اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981228459489206

برای سلامتی خود و خانواده‌تان اهمیت قائل باشید و نوروز را در خانه بمانید

نوروز با تجربه سبک زندگی دیجیتالی

کد: 13981228459489206

http://bit.ly/2wmSCc9

، تهران , (اخبار رسمی): امروز فرزندان ایران درخط مقدم و درسنگری سهمگین و سخت در حال جانفشانی هستند و ایران با این بیماری و ویروس منحوس یک جنگ فرسایشی خواهد داشت که برای مقابله با آن نیاز به همکاری وهمدلی و همیاری همه است. پس اگر برای سلامتی خود و خانواده خود اهمیت قائل هستید، در خانه مانده و اصول بهداشتی را رعایت کنید.

نوروز با تجربه سبک زندگی دیجیتالی
سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا امسال در جشنواره بهاره مجازی ۹۹

نوروز امسال باید شاهد تجربه در منزل ماندن بود زیرا دید‌وبازدید عید عملاً باعث گسترش ویروس می‌شود. سفرهای نوروزی باید به طورجدی لغو شود، زیرا سفر، سیستم ایمنی را پایین می‌آورد تا جایی که پویش‌های مجازی با عنوان «در خانه بمانیم» هم به راه افتاده است. مهم‌ترین راهبرد در منزل ماندن است و همه مردم هم باید همکاری کنند و حساسیت موضوع را درک کنند تا با کاهش دید‌و‌بازدیدها و سفرهای نوروزی هرچه زودتر براین ویروس منحوس ‌غلبه کرد.

امروز فرزندان ایران درخط مقدم و درسنگری سهمگین و سخت در حال جانفشانی هستند و ایران با این بیماری و ویروس منحوس یک جنگ فرسایشی خواهد داشت که برای مقابله با آن نیاز به همکاری وهمدلی و همیاری همه است. پس اگر برای سلامتی خود و خانواده خود اهمیت قائل هستید، در خانه مانده و اصول بهداشتی را رعایت کنید.

همانطور که برای رعایت بهداشت فردی، مواد ضدعفونی و شستشوی مداوم دست‌ها پیشنهاد می‌شود، برای حضور کمتردر تجمعات و سفر‌های غیر ضروری یکی از راه‌هایی که می‌توانید خرید کنید و در محیط‌های شلوغ حضور پیدا نکنید خریدهای اینترنتی است. با این کار هم خریدهای شب عیدتان را تا حدی انجام می‌دهید هم از حضورتان در محیط‌های شلوغ جلوگیری می‌شود. استفاده از روش‌های آنلاین با فناوری دیجیتال به جای حضور فیزیکی یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌تواند در این شرایط بسیار حساس راه‌گشا باشد.

سامانه شکا با اجرای سیستم درب به درب محصولات، این امکان را برای کاربران دراین سامانه فراهم آورده‌ است تا با خیال راحت محصولات با کیفیت و متنوع تولیدکنندگان ایرانی را بصورت تر‌و‌تازه از مبدا اصلی تولید از شهرهای مختلف در سامانه شکا انتخاب و خریداری کنید و سفارش خود را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرند. هدف این است که همراه با تولید‌کنندگان و انتظارات کاربران حرکت کرد.

قابل توجه کاربران محترم

کلیه شیرینجات و محصولات این سامانه، دارای پروانه بهداشتی و ساخت از اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی بوده و در آزمایشگاه‌های اختصاصی کنترل موادغذایی با نیروهای متخصص و مجرب و متعهد، تولید و بسته‌بندی شده و مستقیما از طریق واحد‌های تولیدی به کاربران گرامی عرضه می‌شود. با اطمینان خاطر از محصولات تولیدی تولید‌کنندگان ایرانی لذت برده و طعم واقعی سلامت را احساس کنید.

هم اکنون محصولات مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید تا با توجه به سنوات گذشته شکا از طریق پست محصولات خریداری شده را مستقیما از تولید‌کنندگان ایرانی به درب منزلتان ارسال کنذ. در ضمن از تاریخ ۲۳/۱۲/۹۸ شکا بصورت شبانه روزی سفارشات را دریافت و در اسرع وقت به شما ارسال می‌کند.

در ضمن سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا امسال در جشنواره بهاره مجازی ۹۹ که در سراسر کشور اجرا شده شرکت کرده است! شما کاربران گرامی می‌توانید ضمن خرید محصولات فروشگاه اینترنتی شکا و برخورداری از تخفیف‌های اعمال شده برای محصولات تولید‌کنندگان شانس شرکت در قرعه کشی را هم داشته باشید.

با شرکت در طرح جشنواره بهاره مجازی ۹۹ از جوایز ارزشمند به قید قرعه بهره‌مند شوید خریداران محترم، با هر خرید از جشنواره بهاره مجازی ۹۹ می‌توانند شانس شرکت در قرعه کشی داشته باشند.

فرصتی کم نظیر فراهم آمده است تا با حمایت و همراهی کاربران گرامی چرخه اقتصادی کشور رونق یابد و فناوری دیجیتال رویکردی تحول‌گرایانه در حفظ سلامت و کاهش مخاطرات آحاد جامعه ایرانی داشته باشد.

سامانه دایرکتوری شکا فروشگاه ایرانی با محصولات ایرانی ایجاد شده برای مردم ایران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]