کد: 139812274594414449

طراحی سایت تبلیغاتی

کد: 139812274594414449

https://bit.ly/2UtKz5o

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه بررسی شده است که چگونه می‌توان با طراحی یک وب سایت تبلیغاتی کسب درآمد میلیونی داشت. ویژگی‌ها و مزایای طراحی یک سایت تبلیغاتی مشخص شده است.

طراحی سایت تبلیغاتی
طراحی سایت تبلیغاتی

 تبلیغات یکی از بهترین راه‌های درآمدزایی است و امروزه که بیشتر وقت افراد در وب سایت‌ها و اینترنت می‌گذرد چه راهی بهتر از طراحی سایت تبلیغاتی که در آن با جذب مخاطب و تبلیغات بتوان به درآمد مد نظر خود از راه تبلیغات دست پیدا کرد.

وب سایت‌های تبلیغاتی امروزه بسیار زیادند و در موضوعات مختلفی در حال فعالیت هستند. در ادامه چگونگی طراحی سایت تبلیغاتی حرفه‌ای ، قیمت طراحی سایت تبلیغاتی حرفه‌ای و چگونگی رسیدن به در آمد مطلوب و چند مطلب مهم در تبلیغات که شاید تا به حال از آن بی خبر بوده‌اید، آمده است.

مطالبی که بررسی می‌شود:

  1. وب سایت تبلیغاتی چیست؟
  2. مزایای یک وب سایت تبلیغاتی
  3. بهترین موضوعات یک وب سایت تبلیغاتی
  4. نکات مهم در طراحی سایت تبلیغاتی
  5. قیمت طراحی سایت تبلیغاتی حرفه‌ای

وب سایت تبلیغاتی چیست؟

یک وب سایت تبلیغاتی به زبان ساده در اصل یک وب سایت با موضوعات و حوزه‌های فعالیت مختلف است که این وب سایت دارای مخاطبان زیاد، بلقوه و فعال است. وب سایت‌های تبلیغاتی به طور کلی طبق این مراح پیش می‌روند. آنها در موضوعات متفاوت زیادی مانند فیلم، تصاویر، موسیقی، اخبار، ورزش، دانلود نرم افزار، داستان‌های آنلاین و … فعالیت می‌کنند.

آنها با طراحی وب سایت و افزودن مطالب به صورت روزانه و مداروم و همچنین مسائلی مانند سئو وب سایت خود را تبدیل به یک وب سایت دارای مخاطبین و بازدید کننده با تعداد بالا می‌کنند. حالا وقتی که آنها در بحث جذب مخاطب توانستند با موفقیت پیش بروند شرکت‌ها و افرادهای صاحب کسب و کارهایی که دنبال تبلیغات در سطح اینترنت هستند برای تبلیغات کسب و کار خود سراغ افرادی با این وب سایت‌های دارای بازدید کننده‌ی بالا می‌روند و برای تبلیغات خود در وب سایت آن‌ها پول خوب می‌پردازند.

مزایای یک وب سایت تبلیغاتی

۱. تبلیغات در سایت برای صاحب آن بسیار پولساز است

با داشتن یک وب سایت تبلیغاتی می‌توان با تبلیغاتی که از صاحبان کسب کارها گرفته می‌شود درآمد بسیار خوبی داشت و نکته قابل اهمیت این جا است که نه تنها کیفیت بلکه با کمیت می‌توان پولسازی کرد چون وقتی شما صاحب یک وب سایت حرفه‌ای تبلیغاتی هستید محدودیت یک مجله و یا یک روزنامه را ندارید و می‌توان در هریک از صفحات خود تعداد زیادی تبلیغ را جا داد و شما با یک وب سایت پر بازدید می‌توانید با همین راه ساده‌ی تبلیغ درآمد خوبی داشته باشید و صاحب یک وب سایت پول ساز و معتبر باشید.

