اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812264592114829

خوشترین لحظات نوروز 99 تور باکو

نوروز 99 یک نوروز آذری

کد: 139812264592114829

http://bit.ly/2UbGpyR

، تهران , (اخبار رسمی): باکو از نظر جغرافیایی در ساحل غربی دریای خزر و شبه جزیره‌ی آب شوران واقع شده است و چون آذربایجان یکی از کشورهای همسایه ایران است ایرانیان زیادی سالیانه سفر باکو را انتخاب می‌کنند. باکو قدیمی اما جذاب است و تور باکو لحظات خوش و پر تلاطمی دارد.

خوشترین لحظات نوروز 99 تور باکو
رسان سیر مجری تور باکو

باکو یکی از زیباترین شهرهای جهان است که در نقطه‌ی اتصال اروپا و آسیا قرار دارد. این شهر بندری به نام‌هایی نظیر « وزش باد»، «شهر بادها» یا «شهری بر روی تپه» نیز خوانده می‌شود. باکو در واقع پایتخت فرهنگی، صنعتی و سیاسی آذربایجان است. ده مکان برتر گردشگری این شهر در ادامه آمده است.

1) کاخ شروانشاه

این کاخ که یکی از قدیمی ترین نمادهای شهر باکو است، در پشت دیوارهای شهر قدیمی (ایچاری شاهدار) قرار دارد. این بنا در قرن 15 ساخته شده است درست در زمانی که باکو، پایتخت پادشاهی شروانشاه شد. این بنا یکی از ساختمان‌های قدیمی باکو است تاکنون پابرجا مانده است. در سال 2000 این بنا در میراث جهانی یونسکو ثبت شد. می‌توان با 5 دقیقه قدم زدن از متروی شهر ایچاری شاهدار به این کاخ رسید.

2) برج مِیدِن

برج میدن یکی از جاذبه‌های گردشگری باکو  است. دومین مکان پربازدید باکو است که درست در مقابل فرودگاه قرار دارد. هنگامی که به بالای این برج برسید، از چشم انداز خاص و زیبای باکو لذت می‌برید.

3) کوچه شهیدان و برج‌های شعله

در دوران شوروی سابق این کوچه به نام پارک کی رو شناخته می‌شد، که پس از رهبر بلوشیک شوروی نامگذاری شد. پس از قتل عام 1990 نیروهای شوروی، این پارک به نام کوچه‌ی شهیدان شناخته می‌شود. این بنا اکنون یکی از نمادهای غرور ملی و استقلال آذربایجان است. از اینجا شما می‌توانید چشم انداز زیبای خلیج باکو و برج‌های شعله ور را در نزدیکی آن به خوبی ببینید.

4) بلوار شهر

5) موزه ی تاریخ

6) آتش فشان‌های گِلی

7) مرکز حیدر علی یوف

8) معبد آتشگاه ( آتشکده ی زرتشتیان)

9) پارک ملی گوبوستان

10) یانار داغ ( کوهستان سوزان)

یانار داغ در 25 کیلومتری شمال شرقی باکو واقع شده است. دلیل اینکه می‌توانید به بازدید از این مکان بروید، شعله‌های آتشی است که هرگز خاموش نمی‌شوند. این شعله‌ها از ذخایر گازی زیر زمین ناشی می‌شوند و هیچ لوله‌ای برای ایجاد شعله در اینجا وجود ندارد.

نوروز 99 یک نوروز آذری

رسان سیر مجری و کارگزار اختصاصی و مستقیم تور باکو مستقر در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و ملقب به عروس قفقاز پر جمعیت ترین شهر این کشور است. باکو به دلیل زیر ساخت‌های مساعد، موقعیت جغرافیایی، جاذبه‌های توریستی و گردشگری طبیعی و باستانی مورد توجه مسافران بسیاری است.

آژانس مسافرتی رسان سیر مستقر در باکو با دارا بودن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه‌ی برگزاری تور باکو و خدمات مسافرتی فراوان این افتخار را داشته است که تا به حال میزبان بسیاری از هم وطنان عزیز در این شهر تاریخی و توریسی بوده باشد. تورهای اختصاصی رسان سیر که توسط این شرکت اجرا می‌شوند در بهترین هتل‌ها و آپارتمان‌ها با بالاترین امکانات رفاهی برگزار شده و دارای آفرهای ویژه در فصول مختلف است.

همچنین رسان سیر به غیر از اجرای تور در باکو مجری تور شهرستان‌های آذربایجان است. باکو نزدیک ترین پایتخت کشورهای همسایه از سمت غرب به ایران است که از تهران با یک پرواز 1 ساعته و از مرز آستارا در یک مسیر کاملا ایمن و بسیار جذاب است می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

همچنین اگر از سمت غرب ایران قصد سفر به باکو را داشته باشید می‌توانید از پایانه مرزی بیله سوار به راحتی و در کمتر از 1.5 ساعت در باکو باشید. این مسیرهای کوتاه به همراه فرهنگ نزدیک دو کشور، بزرگراه‌های فوق العاده مناسب جهت سفر زمینی، ویزای فرودگاهی، هزینه‌ی نچندان زیاد جهت سفر همگی از دلایلی است که می‌توانید یکی از تورهای باکو را انتخاب کرده و با یک تصمیم درست و در فصل مناسب برای سفر به این پایتخت مدرن و تاریخی همسایه سفر کنید.

تورهای هوایی رسان سیر همه روزه از تهران، تبریز و مشهد قابل اجرا هستند. همچنین تورهای زمینی این شرکت همه روزه از پایانه‌های مرزی بیله سوار و آستارا قابل اجرا است.

علاقه مندان می‌توانند برای خرید معتبر تور باکو به نماینده مستقیم آن رسان سیر آسیا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]