اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901054601614869

چگونه تاتو را در کلینیک پاک کردن تاتو از بین ببریم؟

روش‌های پاک کردن تاتو

کد: 139901054601614869

https://bit.ly/2QQNp3w

، تهران , (اخبار رسمی): بسیاری از افراد پس از چند سال از طرح تاتو خود خسته یا دلزده می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که در یک کلینیک پاک کردن تاتو آن را پاک کنند. آیا با روش‌های پاک کردن تتو آشنایی دارد؟

روش های پاک کردن تاتو
معرفی روش های پاک کردن تاتو در کلینیک پاک کردن تاتو (مریم کلینیک)

اثربخشی هر روشی به توانایی‌های فرد متخصص، نوع پوست شما و اندازه و رنگ تاتو بستگی دارد

روش اول: مشاوره با متخصص پوست یا جراح پلاستیک در کلینیک پاک کردن تاتو

گام اول: یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک را پیدا کنید که در زمینه برداشتن خال کوبی متخصص باشد. بیشتر متخصصین پوست و جراحان پلاستیک در فرایند پاک کردن تاتو به شما کمک می‌کنند، در صورتیکه که آن پزشک این کار انجام ندهد می‌تواند در یافتن شخصی که در این زمینه تخصص دارد، کمک کند. سعی کنید تحقیق را بصورت آنلاین انجام دهید یا با آنها تماس بگیرید تا دریابید که آیا متخصص پوست یا جراح پلاستیک در منطقه شما در این زمینه تخصص دارند یا خیر.

هنگام تماس، از پرسنل یا پزشک بپرسید که تاکنون چه تعداد تاتو را پاک کرده‌اند و همچنین اینکه آیا آنها لیزر دارند.

همچنین می‌توانید از دوستان و خانواده خود بپرسید. یا وب سایت‌هایی را بررسی کنید تا پزشکانی که عمل پاک کردن خال کوبی را انجام می‌دهند، پیدا کنید. اگر به دنبال بازخورد مشتری‌های قبلی هستید، این کار مفید است.

در حالی که برخی از کسانی که تاتو می‌کنند، خود تاتو را نیز به وسیله لیزر پاک می‌کنند. با این وجود بهتر است تا به پزشک متخصص مراجعه کنید. با این حال، اگر نمی‌توانید یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک در منطقه خود پیدا کنید، به دنبال یک سالن تاتو باشید که خدمات حذف آن را ارائه می‌دهد.

گام دوم: در کلینیک پاک کردن تاتو قرار ملاقات بگذارید تا در مورد گزینه‌های خود صحبت کنید

متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما نیاز به دیدن تاتو شما دارد تا در مورد بهترین روش برای از بین بردن توصیه‌های خود را انجام دهد. قرار ملاقات را برنامه ریزی کنید و برای نشان دادن خال کوبی که می‌خواهید حذف شود، آماده شوید.

شما می‌توانید در مشاوره دریابید که چند جلسه طول می‌کشد تا خال کوبی را برداشته و هزینه این روند چقدر خواهد بود.

همچنین آماده شوید تا سوالات خود را مطرح کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از عکس‌های قبل و بعد از خال کوبی‌هایی که متخصص پوست دارد دیدن کنید. عکس‌ها به شما کمک می‌کنند تا ببینید چقدر روند کار مؤثر خواهد بود.

گام سوم: در مورد روش حذف که برای خال کوبی خاص شما کار می‌کند، بحث کنید

اثربخشی هر روشی به توانایی‌های فرد متخصص، نوع پوست شما و اندازه و رنگ تاتو شما بستگی دارد. متخصص پوست یا جراح پلاستیک در کلینیک پاک کردن تاتو می‌تواند به شما در حرکت در این گزینه‌ها کمک کند.

به عنوان مثال، استفاده از لیزر برای برخی تاتوها با رنگ‌های خاص نسبت به سایر رنگ‌ها بهتر عمل می‌کنند. به عنوان مثال پاک کردن تتوهایی با رنگ‌های آبی تیره و مشکی بسیار دشوار است. به طور مشابه، ممکن است بتوانید از طریق جراحی یک خال کوبی کوچک را بردارید، اما نمی‌توانید این کار را با یک خال کوبی بزرگ انجام دهید. پاک کردن تاتوهای غیرحرفه‌ای دشواری کمتری دارد، زیرا سطح پوست کمتر زخمی می‌شود و اسکار باقی می‌ماند.

روش دوم: انتخاب یک تکنیک

حالت اول: جراحی لیزر را به عنوان اولین گزینه خود انتخاب کنید. به طور معمول، این نوع از بین بردن بهترین گزینه برای اکثر تاتوها است. قبل از عمل، یک متخصص پزشکی پوست شما را با بی حسی موضعی بی حس می‌کند. سپس لیزرها را روی خال کوبی شما هدایت می‌کنند و رنگدانه‌ها انرژی را جذب می‌کنند. رنگدانه توسط این انرژی تجزیه می‌شود و از روی بدن پاک می‌شود.