۲. فروش بک لینک به وب سایت‌های دیگر

یکی دیگر از کار‌هایی که برای پول سازی و کسب درآمد از وب سایت تبلیغاتی می‌توانید انجام دهید فروش بک لینک به وب سایت‌های دیگر است. وقتی وب سایت شما پر از بازدید کننده و مخاطب فعال باشد وب سایت شما از طرف گوگل معتبر شناخته شده و امتیاز بالایی در سئو دارد. حالا وب سایت‌هایی که به دنبال بهینه سازی و سئو برای وب سایت خود هستند به بک لینک‌های معتبر نیاز دارند. پس شما دارای یک وب سایت معتبر هستید یعنی دقیقا چیزی که این افراد نیاز دارند. حالا شما می‌توانید برای فروش بک لنیک و ریپورتاژ و دیگر موارد تعرفه‌ای قرار دهید به راحتی کسب درآمد و پولسازی کنید.

بهترین موضوعات یک وب سایت تبلیغاتی

یک از پرسش‌های مهم به هنگام شروع طراحی سایت تبلیغاتی به وجود می‌آید این مسئله است که چه موضوعی برای وب سایت باید انتخاب کرد؟ مخاطب از چه چیزی بیشتر خوشش می‌آید؟ چگونه مخاطبان بیشتری جذب کنم؟

در پاسخ باید گفت که خیلی لازم نیست مسئله را برای خود سخت کرد معروف ترین موضوعات فیلم، موسیقی و اخبار هستند، افرادی که می‌خواهند یک وب سایت تبلیغاتی را شروع کنند یکی از این موضوعات را نتخاب می‌کنند و سعی دارند در آن بهترین و معتبرترین باشند البته باید گفت که همیشه جا برای خلاقیت و موضوع‌هایی که کسی حتی فکرش را هم نمی‌کند، وجود دارد.

وب سایت تبلیغاتی با موضوع فیلم

امروزه یک از رایج‌ترین موضوعات فیلم و سینما است در این دوره با پیشرفت سینما و بیشتر شدن تعداد فیلم‌ها افرادی که دلشان می‌خواهد یک فیلم خوب ببینند هم بیشتر شده است. در سال ۲۰۲۰ مگر هنوز هم کسی وجود دارد که CD بخرد؟ بیشتر افراد با توجه به فراگیری اینترنت تمام فیلم‌هایی که می‌خواهند در اینترنت جست و جو و دانلود می‌کنند.

کار وب سایت‌های فیلم هم دقیقا همین است. با درست کردن آرشیوهایی از انواع فیلم‌های قدیمی و جدید، خارجی و ایرانی و … تمامی این فیلم‌ها را در اختیار مخاطب قرار می‌دهند و با این کار با توجه به افراد زیاد علاقه مند به سینما به راحتی تعداد زیادی بازدید کننده و مخاطب را جذب وب سایت خود می‌کنند و با بالا رفتن ترافیک و اعتبار وب سایت حالا از راه تبلیغات اینترنتی کسب درآمد می‌کنند.

وب سایت تبلیغاتی با موضوع موسیقی

موسیقی هم یکی دیگر از رسانه‌هایی است که امروزه طرفداران زیادی دارد و نوع کار وب سایت‌های موسیقی دقیقا مانند فیلم است. آنها جدیدترین و حتی قدیمی ترین موسیقی‌های ایرانی و خارجی را که طرفداران زیادی دارند را آرشیو می‌کنند و به سادگی در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند و بعد از این که وب سایت ترافیک و اعتبار لازم را به دست آورد با تبلیغات شروع به کسب درآمد می‌کنند.

باز هم لازم به گفتن است که این وب سایت‌ها نیز نیاز به سرورهای قدرتمند و با حجم بالا دارند تا بتوان موسیقی‌ها را آرشیو کرد.

وب سایت تبلیغاتی با موضوع اخبار

موضوع چهارم که گفته شد وب سایت‌های خبری بود. وب سایت‌های خبری هم مانند وب سایت‌های فیلم از مخاطبان بسیار زیادی برخوردار است یعنی چه چیز مهم‌تر از اینکه بدانی در اطراف چه خبر است؟ وب سایت‌های خبری خبرهای گوناگون مانند سیاسی، ورزشی، حوادث، پزشکی و … را در خود دارند و در تمام زمان‌ها در اختیار مخاطب هستند و  دیگر کسی در انتظار نمی‌نشید تا اخبار مثلا ساعت ۱۰:۰۰ شروع شود اگر خبری بخواهند با یک سرچ ساده به آن دسترسی دارند. حتما سوالی که ایجاد می‌شود این است که شما خبرنگار نیستید و تجربه ندارید!

