اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901034599214515

کفش سوارکاری باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

کد: 139901034599214515

https://bit.ly/2xXh4RP

، تبریز , (اخبار رسمی): ایمنی پاهایتان در هنگام سوارکاری هم یک بحث بسیار مهم و ضرروی است که هم از سوارکاری لذت ببرید و هم ایمنی را رعایت کنید. در ادامه کفش سوارکاری و ویژگی‌های ان توضیح داده شده است.

کفش سوارکاری باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟
کفش سوارکاری

سوارکاری و لوازم آن

سوارکاری از جمله کهن ترین ورزش‌ها است که می‌توان از آن به عنوان مهمترین و جذاب ترین ورزش‌ها یاد کرد. ورزش سوارکاری با اینکه شاید کمی پر هزینه به نظر برسد ولی طرفداران زیادی داشته و رواج زیادی پیدا کرده است، بنابراین پس از نحوه و چگونگی ارتباط با اسب باید با لوازم و مایحتاج آن آشنا شویم.

در انجام سوارکاری نیز مانند سایر کارها و ورزش‌ها باید نکات ایمنی رعایت شود تا آسیبی به سوار کار وارد نشود. کفش سوارکاری جزو مجموعه کفش ایمنی است که برای سوارکاری ضروری هستند و باید حتما تهیه شوند، چکمه‌ها یا کفش‌های مخصوص که در سوارکاری لازم است حتما تهیه شود باید دارای پاشنه باشند و ساق بلندی نیز داشته باشند. داشتن ساق بلند و پاشنه باعث می‌شود که هم پا در داخل رکاب سر نخورد و هم از قوزک پا محافظت می‌کنند.

چکمه یا کفش سوارکاری در انواع و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و جنس آن‌ها هم معمولا از چرم و یا لاستیکی است که دارای انواع ساق بلند و یا ساق کوتاه است. انواع لاستیکی کفش سوارکاری از انواع چرمی آنها ارزان‌تر است ولی با این حال تمیزکردن آنها راحت‌تر از نوع چرمی است.

لوازم و لباس های دیگری نیز برای سوارکاری لازم و ضروری است ولی کلاه ایمنی و کفش از جمله مهمترین آن‌ها است.

برای سوارکاری کردن باید از پوشیدن و استفاده از لوازم و لباس‌ها و کفش‌های غیر ایمن و غیر استاندارد خودداری کرد تا از صدمات و اتفاقات ناخوشایند جلوگیری شود. بنابراین پوشش پاها را نیز باید مهم تلقی کرد و از پوشیدن کفش‌های نرم هنگام سوارکاری جلوگیری کرد، زیرا این گونه کفش‌ها هیچ گونه محافظتی از پاها نمی‌کنند.

علاقه مندان برای مطالعه‌ی موارد بیشتر می‌توانند به مقاله کفش سوارکاری در بازار کفش ایمنی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار کفش ایمنی

در بازار کفش ایمنی شما قادر خواهید بود انواع مدل های کفش های ایمنی و پرسنلی و محصولات گوناگون را از یک جا تهیه کنید.

اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار