اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901034599810524

چگونه فالوورهای اینستاگرامی خود را افزایش دهیم؟

کد: 139901034599810524

https://bit.ly/2JjnpcF

، گلستان , (اخبار رسمی): یکی از عمده سوالاتی که پیش می‌اید این است که فالوورهای اینستاگرامی خود را چگونه افزایش دهیم؟ در ادامه بصورت کامل مبحث افزایش فالوور اینستاگرام بررسی شده است.

چگونه فالوور های ایسنتاگرامی خود را افزایش دهیم ؟
افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از عمده سوالاتی که پیش می‌اید این است که فالوورهای اینستاگرامی خود را چگونه افزایش دهیم؟ در ادامه بصورت کامل مبحث افزایش فالوور اینستاگرام بررسی شده است.

در اینستاگرام برای افزایش فالوور بصورت اصولی و هدفمند سه اصل وجود دارد:

سه اصل اینستاگرام برای یک پیج موفق را در زیر بررسی خواهیم کرد :

1- جذب

2- نگه داری

3 - تبدیل به مشتری پایدار

پیش از این روش‌های مختلفی برای جذب فالوور وجود داشت، جذب فالوور یکی از اصل‌های مهم است که دیده شد، اما جذب با ربات‌های افزایش فالوور، با روش‌های فیک متاسفانه بازخورد انچنان خوبی ندارد، باید سعی داشته باشیم یک برنامه‌ی محتوایی عالی برای پیج خود داشته باشیم تا بتوانیم فالوور ارزشمند واقعی به سمت پیج جذب کنیم.

اما برنامه‌ی محتوایی هدفمند شامل چه مواردی میشود ؟

آیا درستی است نادیده گرفتن علایق جامعه‌ی هدف؟ یعنی ما تولید محتوا به هر روشی انجام دهیم. این یکی از اشتباهاتی است که در بسیاری از پیج‌های فروش اصلاح نمی‌شود و رایج شده است که این روش اصولی و صحیح است .

پیج اینستاگرامی باید بصورت غیرمستقیم فروش داشته باشد، یعنی یک برنامه‌ی هفتگی مرتبط با کارخود طراحی کنید که در روز شنبه باید پست انگیزشی مربوط به حوضه‌ی کار افرینی داشته باشیم، یکشنبه معرفی کتاب، دوشنبه پرسش و پاسخ، سه شنبه ... و همینطور باقی روزهای هفته را با برنامه‌ای منظم پرکنید و شروع به تولید محتوا کنید.

نگه داری به چه معناست؟

مراحله نگه داری یکی از پراهمیت ترین بخش هاست که ما نباید کاری کنیم کاربر از پیج ما فراری شود، باید سعی کنیم کاربر درگیر شود، برنامه‌ی هفتگی داشتن بحث مهمی است که شامل هر سه اصل اینستاگرام است، اما مهم این است که پست‌ها تعاملی باشند و از کاربران نظر خواست و ذهن آنها را درگیر کرد. نکته اینستاگرام را هم باید به یاد داشت که کاربر اینستاگرام کاربری بی حوصله است و دوست ندارد وقت زیادی از وی گرفته شود.

تبدیل فالوور به مشتری به چه صورت انجام می‌شود؟

خیلی از افرادی که سایت دارند ، سعی دارند تا افراد از محیط اینستاگرام را به محیط سایت هدایت کنند، این اشتباه بزرگی است که فکر می‌کنند کاربر اینستاگرامی تمایل ندارد که به سمت تلگرام و جاهای دیگه هدایت شود، کاربر اینستاگرامی به دلیل بی حوصلگی که دارد دوست دارد در ساده ترین روش در زودترین تاریخ به نتیجه‌اش داخل خود اینستاگرام برسد نیازی ندارد که از اینستاگرام وی را خارج کنید .

 افزایش فالوور 

افزایش فالوور قبلا با روشی بود که ربات تنظیم می‌شد روی پیج‌ها، هدف تعریف می‌شد (یعنی هشتک فرض مثال بازاریابی دیجیتال هرکسی پست گذاشته لایک کند، فالو کند، کامنت بگذارد، بعد یه مدت انفالو کند) اما بنا به سیاست اینستاگرام افزایش فالوور ایستاگرام به روشی رباتی از بین رفت و الان می‌توان همین فعالیت‌ها را به صورت دستی دنبال کرد تا فالوورهای زیادی داشت، یعنی یک پیج مفید انتخاب کنید و روزی 10 20 نفر از آن فالو کنید و بعد از چند روز دوباره انفالو کنید، اما زیاده روی کردن در اینکار باعث بلاک شدن شما در اینستاگرام می‌شود.

شاید فرمول سه مرحله‌ای اینستاگرام فالوور کمی باعث کندتر عمل کردن شود اما فالوور واقعی و ارزشمند خواهد داشت. این نکته راجب فالوور فیک را هم به یاد داشته باشید که افزایش فالوور با خرید ممبر فیک یک روشی است که ضربه منفی به کسب و کار می‌زند و باعث می‌شود که کاربرا از پیج فراری شود. سعی کنید به هیچ عنوان دنبال خرید فالوور فیک و دنبال فریب دادن فالوورهایتان نباشید.

10 تا فالوور داشته باشید، اما 10 تایی که هم خرید کنند، هم معرفتان به دیگران باشند و هم در پیج شما مکرر در تعامل باشند.

علاقه مندان به کسب اطلاعت بیشتر در مورد افزایش فالوور اینستاگرام می‌توانند به سایت کدپز مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کدپز

کدپز تیم طراحی سایت و سئو سایت وردپرسی و طراحی قالب های فتوشاپی موشن گرافیک در راستای بهبود کسب و کار شما عزیزان خواهد بود . پشتیبانی قوی ، انتشار مقالات رایگان و مشاوره ی رایگان از خدمات ما به شما عزیزان خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]