اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812264592414834

لزوم ترویج فرهنگ خرید و فروش غیرحضوری خودرو در بحران کرونا:

کمپین همدلی راهکار سوییچ برای مقابله با کرونا

کد: 139812264592414834

http://bit.ly/2TT3xmS

، (اخبار رسمی): با گسترش روزافزون بحران ویروس کرونا در ایران و تاثیر آن بر بخش‌های مختلف جامعه، شرکت سوییچ در راستای مسئولیت اجتماعی خود با ایجاد کمپین «سوییچ همدلی» علاوه بر کمک به کادر درمان، قصد جا انداختن فرهنگ خرید و فروش غیرحضوری خودرو را در ایران دارد.

کمپین همدلی راهکار سوییچ برای مقابله با کرونا
کمپین همدلی راهکار سوییچ برای مقابله با کرونا

در حالی که تقریباً یک ماهی از شروع بحران ویروس کرونا در ایران می‌گذرد، این روزها به نوعی کل کشور درگیر این بحران شده است. یکی از بخش‌هایی که در این میان، از همان روزهای اول به صورت جدی وارد کارزار مقابله با کرونا شده، جامعه پزشکی و پرستاری ایران است. در راستای کمک به کادر درمانی کشور و برداشتن باری از دوش این عزیزان، شرکت سوییچ کمپینی به نام #سوییچ_همدلی را در شبکه اجتماعی توییتر شروع کرده است.

در این کمپین که از روز جمعه در توییتر آغاز شده، شرکت سوییچ قصد دارد 10 درصد از درآمد خود طی هفته آخر اسفند ماه امسال را به خرید تجهیزات مختلف مورد نیاز کادر درمان برای مبارزه با کرونا از جمله الکل، گان، ماسک و ژل ضدعفونی کننده اختصاص داده و در پایان کمپین این تجهیزات را به مراکز و بیمارستان‌هایی که درگیر با این بیماری هستند ارائه خواهد کرد.

میثم شفیق، مدیرعامل شرکت سوییچ در این باره می‌گوید:

«یکی از دغدغه‌های اصلی ما در شرایط فعلی علیرغم مشکلات زیادی که برای کسب و کار ما به وجود آمده، کمک به کادر درمان، این قهرمانان ملی است که در بحران کرونا در خط اول مبارزه از جان خود مایه می‌گذارند. امیدوار هستیم در کمپین #سوییچ_همدلی علاوه بر کمکی هر چند کوچک به کادر درمان، تا جای ممکن بتوانیم فرهنگ خرید و فروش غیرحضوری خودرو در ایران را ترویج کنیم.»

یکی دیگر از اهداف کمپین سوییچ همدلی آشناتر کردن هم وطنان عزیز با خرید و فروش غیرحضوری خودرو است. این روزها بحران کرونا تأثیر منفی زیادی روی بازار خودرو گذاشته و مردم به جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا از حضور در نمایشگاه‌ها و مراکز خرید و فروش حضوری خودرو خودداری می‌کنند. با توجه به این که همه ساله در ماه اسفند شاهد افزایش خرید و فروش خودرو در بازار ایران بوده‌ایم، در این بین فعالیت شرکت‌هایی مانند سوییچ بدون شک می‌تواند هم کسانی که قصد خرید یا فروش خودرو دارند را به هدف خود برساند، هم در پیشگیری از ابتلا به کرونا به جامعه کمک کرده باشد.

مردم در صورت تمایل با مراجعه به وب سایت سوییچ می‌توانند از سه سرویس خرید خودرو، فروش خودرو و کارشناسی خودرو استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر فردی قصد خرید خودرو به صورت غیرحضوری در این روزهای بحران کرونا داشته باشد، می‌تواند به سایت سوییچ مراجعه کرده و درخواست خود را با ارائه اطلاعاتی از جمله بودجه، نوع خودرو و برخی موارد دیگر ثبت کند. کارشناسان سوییچ در سریع‌ترین زمان ممکن خودرو را برای وی پیدا کرده و با انجام صفر تا صد کارها، خودروی مد نظر او را خریداری خواهند کرد.

لازم به ذکر است در طول پروسه خرید مشتری صرفاً برای سند زدن باید یک بار به دفترخانه رسمی مراجعه کند. کلیه کارهای مرتبط از جمله تعویض پلاک نیز در صورت تمایل مشتری توسط کارشناسان شرکت سوییچ انجام خواهد شد.

این روزها همچنین در صورتی که نیاز به کارشناسی خودرو داشته باشید، شرکت سوییچ آمادگی ارائه خدمات کارشناسی با تیمی حرفه‌ای را دارد. لازم به ذکر است تمامی کارشناسان فنی سوییچ به صورت مجهز و با رعایت کامل نکات بهداشتی، به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در محل مشتری حضور پیدا می‌کنند.

نکته دیگر این که از همان روزهای نخست آغاز بحران ویروس کرونا در ایران، شرکت سوییچ در راستای کمک به کادر درمان کشور و همچنین کم کردن سرعت گسترش این ویروس، بخش اعظمی از کارکنان خود که امکان کار از منزل را داشتند دورکار کرده است. امید داریم با تمامی این اقدامات بتوانیم سهمی هرچند کوچک در مبارزه با کرونا داشته باشیم. نهایتاً این که گزارش کمپین سوییچ همدلی و توزیع اقلام مورد نیاز کادر درمان متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سوییچ

مشکلات و دردسرهای خرید و فروش خودرو، ایده سوییچ را خلق کرد. به همین سادگی! شکل گیری این ایده تیمی از افراد حرفه ای، متخصص، خوش فکر و با سابقه را در کنار یکدیگر جمع کرد تا با این سوییچ طلایی کاستی ها و پیچیدگی های معاملات خودرو از خرید و فروش گرفته تا معاوضه و خدمات برای همیشه رفع شود و با کاهش دردسرهای خرید و فروش خودرو یک تجربه شیرین به مشتریان هدیه شود. سوییچ مسیر معاملات خودرو را شفاف، ساده، امن و کوتاه می‌کند. حالا ما با این سوییچ کارآمد، برای مسائلی که دغدغه شماست چاره اندیشی کرده ایم. البته شما هم می توانید برای ایجاد تحولات بزرگتر ما را در این مسیر همراهی کنید . با افتخار پذیرای خواسته‌های شما هستیم.

اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان