اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901034599910524

فروش موفق در پیج اینستاگرامی است یا سایت؟

کد: 139901034599910524

https://bit.ly/3ao6MIX

، گلستان , (اخبار رسمی): یکی از سوالات چالشی این است که سایت داشته باشیم یا اینستاگرام؟ کدام سود بیشتر و فروش بیشتری خواهد داشت؟ در ادامه این مورد به صورت کامل بررسی شده است.

فروش موفق در پیج اینستاگرامی است یا سایت ؟
فروش موفق در سایت یا ایسنتاگرام ؟

به نظر شما کدام اهمیت بیشتری دارد؟

هرکدام از بحث‌ها دارای معایب و مزایای خاصی است که معایب و مزایای هرکدام به اختصار در ادامه توضیح داده شده است.

اینستاگرام یک شبکه‌ی مجازی است که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد و بصورت رایگان امکان طراحی پست‌هایی مربوط به محصولات و فروش و .... می‌توان داشت و محدودیت محتوایی ندارد، محدودیت‌هایی که وجود دارد بر روی زمان‌های تعامل خواهد بود.

اینستاگرام یک شبکه‌ی رایگان است، اما دردسر اکثر افراد افزایش فالوور اینستاگرام است که برای بسیاری‌ها زمان بر و حوصله سربر خواهد بود.

سایت چه مزیت‌هایی دارد؟

سایت مزیت‌های فراوانی خواهد داشت، درست است در ابتدای امر هزینه‌های طراحی و هاست و ... وجود دراد، اما با اموزش دیدن شما صاحب یک رسانه‌ی دائم خواهید بود، اگر بصورت اصولی قرار است فروش داشته باشید، اطلاعات مشتریان شما، اصالت و سلامت فروشگاه شما همه و همه در اختیار شماست و شما تمام اختیارات را خواهید داشت و راحت‌تر با کاربران می‌توانید در تعامل باشید.

اما یکی از دردسرهای این بخش دیجیتال مارکتینگ است که چگونه کمپین‌های موفق طراحی کنید، سئو سایت، هزینه‌های بالایی خواهد داشت تا به صفحات اول گوگل هدایت شوید و زمان زیادی از دست خواهید داد تا به نتیجه‌ی موفق برسید، البته از دست دادن زمان اشتباه است در واقع زمان صرف اموزش و تلاش در راستای موفقیت شما دیرتر به نتیجه می‌رسد.

اما چگونه موفق عمل کنیم؟

افراد موفق و باهوش، از اینستاگرام فروش اینستاگرامی راه می‌اندازند و برندینگ خود را از اینستاگرام شروع می‌کنند و در ادامه با زدن یک سایت موفق، فروش اینستاگرام خود را ثبات می‌بخشند و اطلاعات ارزشمندی از کاربران خود به دست می‌اوردند و اطلاعات را ذخیره می‌کنند تا در سایت پیاده سازی کنند، درامد حاصله از اینستاگرام را خرج سایت می‌کنند تا یک سایت پرفروش و یک پیج موفق داشته باشند، اما اگر سایت دارید و هزینه‌های زیادی برای سئو پرداخت کرده‌اید نگران نباشید، الان فرصت راه اندازی شبکه‌های اجتماعی را دارید و موفق‌تر عمل خواهید کرد.

میکس کردن شبکه‌های اجتماعی و سایت یک فروش موفق برای شما خواهد داشت، مهم نیست که شما در اینستاگرام فروش داشته باشید یا در سایت، چون کاربران اینستاگرام کاربران بی حوصله‌ای هستند و دلشان نمی‌خواهد از اینستاگرام خارج شوند، شما به کاربران اینستاگرام در اینستاگرام و به ورودی‌های گوگل در سایت بفروشید و اطلاعاتشان را ذخیره کنید.

سیاست‌های شبکه‌های اجتماعی هیچ ثباتی ندارد و اینده‌ی انها معلوم نیست، اما اینده‌ی سایت شما دست شماست و رسانه‌ی شخصی شماست و می‌توانید با حذف شدن یک شبکه‌ی اجتماعی اطلاعات کاربرانی که دارید را مورد استفاده قرار دهید و دعوت کنید از انها برای حضور در سایت شخصی شما.

هزینه‌های دیجیتال مارکتینگ شاید بالا باشد اما تداوم و ثبات بیشتری دارند و مدت طولانی‌تری برای شما فروش خواهند داشت.

به هیچ عنوان فراموش نکنید که حرفه‌ای‌ها تمام تخم مرغ‌های خود را در یک سبد قرار نمی‌دهند بلکه تکه تکه در جاهای مختلف اما اصولی و درست سرمایه گذاری برای موفقیت می‌کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کدپز

کدپز تیم طراحی سایت و سئو سایت وردپرسی و طراحی قالب های فتوشاپی موشن گرافیک در راستای بهبود کسب و کار شما عزیزان خواهد بود . پشتیبانی قوی ، انتشار مقالات رایگان و مشاوره ی رایگان از خدمات ما به شما عزیزان خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]