اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812284595613939

سامانه حامی و دونیت یک هدف مشترک دارند

همکاری سامانه حامی با دونیت

کد: 139812284595613939

https://bit.ly/3djVbMJ

، آبیک , (اخبار رسمی): حسن محمدی گفته است که اضافه شدن سامانه حامی به بخش سازمان‌های تحت پوشش دونیت برای رشد بیشتر و جذب سرمایه یک امری ضروری است.

همکاری سامانه حامی با دونیت
همکاری سامانه حامی با دونیت

حسن محمدی بنیان گذار سامانه حامی و موسس اولین مارکت پلیس ایران با نام Beay در آخرین روزهای سال 98 پیشاپیش سال نو را به تمامی حامیان این پلتفرم قدرتمند تبریک گفت و از همکاری دو پلتفرم قدرتمند سامانه حامی و دونیت خبر داد و گفت: «حمایت مالی بحثی مهم در پیشرفت استارت آپ‌ها دارد و باید جدی گرفته شود اضافه شدن سامانه حامی به سازمان‌های تحت پوشش دونیت افتخاریست بزرگ و قابل ستودن است.»

او اذعان داشت: «سرمایه گذاران می‌توانند از این پس برای حمایت از پلتفرم قدرتمند سامانه حامی به صفحه رسمی سامانه حامی در وب سایت دونیت رفته و حمایت مالی خود را از این طریق داشته باشند و همکاری این مجموعه با دونیت امری ضروری بوده و هر دو پلتفرم یک هدف مشترک دارند آن هم حمایت مالی است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه حامی

حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ های نوپا در ایران می باشد چشم انداز این سامانه رشد و تولید استارت آپ های هدف دار و درآمدزاست. هر شخص با ثبت نام خود و خانواده ی خود در سامانه حامی و خرید اپلیکیشن تحت حمایت سامانه علاوه بر این که صاحب یک اپلیکیشن کاربردی و پرامکانات می شوید بلکه از رشد سالیانه همه ی استارت آپ های تحت پوشش حامی پاداش سالانه دریافت میکنید. این پلتفرم در اواخر سال ۹۷ ساخته شد و مفتخر به کسب نماداعتماد الکترونیک(وزارت صنعت،معدن و تجارت) و رسانه بر خط(وزارت ارشاد) شده است. حسن شیرمحمدی مدیر و موسس این پلتفرم می باشد و هدف او پیشرفت کشور در زمینه استارت آپ های نوپاست. صاحب امتیاز سامانه حامی شرکت “نوآفرین گستر حامی فردا ” در حوزه استارت آپ فعالیت خودش را آغاز کرده است. اهداف: پاداش سالانه برای حامیان حمایت از ایده های نو جذب سرمایه داخلی سازمان دهی تمامی استارت آپ ها کمک به پیشرفت کشور در بخش استارت آپ ها ساخت بزرگ ترین مجموعه استارت آپی ایران تولید ارزدیجیتال ملی بالا بردن تولید ملی از طریق استارت آپ های نوپا در کشور فرهنگ سازی و بالا بردن سطوح تکنولوژی در ایران برگزاری جشنواره ایدهای برتر برای کشف و حمایت ایده های نو و… با سامانه حامی به زندگی بهتر کمک کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار