اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981228459577652

آچارباز در زمان شیوع کرونا هم در صحنه حاضر است

حمایت استارتاپ خدمات در محل آچارباز از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

کد: 13981228459577652

http://bit.ly/2x2nXB8

، تهران , (اخبار رسمی): همه این روزها یک نگرانی مشترک دارند، اپیدمی کرونا. حالا در گوشه و کنار دنیا، ویروس کرونا در صدر خبرهاست. همه نگران خانواده و عزیزان خود هستند و سعی می‌کنند خود و آنها را از دست این ویروس در امان نگه دارند. آچارباز هم در اقدامی خداپسندانه، مسئولیت اجتماعی خود را برای مبارزه با کرونا ادا کرد.

حمایت استارتاپ خدمات در محل آچارباز از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا
حمایت استارتاپ خدمات در محل آچارباز از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

هر کس در این موقعیت زمانی راهکاری را برای در امان ماندن از بیماری جستجو می‌کند. بخش زیادی از جمعیت شهر، کشور و دنیا، هر روز باید در محیط‌های کاری مشغول به کار باشند و این استرس و نگرانی شاغلین را در مورد ابتلای خودشان و همچنین انتقال بیماری به عزیزان و نزدیکانشان بالاتر می‌برد. همه شنیده‌اند که بسیاری از شرکت‌ها به محض در جریان قرار گرفتن در مورد این اپیدمی در حال شیوع، تلاششان را در حفاظت جان و سلامتی کارکنان خود به کار بستند.

  • در اختیار قرار دادن مواد ضدعفونی و شوینده شخصی به کارکنان
  • تامین بخشی از هزینه رفت و آمد کارکنان برای جلوگیری از قرار گرفتن در محیط‌های شلوغ و استفاده از وسایل نقلیه عمومی
  •  اهدای بسته‌های تغذیه
  •  ضدعفونی مداوم و مرتب محیط و سطوح
  • و...

همه اینها از اقدامات خوب شرکت‎هایی است که سلامتی کارکنان خود را در اولویت قرار داده‌اند.

آچارباز هم از این جمع خارج نیست. واحد منابع انسانی این شرکت، با برقراری تدابیری برای افزایش امنیت کارکنان، بخشی از استرس و نگرانی‌ها را در زمینه این بیماری کم کرده است. اقداماتی مثل:

  • ضدعفونی سطوح هر دو ساعت یکبار به صورت کلی در شرکت
  • جمع آوری تمام وسایلی که به‌صورت مشترک توسط کارکنان استفاده می‌شد
  • شستشوی مداوم سرویس های بهداشتی
  • اهدای لوازم ضدعفونی به کارکنان

همچنین آچارباز از ابتدای اسفند ماه، گروه‌هایی از همکاران را که امکان انجام فعالیت به‌صورت دورکاری داشتند به محیط امن خانه‌هایشان فرستاد و از سایر کارکنان که این امکان را نداشتند به‌صورت شیفتی دعوت به کار کرد.

اما این اقدامات در مورد همه اقشار جامعه ممکن نیست، مشاغلی که از حساسیت بالایی برخوردار هستند و چه بسا در این شرایط بحرانی لزوم حضور قطعی آنها در محل کار بیشتر احساس می‌شود، شامل این تدابیر نمی‌شوند. کادر درمان، پزشکان، پرستاران، بهیاران و نیروهای خدماتی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، نیروهای آتش نشان و پلیس، همگی باید در خط مقدم، برای تامین امنیت جانی و سلامتی مردم، مشغول به خدمت‌رسانی باشند.

در این شرایط بحرانی و حساس، آچارباز در صدد برآمده که حس و حال حمایت و تشکر خود را از کادر درمانی کشور و در حد توان خود، بیان کند. تهیه اقلام موردنیاز کادر درمان بیمارستانی مانند ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی، از اقدامات آچارباز بوده است. تاکنون نزدیک به 1000 ماسک و 20 لیتر ماده ضدعفونی کننده مخصوص CCU به بیمارستان‌های میلاد و مدرس شهر تهران اهدا شده و این از جمله فعالیت‌هایی است که مجموعه آچارباز در زمینه مسئولیت اجتماعی خود در پیش گرفته است.

لازم به ذکر است که آچارباز جهت کمک رسانی به شرکت‌ها و حتی افراد، برای انجام امور ضدعفونی منازل و ادارات، خدمات ضدعفونی منزل و محل کار، با لوازم و مواد ضدعفونی کننده استاندارد مورد تایید وزارت بهداشت را روی سایت a4baz.com در دسترس کاربران خود قرار داده است.

امید است که در کنار هم و با رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی متخصصین و پزشکان و مهم‌تر از همه، ماندن در خانه برای حفاظت خود و همه هموطنان عزیز، این اپیدمی را پشت سر گذاشته و به زودی دوباره زندگی عادی‌ را در پیش گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آچارباز

ما حوزه خدمات و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی ایرانیان را متحول کرده ایم. آچارباز استارتاپی 1 ساله با پشتوانه 23 سال تجربه کار خدماتی، تعمیرات و گارانتی تجهیزات الکترونیکی شرکت فالنیک(ایران اچ پی) است. ما با اعزام سریع تعمیرکار حرفه ای در محل، خیال مشتریانمان را راحت کرده و هزینه های آنها را کاهش می دهیم. حوزه های فعلی خدمات و تعمیرات ما لپتاپ و کامپیوتر، پرینتر، تلویزیون، سرور و تجهیزات شبکه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه