اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812294597614847

شروع قدرتمند سامانه آموزش آنلاین مایکروجکت

کد: 139812294597614847

https://bit.ly/39e39Uo

، تهران , (اخبار رسمی): سامانه آموزشی مایکروجکت که یک استارت آپ آموزش آنلاین بصورت ویدئویی است توسط چند تن از دانشجویان و دانش گستران دانشگاه‌های صنعتی شریف، شمسی پور و علم و صنعت شروع بکار کرد.

شروع قدرتمند استارت آپ مایکروجکت
شروع قدرتمند سامانه آموزش آنلاین مایکروجکت

«این روزها با فراگیر شدن تحصیلات آکادمیک دیگر کسی دنبال مدرک برای استخدام نیست و فقط به مهارت توجه می‌کنند. از طرفی دیگر برای یادگیری کسی سراغ کتاب و کلاس حضوری نمی‌رود. مایکروجکت اینجاست تا با جدیدترین متد آموزشی برای شما ویدئوهای تخصصی و غیر تخصصی در حوزه‌های مختلف تولید کند و شما هر کجای دنیا و هر ساعتی از شبانه روز براحتی بتوانید به یادگیری مشغول باشید.»

این تعریفی است که سامانه‌ی آموزش آنلاین مایکروجکت از خود ارائه داده است. سامانه آموزشی مایکروجکت که یک استارت آپ آموزش آنلاین بصورت ویدئویی است توسط چند تن از دانشجویان و دانش گستران دانشگاه‌های صنعتی شریف، شمسی پور و علم و صنعت شروع بکار کرد.

در این سامانه ویدئوهای تدوین شده و اساتید قدرتمندی مشغول بکار هستند که باعث محبوبیت این سامانه برای نسل جوان در کوتاه مدت خواهد شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت microject.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه آموزش آنلاین مایکروجکت

پروژه مایکروجکت از اواخر سال 1396 استارت خورد و هدف ما در این پروژه افزایش مهارت فنی دانشجویان و دانشگستران از طریق آموزش مجازی است.باشد که گامی در جهت پیشرفت وطنمان برداشته باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]