اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812264592611396

تخفیف‌ 20 درصدی بسته‌های مشاوره تحصیلی شغلی

با خدمات مشاوره آنلاین پروفایل‌سنتر در ایام نوروز در خانه بمانیم

کد: 139812264592611396

http://bit.ly/2TZ69jn

، تهران , (اخبار رسمی): پروفایل‌سنتر، نسل جدید مشاوره تحصیلی شغلی، کمپین «در خانه بمانیم» را به‌منظور ارائه خدمات مشاوره غیرحضوری تحصیلی شغلی با تخفیف‌های ویژه نوروز برگزار می‌کند.

با استفاده از خدمات آنلاین مشاوره تحصیلی شغلی در ایام نوروز #در_خانه_بمانیم
کمیپن نوروزی در خانه بمانیم

بر اساس این گزارش، دانش‌آموزان، دانشجویان و کارجویان می‌توانند در مدت این کمپین، بسته‌های هدایت تحصیلی، انتخاب رشته و هدایت شغلی را از طریق وب‌سایت profile.center و با 20 درصد تخفیف تهیه کنند.

دکتر ثبوتی‌پور مدیر اجرایی استارتاپ پروفایل‌سنتر، هدف اصلی از اجرای این کمپین را تداوم ارائه خدمات مشاوره به‌صورت غیرحضوری و آنلاین در شرایط بحران کرونا و حرکتی در راستای حفظ سلامت عمومی جامعه دانست و تصریح کرد: «در تلاشیم تا در دوره‌های زمانی مشخص با برگزاری جشنواره‌هایی ازاین‌دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با کاربران، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات این سامانه فراهم شود.»

او به تشریح جزئیات بیشتر این کمپین پرداخت و ادامه داد: «پروفایل‌سنتر به‌عنوان پلتفرمی برای شناسایی ویژگی‌های افراد و سنجش تطابق و سازگاری آنان با استاندارد مشاغل o*net از سال 1397 آغاز به کار کرده و در طول این مدت با توسعه داده‌های بومی مشاغل و مسیرهای تحصیلی، محصولات متنوعی برای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم، دانشجویان و کارجویان در زمینه هدف‌یابی ارائه داده است. این مرکز همچنین در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1398 موفق به اخذ رتبه دوم برترین استارتاپ‌های ایران شد.»

هم‌اکنون پروفایل‌سنتر به‌عنوان نسل جدید مشاوره تحصیلی شغلی، با ارائه بسته‌های خدماتی متنوع متناسب با نیاز گروه‌های هدف، به افراد در انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان، دانشگاه (کنکور) و درنهایت شغل مناسب کمک می‌کند و ارائه خدمات سازمانی برای مشاوران، مراکز آموزشی، کانون‌های ارزیابی و شرکت‌ها و سازمان‌ها را نیز در دستور کار دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروفایل‌سنتر

پروفایل‌سنتر نسل جدید مشاوره تحصیلی شغلی و پلتفرمی برای تصمیم‌گیری و انتخاب آگاهانه مسیر زندگی است. ابزارهای پروفایل‌سنتر شامل کشف استعدادهای تحصیلی-شغلی، مشاوره و هدایت تحصیلی، سنجش سازگاری شغلی و انتخاب رشته تحصیلی، مبتنی بر علوم روان‌شناختی، هوش مصنوعی و بین‌المللی مشاغل o*net هستند. با استفاده از خدمات آنلاین پروفایل‌سنتر می‌توانید به شناختی دقیق از خود، مشاغل مناسب و مسیرهای تحصیلی مناسب دست یابید. پروفایل‌سنتر دقیق‌ترین، جامع‌ترین و کاربردی‌ترین سیستم آنلاین استعدادیابی تحصیلی شغلی است که گزارشی منحصربه‌فرد از مشاغل سازگار و ناسازگار با فرد در بیش از ۹۰۰ عنوان شغلی مادر در قالب درصد سازگاری، تناسب با تیپ شخصیتی و تناسب با هوش و استعداد فردی را با بهره‌گیری از فناوری هوشمند انطباق و با فیلترهای متعدد جهت استفاده بهینه از گزارش (سطح تحصیلات، رشته تحصیلی، گروه تحصیلی و...) ارائه می‌دهد. کاربرد اصلی پروفایل‌سنتر در انتخاب گروه آموزشی در رده متوسطه اول و دوم، انتخاب رشته کنکور، انتخاب شغل و تغییر مسیر شغلی برای کارجویان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]