اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901054601314028

بلیط چارتر تهران

کد: 139901054601314028

https://bit.ly/2xnoBcB

، تهران , (اخبار رسمی): رزرو و خرید تهران بلیط چارتر از تهران بلیط با پشتیبانی 24 ساعته مکان پذیر است.

تهران بلیط چارتر
تهران بلیط چارتر

تهران بلیط چارتر

برای خرید تهران بلیط چارتر می‌توانید از صفحه خرید استفاده کنید. تهران بلیط چارتر نوعی از بلیط‌های پروازی هواپیمایی است که غالبا توسط دفاتر خدمات مسافرتی( آژانس‌های مسافرتی) به فروش می‌رسد. در واقع این دفاتر طی مذاکره با شرکت‌های هواپیمایی بخشی از ظرفیت آنها را برای خود کرایه می‌کنند و خود مسئول فروش آن ظرفیت هستند.

در این روش به آن شرکت هواپیمایی، چارتر دهند و به آن دفتر خدمات مسافرتی چارتر کنند می‌گویند. کسانی که قصد مسافرت و خرید تهران بلیط چارتر را دارند باید به چارتر کنند آن ( دفتر مسافرتی) مراجعه کنند. شایان ذکر است مسئولیت قیمت گذاری بر عهده چارتر کنند است و چارتر دهند وظیفه‌ای در این خصوص ندارد. اگر قرارداد چارتر بین یک چارتر دهند و یک چارتر کنند انجام شود مسئولیت فروش کامل ظرفیت اجاره شده و ریسک آن که در این جا منظور صندلی‌های هواپیمایی است نیز بر عهده چارتر کنند است.

به عبارت دیگر در صورتی که چارتر کنند نتواند همه ظرفیت را که اجاره کرده را بفروشد شرکت هواپیمایی مسئولیتی ندارد و چارتر کننده باید کل مبلغ اجاره شده را پرداخت کند. به همین دلیل نرخ تهران بلیط چارتر ثابت نیست و در مقاطع مختلف زمانی دارای نوسان می‌شود چرا که چارتر کنند سعی دارد با کاهش یا افزایش قیمت بلیط هواپیما از یک طرف تمام صندلی‌های اجاره شد را به فروش برساند و از سوی دیگر، از عواید اقتصادی مناسبی بهرمند شود.

نکته‌ای که در مورد تغیرات قیمت تهران بلیط چارتر وجود دارد آن است که به طور کلی هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می‌شویم بهای تهران بلیط چارتر ارزان می‌شود تا زودتر به فروش برسد. دلیل این موضوع آن است که چارتر کنند بیم آن را دارد که ممکن است همه ظرفیت اجاره شده پر نشود اما در صورتی که احساس کند تقاضا برای ان تهران بلیط چارتر و پروازهای چارتری زیاد است و در واقع مسافرت‌های زیادی قرار است در ان زمان انجام شود ممکن است قیمت بلیط‌های خود را افزایش دهد. این اتفاق یعنی افزایش و کاهش قیمت بلیط چارتر به کررات در سال اتفاق می‌افتد. مثلا زمانی مانند عید نوروز یا فصل تابستان یا برخی مناسبت‌های مذهبی، ملی و یا تعطیلات خاص تقاضا برای سفر زیاد است و نرخ بلیط تهران بلیط چارتر افزایش می‌یابد اما در برخی از زمان‌های دیگر مثل شرایط بد آب و هوایی که سفر کمتر است قیمت تهران بلیط چارتر کاهش پیدا می‌کند.

نکته قابل توجه دیگر در مورد بلیط چارتر و پروازهای چارتری آن است که برخی مسیرهای مثل مشهد، کیش، استانوبل، دبی و.... همیشه با استقبال مسافران مواجه هستند و در مقاطع زمانی بلندتری مثلا در تمام طول سال در اجاره چارتر کننده‌ها هستند و همه بلیط‌های آنها چارتری است. اغلب در مسیرهای پرتردد، بلیط‌های چارتری برای شرکت‌های هواپیمایی نیز مناسب است به این ترتیب ایرلاین‌ها می‌توانند حداکثر ظرفیت خود را با قیمت مناسب به چارتر کننده کرایه دهند تا دیگر دغدغه‌ای در مورد فروش جزئی نداشته باشد. گاه پیش می‌اید که چند دفتر خدمات مسافرتی با هم یکی می‌شوند و نماینده آنها، طرف قرار دارد با شرکت هواپیمایی می‌شود. در این صورت آنها ظرفیتی را که از شرکت هواپیمایی اخذ کرده‌اند در داخل بین  خود تقسیم و خرد می‌کنند.

خصوصیات تهران بلیط چارتر

همان طور که عنوان شد قیمت تهران بلیط چارتر متغیر است و این نفع مسافر است که بتواند بلیط مورد نظر خود را با قیمت مناسب پیدا و اقدام به خرید بلیط هواپیما چارتر کند. برای این منظور کافیست مدتی نوسان قیمت بلیط‌ها را رصد کرد تا بتوان بهترین قیمت را ر زمان مناسب پیدا کرد. اگر مدتی به این امر مبادرت ورزید یا از تجربه افراد آگاه استفاده کرد حتی می‌توان پیش بینی کرد که در چه زمانی قیمت تهران بلیط چارتر کاهش پیدا می‌کند.

