اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812284596714553

خرید مطمئن و آگاهانه قطعات و لوازم یدکی خودرو به دور از کرونا

کد: 139812284596714553

https://bit.ly/2Ut26uv

، تهران , (اخبار رسمی): انتخاب و خرید قطعات خودرو ارزان و با کیفیت از دغدغه‌های مالکان خودروست بالاخص در این روزها که شیوع بیماری کرونا عرصه را برای خرید تنگ کرده است. انتخاب صحیح و خرید آگاهانه لوازم مصرفی خودرو اعم از چراغ جلو و عقب، مه شکن، آینه بغل، سپر، برف پاک کن، هدلایت و ... جز دغدغه‌های هر مالک خودرویی است.

خرید مطمئن و آگاهانه قطعات و لوازم یدکی خودرو به دور از کرونا
فروشگاه اینترنتی تیپارتس

تعدد انواع برندها و همچنین تشخیص اورجینال (اصلی) و یا فیک (تقلبی) بودن کالا نیز از جمله دردسرهای انتخاب قطعات و لوازم یدکی برای خودرو است.

مجموعه فروشگاه اینترنتی تی پارتس در جهت پاسخ به این نیاز در سال 1397 راه‌اندازی شده که در همین نزدیک به دو سال فعالیت خود توانسته گام بزرگی در جهت برطرف کردن نیاز بسیاری از صاحبان خودرو و تعمیرگاه‌های مجاز خودرو در زمینه تامین قطعات و لوازم یدکی اعم بردارد و  با مراجعه به آدرس tparts.ir می‌توان به ‌راحتی لوازم خودروی خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کرد.

شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که علاقه ‌مند به خریدهای اینترنتی هستند  ولی به دلیل عدم اطمینان از خرید خود منصرف شده‌اید. فروشگاه اینترنتی تی پارتس به دلیل دارا بودن گواهینامه SSL  و همچنین امکان پرداخت مبلغ سفارش در محل می‌تواند اطمینان خاطر زیادی برای خریداران گرامی فراهم کند و خیال مشتریان را از بابت خرید آنلاینی مطمئن و آسان راحت کند.

فروشگاه اینترنتی تیپارتس با دارا بودن کادری با تجربه و زیرساخت‌های بسیار پیشرفته تجارت الکترونیک توانسته حرکت رو به جلویی در این راستا بردارد همچنین شما می‌توانید با عضویت در سایت تیپارتس علاوه بر عضویت در باشگاه مشتریان فروشگاه اینترنتی تیپارتس و استفاده از مزایای آن از تخفیفات و فروش‌های ویژه این فروشگاه اینترنتی باخبر شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]