اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981228459519207

حفاظت از حریم خصوصی شما حائز اهمیت است

ایمیل‌هایی که هرگز نباید آن‌ها را باز کرد

کد: 13981228459519207

http://bit.ly/2w6gPDH

، تهران , (اخبار رسمی): یک قانون ساده برای اطمینان از امنیت در دریافت و ارسال ایمیل‌ها وجود دارد: همیشه نسبت به هر چیزی که دریافت می‌کنید محتاطانه برخورد کنید. اگر از این استراتژی استفاده کنید، دستگاه‌ها و اطلاعات شخصی کمی ایمن‌تر خواهد بود.

ایمیل‌هایی که هرگز نباید آن‌ها را باز کنید!
همیشه نسبت به هر چیزی که دریافت می‌کنید محتاطانه برخورد کنید.

علی‌رغم نفوذ و گسترش بسیار سریع رسانه‌های دیجیتال و علی‌رغم اینکه اغلب خانواده‌ها حداقل از یکی از رسانه‌های دیجیتال، نظیر تلفن همراه، استفاده می‌کنند، ولی متاسفانه اغلب کاربران این فضای نوین فرهنگی با فرصت‌ها، چالش‌ها و فرهنگ استفاده صحیح و حفاظت ازحریم خصوصی از این ابزار اثرگذار آشنایی کافی را ندارند. لذا سامانه جامع دیجیتالی شناد مواردی که در حفاظت از حریم خصوصی شما حائز اهمیت است را به نظر شما می‌رساند.

یکی از مواردی که در حفاظت از حریم خصوصی حائز اهمیت است، استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان ایمن و معتبر است. با رعایت نکات امنیتی قادر خواهید بود امنیت سایبری بیشتری را برای خود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به ارمغان بیاورید. در طول سال‌های اخیر حملات بدافزارها و باج افزارها به شدت رو به رشد و افزایش گذاشته است. با رعایت موارد و نکات امنیتی قادر خواهید بود تا حد زیادی جلوی نفوذ هکرها به اطلاعات شخصی و حریم خصوصی خود را بگیرید و بدین ترتیب امنیت سایبری دستگاه و حساب‌های کاربری خود را ارتقا و افزایش دهید.

فیشینگ نوعی کلاه‌برداری رایانه‌ای است که هدف آن متقاعد کردن کاربر با استفاده از یک رابط گرافیکی مشابه آنچه شبیه درگاه پرداخت یک شرکت یا یک بانک معتبراست، می‌تواند اطلاعات مالی قربانیان را برای فرد خرابکار ارسال کند. البته، آن‌ها سپس توسط شخص هکری که درگاه فیشینگی را ایجاد کرده است، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند. این‌ یکی از رایج‌ترین تاکتیک‌ها برای به دست آوردن اطلاعات مالی و شخصی است.

یک قانون ساده برای اطمینان از امنیت در دریافت و ارسال ایمیل‌ها وجود دارد: همیشه نسبت به هر چیزی که دریافت می‌کنید محتاطانه برخورد کنید. اگر از این استراتژی استفاده کنید، دستگاه‌ها و اطلاعات شخصی شما کمی ایمن‌تر خواهد بود. با این‌حال، در اینجا سه نوع ایمیل وجود دارد که شما باید کاملاً از باز کردن آن‌ها خودداری کنید:

۱. تأیید اطلاعات شخصی

هیچ شرکت یا بانکی ایمیلی برای شما ارسال نمی‌کند که از شما بخواهد داده‌های شخصی خود را از طریق یک فرم یا با پاسخ دادن به ایمیل یا پیگیری یک لینک پیوندی تأییدکنید. اگر آن‌ها نیاز به تأیید هویت شما یا هر یک از داده‌های شما داشته باشند، این روند به‌صورت شخصی یا از طریق وب‌سایت شرکت انجام می‌شود.

۲. شما یک جایزه برنده‌ شده‌اید

تبریک می‌گویم، شما برنده خوش‌شانس یک جایزه یک‌صد هزار دلاری هستید! در این وضعیت تکلیف روشن است: اگر شما در برنامه یا مسابقه‌ای شرکت نکرده‌اید دلیلی ندارد گول عنوان ایمیل‌های این‌چنینی را بخورید.

۳. دستگاه شما به ویروس آلوده است

ایجاد ترس یک استراتژی مؤثر برای دیگران است تا هر کاری که مدنظرشان است را انجام دهید. درزمینه‌ی فناوری، ترسناک‌تر از ویروس چیست؟ غیرممکن نیست که دستگاه‌های ما آلوده باشند، اما در این صورت ویروس از طریق خطاهای سیستم یا هشدار آنتی‌ویروس خود را نشان می‌دهد، اما مطمئناً از طریق ایمیل به ما هشدار نمی‌دهند، پس دقت کنید.

به یاد داشته باشید که بهتر است این ایمیل‌ها را بدون باز کردن آن‌ها حذف کنید. اگر شک دارید، آن‌ها را بازکنید. اما به پیوندهای موجود در ایمیل پاسخ ندهید یا کلیک نکنید.

سامانه جامع دیجیتالی شناد

با بخش‌های متنوع شامل فروش نرم افزار، دریافت مجوز، طراحی انواع وب سایت‌ و دیگر خدمات کاربردی دیگر بصورت کاملا دیجیتالی با هدف تمرکززدایی برای سهولت در مدیریت زمان و هزینه‌های اضافی، متقاضیان می‌توانند پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک بصورت الکترونیکی و بعد از انجام مراحل قانونی از نحوه رسیدگی به پرونده خود تا حصول نتیجه مطلع شوند و مجوزها و خدمات مربوطه را از طریق پست دریافت کنند.

سامانه جامع دیجیتالی شناد نیاز روزافزون کاربران جهت دریافت خدمات به صورت کاملا دیجیتالی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال برخط و بر حامل با مجوزهای معتبر و قانونی ازمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]