اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812284595412493

صالح سخندان، آرتیست نقاشی سه‌بعدی و خطای دید در ایران

صالح سخندان مختصص خطای دید و شرکت کننده در برنامه عصر جدید

کد: 139812284595412493

http://bit.ly/2IY1GH6

، تهران , (اخبار رسمی): خطای‌دید تلفیقی از علوم و یک تخصص میان‌رشته‌ای است. از مهندسی و ریاضیات گرفته تا شناخت سیستم‌های عصبی. هدف آن خلق آثار و محصولاتی است که آنگونه که به نظر می‌رسند، نیستند و صالح سخندان مختصص در خطای دید است.

صالح سخندان – مختصص خطای دید و شرکت کننده در برنامه عصر جدید
صالح سخندان مختصص خطای دید و شرکت کننده در برنامه عصر جدید
صالح سخندان – مختصص خطای دید و شرکت کننده در برنامه عصر جدید
صالح سخندان مختصص خطای دید و شرکت کننده در برنامه عصر جدید

صالح سخندان شرکت کننده دور‌ه دوم برنامه‌ی عصر جدید، متولد آبان سال ۱۳۶۹ است و سال‌ها در زمینه‌ی خطای‌دید فعالیت کرده و هم‌بنیانگذار (Co-Founder) و مدیر طراحی محصولات و آثار ویداوین است. کار صالح، طراحی و ساخت محصولات و خلق آثاری است که آن چیزی که به نظر می‌رسد، نیستند. شاید حتی در نگاه اول، آثار و محصولاتی بی‌نظم و درهم‌وبرهم به نظر برسند.

صالح دانشجوی انصرافی رشته‌ی مهندسی برق دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی است و دلیل انصرافش از دانشگاه را آشنایی با خطای‌دید و علاقمند شدنش به آن می‌داند. در سال‌های ابتدایی، فعالیتش، شاید زیاد جدی گرفته نمی‌شد و نقاشی‌های سه‌بعدی‌ وی و آثاری که با خطای دید خلق می‌کرد، صرفا در دفترچه‌های خودش باقی می‌ماند و یا آثاری را در مکان‌های عمومی مثل پارک‌ها خلق می‌کرد تا دیده شوند.

او در حال حاضر بیشتر زمانش را صرف ویداوین می‌کند که بتواند محصولات جالب و خاص با محوریت خطای‌دید طراحی و تولید کند که علاوه بر جذاب بودن، کیفیت بالایی را به همراه داشته باشند. علاوه بر اینکه تمام حواس خریدار آن محصول را درگیر می‌کند و از لمس کردن و بوییدن و دیدن آن محصول، لذت م‌برد و تمام حواسش درگیر آن شود.

علاقه مندان جهت آشنایی بیشتر می‌توانند به لینک صالح سخندان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکنولایف

فروشگاه اینترنتی تکنولایف در سال ۹۲ و با هدف فروش تخصصی گوشی موبایل و لوازم جانبی آغاز به کار کرد و امروز به عنوان یکی از فروشگاه‌های مطرح این حوزه شناخته می‌شود. تکنولایف علاوه بر فروش اینترنتی، در سال ۹۸ فروشگاه فیزیکی بزرگ خود را در مجتمع بازار موبایل ایران افتتاح کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

رسانه‌ها | دکوراسیون و منزل