از بین بردن لیزر بیش از ۱ جلسه طول می‌کشد تا خال کوبی شما از بین برود. در حقیقت، معمولاً بین ۶ تا ۱۰ جلسه در کلینیک پاک کردن تاتو تا بهبودی کامل زمان لازم است. متخصص پوست یا جراح پلاستیک باید بتواند تخمین بزند از اینکه چند جلسه انجام خواهد شد، حتی می‌توانید در کلینیک لیزر موهای زائد نیز انجام دهید یا در کلینیک کاشت مو انجام دهید.

در حالی که این روش بی خطر است، اما هنوز هم می‌تواند جای زخم برجای بگذارد. به طور مستقیم بعد از عمل ممکن است تورم، تاول یا خونریزی داشته باشید. می‌توانید پماد آنتی بیوتیک را در منطقه بمالید. این روش معمولاً تحت پوشش بیمه نیست زیرا یک روش انتخابی محسوب می‌شود.

حالت دوم: از جراحی برای خال کوبی‌های کوچک استفاده کنید. با این روش، متخصص پزشکی با بی حسی موضعی پوست را بی حس می‌کند. سپس پزشک از پوست سر برای پاک کردن خال کوبی استفاده می‌کند. پزشک با دوختن پوست به روی زخم، کار را به پایان می‌رساند.

این روش همچنین جای زخم را در امتداد خط که پزشک پوست شما را بخیه می‌کند، باقی می‌گذارد. در حالی که این روش می‌تواند برای تتوهای بزرگ نیز موثر واقع شود، ولی ممکن است برای انجام این کار نیاز به پیوند پوست داشته باشید. پیوند پوستی که پزشک از قسمت دیگری از بدن شما تکه‌ای از پوست را گرفته و آن را به ناحیه‌ای که خال کوبی داشته اید استفاده می‌کند. خطرات ایجاد پیوند پوستی از جمله عفونت و رد پیوند پوست وجود دارد. همچنین احتمالا با عدم تناقض در ظاهر پوستتان مواجه خواهید شد. در گذشته، جراحی کرایو جراحی، روشی برای انجماد پوست با نیتروژن مایع، گاهی اوقات برای از بین بردن خال کوبی استفاده می‌شد. با این حال، به ندرت انجام می‌شود.

حالت سوم:  انتخاب روش درمابراس ارزان‌تر است ولی تاثیر کمتری دارد. این روش در واقع لایه بالایی پوست شما را از بین می‌برد. پزشک با سرد کردن پوست آن، بی حس می‌کند و سپس از وسیله‌ای چرخشی با سر ماسه زدن برای ساییدن پوست استفاده می‌کند. پس از آن، رنگ از بین می‌رود.

این روش به طور معمول به اندازه لیزر یا جراحی مؤثر نیست. حداقل چند روز پوست شما احساس خامی خواهد کرد و احتمالاً خونریزی را تجربه خواهید کرد. برای بهبودی کامل ۲-۳ هفته طول خواهد کشید. به طور معمول، شما فقط به یک معالجه درمانی می‌روید، اما هنوز هم می‌تواند برای شما به اندازه ۱۰۰۰ دلار هزینه دربر داشته باشد.

روش سوم: استفاده از داروهای خانگی

حالت اول: مخلوطی از آب نمک و آب لیمو را بر روی تاتو بمالید. ۱۰۰ گرم (۶ قاشق غذاخوری) نمک را با کمی آب لیمو ترکیب کنید تا خمیر غلیظ شود. یک پد پنبه خیس شده در مخلوط را به مدت ۳۰ دقیقه یا بیشتر بمالید. سپس با استفاده از آب گرم منطقه را بشویید. این روش ممکن است باعث زخم موقت شود.

حالت دوم: مخلوطی از آلوئه ورا، نمک، عسل و ماست را امتحان کنید. ۲ قاشق غذاخوری (۳۰ میلی لیتر) ژل آلوئه ورا، ۲ قاشق غذاخوری (۳۴ گرم) نمک، ۲ قاشق غذاخوری (۳۰ میلی لیتر) عسل و ۲ قاشق غذاخوری (۳۰ میلی لیتر) ماست را در یک کاسه باهم ترکیب کنید. مخلوط را روی تاتو بمالید و بگذارید حداقل ۳۰ دقیقه در آن خیس شود.

حالت سوم: منطقه را به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه با نمک سفره بشویید. این فرایند به سالابراسیون معروف است و شما اساساً پوست خود را با نمک خوراکی ماساژ می‌دهید. از یک اسفنج مرطوب با نمک روی آن استفاده کنید و آن را بر روی تتو خود بمالید تا ناحیه به رنگ قرمز تیره شود.

