه اسپایدر از جدیدترین سازه‌ها برای نمای ساختمان است که به وسیله اتصالات نقطه‌ای به سازه نما متصل می‌شود. این سازه بدون فریم بوده و به صورت شبکه‌ای و موزاییکی نصب می‌شود که مهم ترین ویژگی آن در مقایسه با سایر نماهای شیشه‌ای است.

نصب شیشه اسپایدر در نمای ساختمان
نصب نما اسپایدر 09123030907

نمای شیشه اسپایدر از جدیدترین سازه‌ها برای نمای ساختمان است که به وسیله اتصالات نقطه‌ای به سازه نما متصل می‌شود. این سازه بدون فریم بوده و به صورت شبکه‌ای و موزاییکی نصب می‌شود که مهم ترین ویژگی آن در مقایسه با سایر نماهای شیشه‌ای است. نمای اسپایدر ساختمان یک شبکه تار عنکبوتی شکل از محورها و یراق آلات است که به صورت ایستایی در نمای عمودی و افقی نقش دارند. همه اتصالات به شیوه‌ای غیر معمول و به صورت نقطه‌ای به سازه متصل هستند و در مجموع یک نمای دکوراتیو و مدرن را به نمایش می‌گذارند.

نصب شیشه اسپایدر

متریال شیشه‌هایی که در ساخت نمای شیشه اسپایدر به کار گرفته می‌شود تماما از انواع شیشه نشکن (شیشه سکوریت و لمینت) هستند. با توجه به نوع اتصالات در این سازه، استفاده از شیشه‌های معمولی به هیچ وجه امکان پذیر نیست. برای اینکه سازه به صورت منسجم و پایدار در نما نصب شود از شیشه ۱۰ میل سکوریت یا شیشه لمینت استفاده می‌شود.

یک فضای یک تا یک و نیم سانتیمتری در بین شیشه‌ها برای ایمنی بیشتر در نظر گرفته می‌شود که با چسب سیلیکون و کاملا بی رنگ پر می‌شود. این فضا ضریب ایمنی شیشه‌ها را در برابر زلزله و لرزش‌های ناگهانی ساختمان افزایش می‌‌دهند و مانع از آسیب به سازه می‌شود. بدون تردید نصب شیشه اسپایدر در نمای ساختمان از پیچیده‌ترین و دقیق‌ترین کارهای ساختمانی است. حتی یک خطای میلیمتری موجب آسیب به کل پروژه می‌شود.

نصب شیشه اسپایدر در چه اماکنی امکان پذیر است؟

در نمای شیشه اسپایدر هیچ سازه افقی یا عمودی دیده نمی‌شود. تنها شیشه‌هایی شکیل و فوق العاده شیک در ساختمان به چشم می‌آیند. نصب شیشه اسپایدر در ساختمان‌های تجاری و اداری با استقبال زیادی روبرو شده است. همه فروشگاه‌ها و مغازه‌های لوکس از این سازه استفاده می‌کنند. دلیل این محبوبیت حذف سازه آهنی و آهن کشی در هنگام نصب نمای شیشه‌ای است. هر نوع ساختار و طرحی را می‌توان با شیشه سکوریت و شیشه لمینت اجرا کرد. محدودیتی در طراحی نما و دهنه مراکز تجاری با استفاده از این شیوه وجود ندارد. حتی سازه‌های شیشه‌ای بزرگ را می‌توان با استفاده از شیشه اسپایدر کار کرد.

شرکت آنلاین دُر با تجربه ۳۰ ساله در صنعت شیشه و نما اسپایدر ساختمان، آمادگی کامل جهت ارائه انواع شیشه و نما اسپایدر برای اجرای پروژه‌های مختلف را دارد.

علاقه مندان جهت خرید و استعلام قیمت نما اسپایدر شیشه‌ای با کارشناسان شرکت آنلاین دُر در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آنلاین دُر

گروه صنعتی آنلاین دُر با بهره مندی از تجهیزات و ابزارهای روز دنیا، خدمات گسترده‌ای به صنایع مختلف ارائه می‌دهد. نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده و همچنین مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش، از جمله نکات مثبت ماست. برای ثبت سفارش هم اکنون می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
  • 090138*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان