اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901024598614739

تاثیر نوسان دلار بر روی کسب و کارهای موفق در حوزه ممبر و فالوور

کد: 139901024598614739

https://bit.ly/3acReaG

، (اخبار رسمی): روند صعودی قیمت دلار در روزهای اخیر به دلایل مختلفی از جمله شیوع بیماری کرونا در کشور صورت گرفته و باعث آشفتگی در بازار ارز شده است. از این رو با توجه به وضع موجوددر ادامه تاثیر قیمت دلار بر کسب‌های موفق ایران بررسی شده است.

تاثیر نوسان دلار بر روی کسب و کار های موفق در حوزه ممبر و فالوور
دیجی ممبر ارائه کننده خدمات با کیفیت خرید ممبر تلگرام و خرید فالوور اینستاگرام

بالا و پایین رفتن قیمت دلار در کشور، موجب وارد آمدن ضرر به کسب و کارها می‌شود. این روند صعودی قیمت دلار در روزهای اخیر به دلایل مختلفی از جمله قرار گرفتن ایران در لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف و شیوع بیماری کرونا در کشور صورت گرفته و باعث آشفتگی در بازار ارز شده است. از این رو با توجه به وضع موجود در ادامه وبسایت خرید فالوور اینستاگرام به بررسی و تحلیل قیمت دلار 15700 تومنی بر کسب‌های موفق ایران پرداخته است.

بررسی نوسانات قیمت ارز در سال 98

پیش‌از آنکه به تحلیل قیمت دلار 15700 تومنی بر کسب‌های موفق ایران پرداخت بهتر است ابتدا دانست روند قیمت ارز از ابتدای سال 98 به چه صورت بوده است. پیش از عید امسال بازار ارز به یک ثبات نسبی رسیده بود و نرخ رسمی دلار به حدود 4400 تومان رسید. اما متاسفانه با شروع سال 98 و تحولات سیاسی، در همان ابتدا قیمت دلار روندی صعودی را در پیش گرفت و به مرز 6000 تومان هم رسید. در این بازه زمانی موجی از هیجان و استرس در میان بسیاری از تولیدکنندگان، واردکنندگان و … به وجود آمد و برخی از افراد سودجو نیز از وضعیت پیش آمده استفاده کردند.

ازاین‌رو در 21 فروردین ماه با رایزنی‌های انجام شده توسط مسئولان در دولت تصمیم بر آن شد تا تمامی فعالان اقتصادی، دانشجویانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، مسافران و … اجازه دارند از ارز 4200 تومانی استفاده کنند. در آن شرایط بسیاری از کارشناسان و اقتصادانان کشور اظهارهای نظرهای متفاوتی درباره‌ی وضعیت موجود و تجارت کشور داشتند. برخی بر این باور بودند که رشد قیمت دلار موجب فشار بر روی بازار مصرف کشور می‌شود و برخی نیز اعتقاد داشتند که این شرایط تاثیرات مثبتی بر روی رسیدن به خودکفایی و صادرات ایران دارد که البته این دسته از افراد با انتقادهایی روبه‌رو شدند.

از سوی دیگر می‌توان گفت که با وجود آنکه روند صعودی قیمت دلار بر روی بسیاری از کسب و کارها تاثیرات منفی می‌گذارد و برخی نیز به دلیل جو به وجود آمده در بازار ارز دچار مشکلاتی می‌شوند اما در این میان کسب‌هایی نیز وجود دارند که این نوسانات تاثیرات بسیاری خوبی بر روی کار آن‌ها داشته است. برای مثال دو صنعت کشاورزی و معدن کشور که ارزبری آن‌ها بسیار پایین است با بالا و پایین رفتن قیمت دلار به سود قابل توجهی می‌رسند.

تحلیل قیمت دلار 15700 تومنی بر کسب‌های موفق ایران

بسیاری از افراد تصور می‌کنند افزایش قیمت دلار تنها بر روی کارهایی مانند خرید و فروش اجناس و یا صرافی‌ها تأثیر می‌گذارد در صورتی که کسب و کارهای کوچک و بزرگ بسیاری هستند که با این نوسانات دچار بحران شده و مجبور می‌شوند هزینه‌ی خدمات خود را بالا ببرند. برای مثال سایت‌هایی مانند دیجی فالوور و دیجی ممبر که به فروش خدمات شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام‌ و اینستاگرام مشغول هستند با بالا رفتن قیمت دلار و رسیدن آن به مرز ۱۶۰۰۰ تومان، باید سرورهای خود را که برخی از آن‌ها از سایت‌های خارجی تهیه می‌شوند با قیمت بالاتری خریداری کنند.

