اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901034599710524

داشتن پیج تجاری یا پیج خلاق در اینستاگرام

کد: 139901034599710524

https://bit.ly/2UyodzX

، گلستان , (اخبار رسمی): پیج‌های تجاری یا خلاق اینستاگرامی پیج‌هایی هستند که اکثرا در کسب و کارهای اینستاگرامی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه اطلاعات کاملی در این مورد آمده است.

پیج تجاری یا پیج خلاق در اینستاگرام ( business page or creative page )
اموزش کامل اینستاگرام

یکی از ویژه سوال‌هایی که در کار کردن با اینستاگرام مطرح می‌شود، این است که ایا پیج تجاری (business page ) داشته باشیم یا پیج خلاق ( creative page )؟

کدپز در اینجا به شما کمک می‌کند تا مانند یک حرفه‌ای اموزش کار با اینستاگرام را یاد بگیرید، پیج خلاق یا creative page یک ویژگی بسیار مفید و جدید در اینستاگرام است. اینستاگرام به منظور حرفه‌ای‌تر عمل کردن این گزینه را در اختیار افراد قرار داده است. تفاوت این نوع پیج با پیج‌هایی تجاری در این است که این نوع پیج‌ها این قابلیت را دارند که مخفی شوند.

مخفی شدن به این معناست که اطلاعات تماس، نوع تجارت، بیوگرافی که نشان دهنده‌ی تجاری بودن است مخفی باشد اما گزارش‌های مربوط به پیج تجاری مانند میزان نشر پست، میزان دیده شدن پست، میزان مشارکت و ..... نمایش داده شود.

شاید برای یک پیج تجاری شخصی یا سلف برندینگ این گزینه، گزینه‌ی مناسبتری نسبت به پیج تجاری باشد، پیج‌های تجاری حتما باید دسته بندی و اطلاعات دیگر در معرض نمایش باشد که گاها بخاطر برخی فعالیت‌های شخصی دچار مسائلی خواهیم شد.

گزینه‌ی پیج خلاق یا creative page را می‌توان از گزینه‌ی settings یا تنظیمات، بعد از ورود به تنظیمات گزینه‌‍ی Account یا اکانت، گزینه‌ی switch to creative page یا تبدیل به پیج خلاق را برگزید و تمام مراحل لازم را اجرایی کرد.

پیشنهاد می‌شود بجای پیج تجاری از پیج‌های خلاق استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کدپز

کدپز تیم طراحی سایت و سئو سایت وردپرسی و طراحی قالب های فتوشاپی موشن گرافیک در راستای بهبود کسب و کار شما عزیزان خواهد بود . پشتیبانی قوی ، انتشار مقالات رایگان و مشاوره ی رایگان از خدمات ما به شما عزیزان خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]