باید گفت زیاد هستند خبرنگاران آزادی که به دنبال یک پلتفور و یک فرصت برای نشر خبرهای خود هستند. شما به راحتی با همکاری این افراد می‌توانید تازه ترین خبرها را در وب سایت خود منتشر و ترافیک و بازدید وب سایت را بالا ببرید و تبدیل به یک خبرگزاری معتر شوید. حالا که تمامی چیزی را که نیاز دارید را در اختیار خود دارید می‌توانید تبلیغات در سایت تبلیغاتی پر بازدید خود را شروع کرده و یک وب سایت تبلیغاتی پولساز داشته باشید.

نکات مهم در طراحی سایت تبلیغاتی

شما برای موفقیت و برتری نسبت به بقیه لازم است چند موضوع را رعایت کنید که در ادامه آمده است.

۱. با دیگران متفاوت باشید

تفاوت یکی از مهم ترین اصل‌ها در راهی است که شما در حال شروع کردن آن هستید. سه موضوع مرجع و معروف داریم حالا قطعا تعداد زیادی در حال فعالیت در این سه موضوع هستند. مسئله‌ای که مهم است تفاوت شماست دنبال نقاط و نکته‌هایی بگردید که وب سایت‌های تبلیغاتی دیگر آن‌ها را جا انداخته‌اند و آنها را برطرف کنید نقاط ضعف را به قوت تبدیل کنید و از تفاوت به نفع خود بهره بگیرید باید به افرادی که می‌خواهند انتخاب کنند دلیلی بدهید تا شما را به جای دیگران انتخاب کنند. تفاوت، این دلیل را برای شما فراهم می‌کند پس متفاوت‌تر و موفق‌تر باشید.

۲. در تبلیغات زیاده روی نکنید

زیاده روی در تبلیغات یکی از مسائلی است که مخاطب را خسته و از شما دل زده می‌کند اگر دقت کرده باشید حتی خود ما هم وقتی در حال تماشای برنامه‌ی مورد علاقه خود هستیم و تبلیغات زیاد می‌شود ناراحت خواهیم شد و در بعضی مواقع حتی کانال را عوض می‌کنیم. پس همیشه به یاد داشته باشید هرگز با زیاده روی در تبلیغات مخاطب وب سایت خود را خسته و دل زده نکنید همیشه میانه روی باشید و با اصول پیش بروید.

۳. در طراحی محتوا هوشمندانه عمل کنید

شما برای وب سایتتان برای این که مخاطب را نگه دارید نیاز به محتوای قوی و اسکرول طولانی و جذاب دارید برای این محتوا شما باید هوشمندانه در طراحی عمل کنید و مسائلی چون رنگ‌ها، طرح‌های گرافیکی و غیره را رعایت کنید برای اینکه ببینید برای یک طراحی حرفه‌ای باید چه مسائلی را رعایت کنید، در ادامه اطلاعاتی آمده است.

۴. در تبلیغات جذاب عمل کنید

برای اینکه بتوان مشتریان تبلیغات خود را راضی نگه داشت باید بازخورد آنها را بالا برد. شما برای این کار باید با جذاب‌ترکردن این تبلیغات و قرار دادن آن‌ها در محلی که توسط  بازدید کننده دیده می‌شود بازخورد این تبلیغات را بالا برد. شما به این وسیله باعث می‌شوید بازدید کنندگان جذب تبلیغات شوند و روی آن‌ها کلیک کنند.

قیمت طراحی سایت تبلیغاتی حرفه‌ای

قیمت طراحی این وب سایت‌ها بسته به موضوع و نوع طراحی آنها محاسبه می‌شود و قیمت ثابتی ندارند همانطور که گفته شد بعضی وب سایت‌ها مانند وب سایت‌های فیلم هزینه‌های نسبتا بالاتری دارند و قیمت هر وب سایت با توجه به شرایطی که دارد موضوعش و نوع طراحی آن فرق دارد اما به طور کلی برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی محاسبه تعرفه و هزینه طراحی سایت می‌توان به صفحه قیمت طراحی سایت مراجعه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت طراحی سایت آسان

فعالیت در حوضه طراحی وب سایت به صورت حرفه ای و تمام خدمات تحت وب