از این رو اینگونه افراد مجبورند به منظور جلوگیری از کاهش کیفیت کار و خدمتشان قیمت‌های خود را بالا ببرند. اگر به دنبال خدماتی مانند خرید فالوور اینستاگرام و یا ممبر تلگرام هستید باید بدانید که برایتان قیمت مهم‌تر است یا کیفیت کار؟ چراکه افراد و شرکت‌های بسیاری هستند که با قیمت پایین‌تری اقدام به ارائه‌ی اینگونه خدمات می‌کنند اما خدمات آن‌ها از استاندارد و کیفیت خوبی برخوردار نبوده و پس از مدتی افرادی که از آن‌ها خرید کرده‌اند مجبورند برای داشتن بازدهی دوباره هزینه کرده و از خدمات باکیفیت شرکت‌های دیگر استفاده کنند.

همچین کلاه‌برداران زیادی هستند که با دریافت هزینه‌های زیاد در قبال فالور یا ممبر اد اجباری به شما فالوور و یا ممبرهای فیک تحویل می‌دهند. اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید باید بدانید که فالوور فیک تاثیری در میزان فروش‌ نخواهد داشت پس در انتخاب وب‌سایت و یا شرکتی که قصد دارید از خدمات آن استفاده کنید نهایت دقت و سخت‌گیری را به خرج دهید و سعی کنید از تجربیات و نظرات افرادی که قبلاً این کار را انجام داده‌اند بهره بگیرید.

افزایش قیمت دلار چه تاثیری بر زندگی مردم دارد؟

1.کاهش توانایی خرید مردم

به دلیل آنکه میزان درآمد مردم ثابت بوده و افزایش ندارد با بالا رفتن قیمت ارز بسیاری از اجناس و کسب و کارها قیمت‌های خود را بالا برده و توانایی خرید مردم به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. لازم به ذکر است در چنین شرایطی به دلیل ترس از بالا رفتن بیشتر قیمت‌ها، مردم اقدام به خرید کالای ضروری و مواد غذایی کرده و تقاضا برای اینگونه اجناس بالا می‌رود.

2.کاهش فروش به دلیل کاهش نقدینگی

با توجه به مورد قبل یعنی کاهش توانایی مردم برای خرید کالا، ارزش پول ملی کشور نیز کاهش می‌یابد و در نتیجه‌ی آن نقدینگی کم می‌شود. در این زمان بسیاری از افراد ترجیح می‌هند ابتدا نیازهای اصلی خود مانند غذا و مسکن را تأمین کنند و کمتر به خرید وسایل و خدمات غیر ضروری توجه دارند. در چنین شرایطی کسب‌کارهای زیادی با افزایش قیمت مواد اولیه، هزینه انبار و تعمیرات تجهیزات روبه‌رو می‌شوند در حالی که بازار مصرفی برای کالاهای آن‌ها وجود ندارد و متحمل ضررهای زیادی می‌شوند.

3.به وجود آمدن رکود به دلیل ترس از وضعیت نابه‌سامان

یکی دیگر از مواردی که با  تحلیل قیمت دلار 15700 تومنی بر کسب‌های موفق ایران می‌توان به آن پی برد به وجود آمدن رکود در کشور است. در شرایطی که کسب و کارهای بسیاری ضررهای زیادی را متحمل شده‌ و یا مجبور به تعطیلی کار خود شده‌اند مدیران و صاحبان شرکت‌هایی که هنوز به فعالیت خود ادامه داده‌اند با سخت‌گیری و دقت بیشتری در مورد مسائل مختلف تصمیم می‌گیرند. برای مثال مواردی مانند تعیین قیمت اجناس که در شرایط معمولی تصمیم ساده‌ای بود در شرایط تورم تبدیل به تصمیمی حساس و پیچیده می‌شود. در این برهه‌ی زمانی قدرت مدیران برای تصمیم‌گیری کاهش می‌یابد و شاهد به وجود آمدن رکود در بازار هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجی ممبر

دیجی ممبر به عنوان یکی از قدیمی ترین مراجع خرید ممبر تلگرام با بیش از 5 سال سابقه در زمینه فروش ممبر تلگرام، با پیبندی به 4 اصل تحویل فوری ممبر - پشتیبانی 24 ساعته و فروش ممبر ارزان تلگرام و ضمانت بازگشت وجه در صورت نا رضایتی کاربر تا به همگام با بهترین سایت های فروش ممبر روسیه ای تبدیل به بزرگترین فروشگاه ممبر تلگرام ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت دیجی ممبر شما با ویترین بزرگ افزایش ممبر تلگرام روبرو خواهید شد بخشی از این ویترین را برای شما در این قسمت نوشته‌ایم: خرید ممبر ارزان، خرید ممبر اد اجباری، خرید ممبر نوت، خرید ممبر هیدن، خرید ممبر پاپ آپ و خرید ممبر پروکسی دار

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]