اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901054602214721

مزایای عروسک‌های پولیشی بر روی کودکان

کد: 139901054602214721

https://bit.ly/2WJCxIm

، تهران , (اخبار رسمی): مطالعات نشان داده است که عروسک‌های پولیشی می‌توانند تاثیر مثبتی بر روی ذهن و رفتار کودکان داشته باشند. حتی در عصر تکنولوژی امروز، عروسک‌ها هنوز در قفسه‌های مغازه‌ها در سرتاسر جهان وجود دارند و یکی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌های کودکان محسوب می‌شوند.

مزایای عروسک‌های پولیشی بر روی کودکان
چیچیلاس - فروشگاه اینترنتی عروسک - خرید عروسک - عروسک هفت سین

 اولین عروسک خود را به یاد دارید؟ برای بسیاری از ما اولین عروسک، اولین دوست و همدم دوران کودکی نیز است، بنابراین جای تعجبی ندارد که کودکان بتوانند اینقدر به عروسک خود دلبسته باشند.
مطالعات نشان داده است که عروسک‌های پولیشی می‌توانند تاثیر مثبتی بر روی ذهن و رفتار کودکان داشته باشند. حتی در عصر تکنولوژی امروز، عروسک‌ها هنوز در قفسه‌های مغازه‌ها در سرتاسر جهان وجود دارند و یکی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌های کودکان محسوب می‌شوند.

مزایای عروسک پولیشی برای نوزادان (زیر یک سال)

نوزادن دوست دارند با دهان و دست‌هایشان بافت‌های جدیدی را تجربه و درک کنند. عروسک‌های پولیشی می‌توانند برای رشد مهارت‌های حسی مفید باشند. علاوه بر این باعث تقویت رشد اجتماعی و عاطفی کودکان شوند. حتی در چنین سنی کودکان شروع به درک رنگ‌های مختلف، اندازه‌های متقاوت و بافت‌های متفاوت جهان اطراف خود می‌کنند و عروسک‌های پولیشی وسیله‌ای جذاب برای درک بهتر این تجربه است.

در هنگام خرید عروسک برای نوزادن به این نکته توجه کنید که عروسکی مناسب نوزاد است که از الیاف نانو و قابل شست‌وشو باشند. عروسک‌ها نباید چشم‌های برچسبی یا قطعات الحاقی داشته باشند زیرا ممکن است با دهان کودک شما کنده شوند.  به‌همین خاطر بهتر است به صورت دوختنی باشد. نمونه‌ای از یک عروسک مناسب نوزاد را در شکل زیر مشاهده می‌کنید. حتماً به این نکته توجه کنید که عروسک پولیشی به هیچ وجه نباید موقع خواب در آغوش نوزاد باشد. چون ممکن است. باعث سندروم مرگ ناگهانی نوزاد (SID) بر اثر خفگی می شود. برای مطاله مطلب بیشتر در مورد سندروم مرگ ناگهانی نوزاد می‌توانید به سایت فروشگاه اینترنتی چیچیلاس مراجعه کنید.

مزایای عروسک پولیشی برای کودکان  نوپا(یک تا دو سال)

عروسک‌ها برای کودکان نوپا بسیار ارزشمند هستند. حس نوازش یک عروسک نرم پولیشی به کودک احساس آرامش و امنیت می‌دهد و او را از اضطراب برای تغییرات دور نگه می‌دارد. یکی از این نگرانی‌ها تغییر از گهواره نوزاد به تخت کودک است که با قرار دادن یک عروسک زیبا در تخت‌خواب می‌توان کودک را به تخت جدید خود عادت داد. کودکان نوپا اغلب از عروسک‌های پولیشی برای به نمایش گذاشتن احساسات خود استفاده می‌کنند. عروسک‌ها در کودکان نوپا ویژگی‌های ارزشمندی مانند همدلی، محبت و پیوند را تشویق می‌کنند.

مزایای عروسک پولیشی برای کودکان  (بیشتر از دو سال)

آرامش از طریق لمس عروسک: مزایای عروسک پولیشی فقط مربوط به نوزادن و کودکان نوپا نیست! مطالعات نشان داده‌اند که نوازش یک عروسک پولیشی می‌تواند به تسکین اضطراب کمک کند. محققان دانشگاه UV آمستردام در پژوهشی اعلام کرده‌اند که لمس کردن از تعامل انسان مانند نوازش یک خرس عروسکی، می‌تواند یک کمک کننده برای درمان عزت نفس، افسردگی و اضطراب باشد.

آشنایی با اسرار حیات وحش با عروسک: عروسک‌های پولیشی طرح حیوانات باعث می‌شوند که کودکان با حیوانات حیات وحش و اسرار طبیعت آشنا شوند و از کودکی دوستدار محیط زیست باشند. درنتیجه در بزرگسالی قدمی مثبت و تاثیرگذار برای حفظ محیط زیست برخواهند داشت.

تقویت ادبیات با عروسک پولیشی: شاید برای شما عجیب باشد که عروسک‌های پولیشی باعث تقویت ادبیات کودک شما نیز می‌شوند. هنگامی که کودک شما با عروسک بازی می‌کند ابتدا برای او اسمی انتخاب کرده سپس با آن مکالمه‌ای را شروع می‌کند. این مکالمه‌های فرضی نوعی زمینه‌ی قصه سرایی را فراهم کرده است که باعث رسیدن به مهارت سواد آموزی می‌شود.

بزرگسالان نیز از عروسک‌های پولیشی بهره می‌برند

فواید عروسک پولیشی صرفا مختص کودکان نیست! تحقیقات اخیر نشان داده است که حتی 51% مردان نیز عروسک‌هایی که از کودکی داشته‌اند را هنوز هم دارند زیرا عروسکشان یادآور خاطرات کودکی آنان است و به آنان احساس امنیت می‌دهد. این موضوع به سادگی اثبات می‌کند که عروسک‌ها با اینکه روح ندارند ولی می‌توانند سطح عمیقی از احساسات را با انسان برقرار کنند. یک عروسک پولیشی می‌تواند به راحتی تبدیل به دوستی مادام العمر برای شما و یا کودک دلبندتان شود. در تحقیقات دیگری به آزادسازی هورمون اکسی توسین (Oxytocin) پس از نوازش عروسک‌ها در بدن انسان اشاره شده است. اکسی‌توسین هورمونی است که  احساس آرامش می‌دهد. در نتیجه دنیای عروسک‌ها مختص به کودکان نیست.

در فروشگاه عروسک چیچیلاس انواعی از عروسک‌های پولیشی بر اساس دسته بندی حیوانات برای تمام سنین وجود دارد. جهت مشاهده تنوعی از عروسک پسرانه و عروسک دخترانه می‌توان به سایت فروشگاه عروسک چیچیلاس مراجعه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی چیچیلاس

فروشگاه عروسک چیچیلاس متنوع ترین و به روزترین سایت خرید اینترنتی عروسک در ایران است. شما در این سایت انواع عروسک ها نظیر عروسک پسرانه و عروسک دخترانه را به راحتی پیدا می کنید. با فالو کردن شبکه اجتماعی چیچیلاس در اینستاگرام و فیسبوک از تخفیفات ویژه و محصولات جدید چیچیلاس مطلع شوید. انواع عروسک های روسی، عروسک دست ساز و همچنین عروسک حیوانات مختلف مانند عروسک فیل، عروسک خرگوش، عروسک پاندا، عروسک گربه، عروسک سگ، عروسک خرس، عروسک پنگوئن ، عروسک پرنده و ... را با قیمت مناسب تجربه می کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]