این روند راحت خواهد بود، اما نمک به عنوان بی حس کننده عمل می‌کند. بعد از اینکه پوست خود را با نمک ماساژ دادید، پماد آنتی بیوتیک را در آن منطقه بمالید و ۳ روز آن را بپوشانید. پوست شما ظاهری شبیه به چرم خواهد داشت. بعد از گذشت حدود یک هفته، لایه‌های بالای پوست لایه برداری می‌شود و ظاهر تتو شما کاهش می‌یابد. با این حال، این روند می‌تواند منجر به جای زخم و عفونت شود. بعد از بهبودی کامل پوست، می‌توانید مجدداً این درمان را در ۶ تا ۸ هفته امتحان کنید.

حالت چهارم: یک کرم پاک کننده خال کوبی خانگی درست کنید

۱ قاشق غذاخوری (۱۵ میلی لیتر) ژل آلوئه ورا، ۲ کپسول ویتامین E و ۱ قاشق غذاخوری (۱۵ میلی لیتر) ژل را از برگ های Paederia Tomentosa با هم مخلوط کنید. مخلوط را روی پوست خود پخش کنید و بگذارید ۱۰ دقیقه آن را خیس کند. پس از آن، خال کوبی را با آب گرم بشویید. ۴ بار در روز به مدت ۱ هفته یا بیشتر تکرار کنید.

حالت پنجم: از کرم‌های تجاری حذف خال کوبی خودداری کنید

کرم‌های لایه بردار از سوی اداره داروی فدرال تأیید نشده‌اند و ممکن است کارایی داشته باشند یا نباشند. علاوه بر این، به دلیل داشتن اسیدپاشی، بعضی اوقات می‌توانند باعث بروز واکنش‌های پوستی یا بثورات جلدی شوند.

حالت ششم: در هنگام استفاده از لایه برداری‌های شیمیایی مراقب باشید

برخی از وب سایت‌ها لایه بردارهای شیمیایی ساخته شده از اسید تری کلرواستیک را می‌فروشند. در حالی که لایه بردارهای شیمیایی می‌تواند تا حدودی مؤثر باشد، اما کیت‌های دست ساز می‌تواند بسیار خطرناک باشد. به خصوص که شما نمی‌دانید از طریق وب سایت چه چیزی می‌گیرید. 

در صورت استفاده از لایه بردارهای شیمیایی با سوختگی‌های شیمیایی عمیق که به پیوند پوست نیاز دارند، به این کار پایان دهید. اگر می‌خواهید لایه بردار شیمیایی را امتحان کنید، به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

حالت هفتم: اگر همه چیز نتوانست، خال کوبی خود را با آرایش بپوشانید

از یک کرم گریم یا کانسیلر که با پوست شما مطابقت دارد، استفاده کنید. در حالت ایده آل این کرم کمی رنگ صورتی یا هلو در آن وجود داشته باشد برای پوست روشن استفاده کنید یا یکی با رنگ‌های نارنجی یا زرد برای پوست‌های تیره. سپس پودر تنظیم شفاف را اعمال کنید. برای تکمیل اثر، یک لایه دیگر پایه و یک لایه دیگر از پودر تنظیم کنید. پایه و اساس را در لبه‌ها در پوست خود مخلوط کنید.

برای کمک به تنظیم آرایش، ابتدا از پوست خشک (بدون مرطوب کننده) استفاده کنید و در انتهای آن یک لایه از موهای اضافی یا اسپری تنظیم کننده آرایش بمالید. سعی کنید در هنگام آرایش، ناحیه را لمس نکنید. در حالی که پوشاندن تاتو دائمی نیست، می‌تواند مانع از نشان دادن آن شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مریم کلینیک

کادر با تجربه ای از پزشکان و تکنسین های باذوق و با استعداد در کلینیک پوست، مو و زیبایی مریم کلینیک گرد هم جمع شده اند تا با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاهها و تکنولوژیهای روز دنیا خدماتی ارزشمند در زمینه لیزر موهای زائد، کاشت مو وابرو، جوانسازی و تزریق ژل و بوتاکس و … به هموطنان ارائه نمایند. خدمات صادقانه در راس منشور اخلاقی این کلینیک می باشد. لازم به ذکر است که این مجموعه موفق به کسب نشان رضایت مندی مشتریان شده است. مریم کلینیک با دارا بودن پرسنل کادر درمان ،پزشکان متخصص و اداری و مارکتینگ از واحد تبلیغات تا فروش و… در دو کلینیک بزرگ و مجزا با افتخار دریافت مدارک معتبر در حال ارائه خدمات برای رسانیدن شما به آنچـه که ایـده آل شماست، تلاش می­ کند. در این کلینیک خدمات زیر انجام می گیرد: کلینیک پاک کردن تاتو کلینیک لیزر موهای زائد کلینیک الکساندرایت کلینیک کاشت مو کلینیک تزریق ژل و بوتاکس و...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]