اطلاعات تماس
  • 02191001664 091975*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901014598011445

نامه تبریک نوروز 1399 مدیر عامل نماگشت

کد: 139901014598011445

https://bit.ly/2UuUhnY

، تهران , (اخبار رسمی): نامه تبریک نوروز ۱۳۹۹ نماگشت همراه با خبرهای فوقالعاده عالی برای مدیران آژانس‌های گردشگری و مسافرت، با امید رونق و شکوه مجدد صنعت گردشگری ایران است.

نامه تبریک نوروز 1399 مدیر عامل نماگشت
نامه تبریک نوروز 1399 مدیر عامل نماگشت

شرکت طرح و توسعه پردازش همکاران از شرکت‌های فعال در خدمات ای تی صنعت گردشگری ایران است.

به گزارش روابط عمومی نماگشت، جناب آقای مهندس امیر خانی ضمن تبریک نوروز ۱۳۹۹ اعلام کرد استفاده از کلیه ماژول‌های نماگشت ابری تا ابتدای تیر 1399 رایگان خواهد بود. متن کامل نامه تبریک نوروز ۹۹ را در زیر آمده است: 

به نام یزدان پاک

یا محول الحول والاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال

سال ۱۳۹۸ با تمام تلخی2ها و شیرینی‌هایش با تمام شکست‌ها و پیروزی‌هایش به انتها رسید، در سالی که گذشت خانواده بزرگ گردشگری ایران علی‌رغم کلیه تلاش‌ها و خلاقیت‌هایش، علی‌رغم همه نوآوری‌ها و ارزش آفرینی‌هایش، یکی از سخت‌ترین دوران خود را سپری کرد، از نوسانات شدید ارزی تا شهادت ناجوانمردانه سپهبد سلیمانی عزیز تا حادثه تلخ پرواز اوکراینی و از دست دادن عزیزانمان، تا ضربه مهلک کورنا ویروس، همه و همه سبب شد تا یکی از سخت‌ترین سال‌های حرفه‌ای این صنعت را شاهد باشیم.

در سال گذشته تیم ما با تلاش فراوان و برنامه ریزی دقیق موفق شد  نسخه ابری نماگشت را به بازار ارایه کند و بازخورد فوق العاده مثبت همکاران عزیزمان در صنف را بگیرد، همچنین با افتخار در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، نسل سه راهکار ابری نماگشت را به بازار معرفی کردیم، شخصا شایسته می‌دانم از همینجا صمیمانه از تلاش و پشتکار تمامی همکاران فوق العاده عالی خودم در تیم نماگشت، نهایت تشکر و قدردانی را به عمل آورم.

برای ما در نماگشت سال جدید یادآوری حماسه‌های بزرگ این سرزمین است و اطمینان داریم با تلاش کلیه هم صنفی‌های عزیز بار دیگر شکوه و رونق را به این صنعت باز خواهیم گرداند. در همین راستا به اطلاع مشتریان گرانقدر و مدیران آژانس‌های گردشگری و مسافرتی می‌رسانیم با تصویب هیئت مدیره نماگشت استفاده از تمامی ماژول‌های کاربردی نماگشت ابری تا ابتدای تیر ماه 1399 به صورت کاملا رایگان خواهد بود. 

امید است برکت و شکوه به صنعت گردشگری ایران بازگردد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نماگشت

استفاده از سیستم های عملیاتی نسل قدیمی که برای انجام فرآیندهای متفاوت در بخش های مختلف آژانس های مسافرتی و گردشگری طراحی شده اند به مرور زمان به دلیل ماهیت پراکندگی و جزیره ای خود آسیب ها و هزینه های بسیاری را به ساختار آژانس ها تحمیل می کنندما این پیچیدگی ها و چالش های موجود برای ارائه دهندگان خدمات در صنعت گردشگری را درک کردیم و همین موضوع باعث شد تا راهکاری به روز و پیشرفته را تحت عنوان سیستم جامع و یکپارچه مدیریت آژانس های مسافرتی و گردشگری نماگشت را ارائه کنیم / یا و همین موضوع باعث شد تا بارقه ای از خلق یک راهکار نرم افزاری به روز و پیشرفته تحت عنوان سیستم جامع و یکپارچه مدیریت آژانس های مسافرتی و گردشگری نماگشت در ذهن ما روشن شود

اطلاعات تماس
  • 02191001664 091975*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح