اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981229459710404

تکذیب شایعه «چرا وزارت بهداشت ضدعفونی‌کننده‌ها را تحویل نمی‌گیرد؟»

تکذیبیه شرکت عطرینه سازیبا

کد: 13981229459710404

http://bit.ly/2WqOxyf

، تهران , (اخبار رسمی): در پی انتشار خبری کذب در قالب یک فیلم در برخی از کانال‌های خبری با عنوان "چرا وزارت بهداشت مواد ضدعفونی‌کننده را از کارخانه تولیدکننده تحویل نمی‌گیرد؟" و نمایش بخشی از انبارهای کارخانه عطرینه سازیبا، روابط عمومی این شرکت تکذیبیه‌ای صادر کرد.

تمامی تولیدات این شرکت با نظارت نماینده تام‌الاختیار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز تولید و توزیع می‌گردد و اساسا موضوع مطرح شده در این خبرسازی‌ها صحت نداشته و به هیچ وجه مورد تایید نیست.

شرکت عطرینه سازیبا ضمن تکذیب کامل محتوای خبر منتشر شده اعلام می‌دارد تمامی تولیدات این شرکت با نظارت نماینده تام‌الاختیار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز تولید و توزیع می‌گردد و اساسا موضوع مطرح شده در این خبرسازی‌ها صحت نداشته و به هیچ وجه مورد تایید نیست.

لذا روابط عمومی شرکت عطرینه سازیبا ضمن تکذیب مجدد خبر منتشر شده، حق پیگیری‌های حقوقی و قضایی آن را برای برخورد قانونی با عامل انتشار دهنده این فیلم و خبر، برای خود محفوظ می‌داند و همچنین توصیه نمی‌نماید در شرایطی که کشور نیاز به آرامش روانی برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا دارد، همه رسانه‌ها نهایت تلاش و اهتمام خود را به رعایت اصل صداقت و پرهیز از تشویق اذهان عمومی مصروف دارند و نسبت به تولیدکنندگان جبهه سلامت در این خط مقدم همیاری و همدلی داشته باشند.

تکذیبیه شرکت عطرینه سازیبا

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازیبا

گروه شرکت‌های سازیبا در سال 1377 فعالیت خود را با هدف ایجاد پل ارتباطی میان شرکت‌های معتبر بین‌المللی و فعالان عرصه صنعت، جهت ترکیب دانش جهانی و ارائه راه حل‌های نوین بومی سازی شده در صنایع مختلف آغاز نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | سلامت و زیبایی