باید گفت در زمان‌هایی که معمولا عموم مردم درگیر مشغله‌های خود هستند تهران بلیط چارتر با کاهش محسوسی روبرو می‌شود. یکی از این ایام اسفند ماه هر سال است که مشغول امور خانه و خرید عید هستند و بهترین زمان برای مسافرت محسوب می‌شود. مثلا اگر بتوانید از قبل طوری برنامه ریزی نمایید که در این ماه وقت آزاد پیدا کنید می‌توانید بلیط چارتر با قیمت مناسبی برای جزیره کیش پیدا کنید و از آرامش و خلوتی آنجا در آن وقت سال لذت هم ببرید.

همین شرایط ممکن است درست بعد از تعطیلات عید نوروز که همه از مسافرت برگشته‌اند نیز به وجود بیایید. این یک ویژگی مطلوب تهران بلیط چارتر است که در زمان‌های کم سفر، قیمت بلیط آنها کاهش می‌یابد و در این زمان هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر شویم این کاهش بیشتر می‌شود. اصطلاح بلیط لحظه آخری هم به همین جریان گفته می‌شود. کافیست یک چمدان مسافرت داشته باشید و قیمت تهران بلیط چارتر در لحظات  نزدیک به پرواز را چک کنید و هر وقت قیمت بلیط با کاهش خوبی روبه رو شد بلافاصله نسبت به خرید تهران بلیط چارتر ارزان اقدام کنید.

 ارزان شدن نرخ بلیط هواپیما و انجام مسافرت توسط شما یک معامله برد-برد است چرا که چارتر کنند توانسته صندلی‌های خود را بفروشد و شما هم توانسته‌اید با قیمت مناسب بلیط چارتر خود را تهیه و به مسافرت بروید.

در گذشته آژانس‌های مسافرتی از شیوه‌های دیگری مانند پیامک، ایمیل و.... مسافران را از وجود بلیط‌های چارتر ارزان قیمت آگاه می‌کردند اما امروز با به وجود آمدن سایت‌های مختلف فروش بلیط هواپیما چارتر مثل تهران بلیط می‌توان خود آزاد در جریان کلیه بلیط‌ها و قیمت‌ها قرار گرفت  و آنها را مقایسه کرده و در نهایت بلیط مورد نظر خود را خریداری کرد.

شایان ذکر است در فصول سفر اغلب قیمت بلیط چارتر با قیمت بلیط سیستمی تفاوت چندانی ندارد. چون در این شرایط به اندازه کافی درخواست برای سفر وجود دارد و چارتر کنند معمولا لزومی برای پایین آوردن نرخ بلیط هواپیما چارتر نمی‌بیند. در این شرایط ممکن است حتی بهای بلیط چارتر گران‌تر از بلیط سیستمی هم باشد. در صورتی که نرخ تهران بلیط چارتر با بلیط سیستمی برابر بود بهتر است بلیط سیستمی تهیه کرد. علت آن برخی معایب در بلیط هواپیما چارتر است.

امکان لغو، انصراف، استرداد و تغییر زمان بلیط سیستمی آسان‌تر از بلیط‌های چارتر است. معمولا هنگام لغو بلیط هواپیما چارتر جریمه زیادی به آن تعلق می‌گیرد و درصد قابل توجهی از مبلغ اصلی به شما برگردانده نمی‌شود. در برخی شرایط ممکن است بلیط اصلا قابل لغو نباشد و هیچ هزینه‌ای بابت انصراف به شما برنگردد. همچنین در بلیط‌های چارتری، چنانچه همراه خود کودک 2 تا 12 ساله داشته باشید، بلیط سیستمی نرخ کمتر و مخصوص به این سن را خواهد داشت اما در زمان رزرو بلیط چارتر نرخ بلیط برای این محدود سنی مطابق نرخ بلیط بزرگسالان محاسبه می‌شود. در بلیط چارتر تنها برای افراد زیر 2 سال که به آنها نوزاد اطلاق می‌شود قیمت بلیط تفاوت ندارد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهران بلیط

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران بلیط یکی از کامل ترین سامانه خرید بلیط هواپیما در کشور است و با نمایش دادن تمام بلیط های موجود امکان خرید به صرفه ترین بلیط ممکن را برای شما فراهم می کند. تهران بلیط با فروش بلیط هواپیما در تمامی پرواز های داخلی مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و... و همچنین مسیر های خارجی مانند استانبول، نجف، دبی و... جامع بودن مجموعه بلیط های خود را اعلام می کند. در تهران بلیط شما میتوانید بدون نیاز به مراجع حضوری و تنها با داشتن دسترسی به اینترنت و یک رمز دوم کارت بانکی به راحتی اقدام به خرید بلیط پرواز مورد نظر خود کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح