اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901034599013508

طرز تهیه پیتزا مکزیکی

کد: 139901034599013508

https://bit.ly/39bgeOt

، تهران , (اخبار رسمی): آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو ارائه دهنده انواع کلاس‌ها به صورت حضوری و فیلم آموزشی استد. در ادامه طرز تهیه پیتزا مکزیکی ذکر شده است.

طرز تهیه پیتزا مکزیکی
طرز تهیه پیتزا مکزیکی

طرز تهیه پیتزا مکزیکی به شرح زیر است:

مواد لازم:

خمیر پیتزا و پنیر خامه‌ای  225 گرم، ادویه تانکو یک بسته، کنسرو لوبیا یک قوطی، ذرت یک سوم فنجان و زیتون یک چهارم فنجان، گوجه دو عدد و آووکادو یک عدد، پنیر دو فنجان و گشنیز دو قاشق غذا خوری. 


طرز تهیه پیتزا مکزیکی

در مرحله اول باید قبل از آماده سازی پیتزا حتما فر را روشن کرده تا به خوبی گرم شود.  در مرحله بعد خمیر پیتزا را برش داده تا آماده شود. شکل این خمیر باید یک مستطیل بزرگ باشد و بر روی سینی فر قرار داده شود.

به مدت 10 تا 12 دقیقه خمیر را داخل فر قرار داده تا طلایی شود. مرحله سوم به مخلوط شدن پنیر خامه‌ای و تانکو مربوط می‌شود. نان باید 30 دقیقه در فر پخته شود و بعد از طی این مراحل مخلوط پنیر را روی آن ریخته شود، اما باید نان خنک باشد. لوبیا، ذرت و گوجه و سایر مواد را در ادامه روی نان پیتزا قرار داده و پنیر و گشنیز در آخر روی نان قرار می‌گیرند و بعد ار آن پیتزا سرو می‌شود.

علتقه مندان برای دیدن طرز تهیه انواع پیتزا و آموزش آشپزی می‌توانند به وب سایت آشپزشو به نشانی مراجعه www.ashpazsho.ir کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش