اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901054602314215

صفر تا صد خدمات ویزای کانادا

کد: 139901054602314215

https://bit.ly/2Jfbz3u

، تهران , (اخبار رسمی): یزدان گشت سفیران بعنوان مرجع و متخصص خدمات ویزای کانادا، مفتخر به دریافت بالای ۴ هزار پرونده موفق کانادا با مشاوران زبده در دفتر یزدان گشت سفیران در برج لوفتانزا است و اماده ارائه خدمات از صفر تا صد به متقاضیان است.

صفر تا صد خدمات ویزای کانادا | یزدان گشت سفیران 02141454
اخذ انواع ویزای کانادا |صفر تا صد اخذ ویزای کانادا

ویزا توریستی و تحصیلی کانادا

ویزا کانادا این روزها طرفدار زیادی دارد. بدلیل اینکه سفارت کانادا در ایران نیست جهت اخذ ویزا توریستی و تفریحی به کانادا مراحلی را باید طی کرد که در ادامه بررسی شده است. قبل از هر چیز جهت مشاوره بهتر است با مراکز تخصصی وقت سفارت ویزا تماس گرفت. مدارک مورد نیاز را لیست و تهیه کرد که شامل مدارک شغلی، هویتی، مالی و ... است. مدارک لازم باید در دسترس باشد افسر دچار شبه و سردر گمی نشود و یا در مورد یک سری مدارک توضیح داده شود و نامه الحاق شود.

برای اگاهی از مراحل اخذ ویزای کانادا ابتدا مدارک مورد نیاز معرفی شده است:

مدارک شغلی: مدارک شغلی از نکات بسیار مهم است. پرونده‌هایی بوده که با اینکه سفر به شینگن و یا سفر با ویزاهای معتبر نداشتند با ارائه دادن مدارک شغلی معتبر موفق به دریافت ویزا انها شدیم. دانشجو هستید، شغل آزاد دارید، صاحب مشاغل تولیدی، کارمند هستید.

مدارک هویتی: ترجمه‌ی شناسنامه، سند ازدواج در صورت همسفر بودن، پاس جدید و پاس‌های قدیمی جهت ارائه Travel History، کارت معافیت و هر مدرکی که اشاره‌ای به هویت و پیشینه شما دارد (کارت دانشجویی، مدرک رانندگی در کشورهای دیگر و یا ……)

مدارک مالی: سند ملک و یا زمین، گردش حساب سه ماهه و تمکن مالی بنا به شغل متقاضی، فیش حقوقی و یا …..

متاسفانه بسیاری از دوستان پرونده را خراب می‌کنند در صورتی که چیدمان پرونده اگاهانه و بدرستی صورت گیرد و نقصی در ارائه مدارک نباشد درصد ویزا دهی بسیار بالا می‌رود. پرونده‌هایی وجود داشته است که متاسفانه با یک اشتباه و یک کوتاهی رفیوز شده‌اند. دارالترجمه یزدان گشت سفیران در کوتاهترین زمان و با دقت ترجمه مورد نظر را با نرخ مصوب انجام داده و پروسه ثبت نام اغاز می‌شود.

زمان خدمات ثبت نام حدود یک هفته طول می‌کشد و متقاضی پس از دریافت برگه بیومتریک و تعیین دقیق وقت سفارت کانادا به کشور مورد نظر سفر می‌کند. متقاضی بدون هیچگونه فشار و استرسی به هتل رفته و استراحت می‌کنند و از تور یزدان گشت سفیران نهایت لذت و استفاده را خواهند برد.

خدمات صفر تا صد اخذ ویزا کانادا یزدان گشت سفیران

این مجموعه با سال‌ها تجربه مفتخر است بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان جهت ثبت بیومتریک کانادا را انجام دهد.

خدمات شامل :

 • مشاوره ویزا مولتی ۵ ساله کانادا 
 • بررسی پرونده و اعلام نواقص و اشکالات موجود در پرونده
 • ترجمه مدارک در دارالترجمه معتبر با نرخ مصوب دولتی
 • ثبت نام بیومتریک
 • واریزی سفارت
 • تعیین وقت مناسب جهت انگشت نگاری دفتر vac
 • ارائه تورهای تخصصی ویژه سفارت
 • پیکاپ ویزا با پرواز هفتگی بدون حضور مسافر و دریافت ویزا
 • رزرواسیون پرواز ارزان و مناسب به کانادا و بین شهری کانادا
 • رزرواسیون هتل
 • بیمه مسافرتی

در صورت درخواست مسافران می‌توانند در تور ویژه کانادا ثبت نام کنند و پس از اخذ ویزا با گروه یزدان گشت سفیران همسفر شوند.

  علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفر تا صد اخذ ویزای کانادا می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران به آدرس www.gashtesafiran.com مراجعه کنند.

  ### پایان خبر رسمی

  اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

  پروفایل ناشر گزارش تخلف
  درباره منتشر کننده:

  آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران

  آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران را همه می شناسند. مجموعه ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در اخذ ویزا کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزا ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. اما با «یزدان گشت سفیران» این امر میسر میشود. از افتخارات شرکت یزدان گشت سفیران مرکز تخصصی وقت سفارت و پیکاپ ویزا اخذ بیش از ۲۰۰۰ ویزا موفق مولتی ۵ ساله کانادا و بالای ۱۰ هزار پاس پیکاپ شده در سال ۹۷ است که در نوع خود بینظیر است. با دریافت ویزا مولتی کانادا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود. خدمات عبارتند از: اخذ ویزای کانادا (ویزای مولتی ۵ ساله)، ویزای توریستی و پذیرش تحصیلی کانادا خدمات ویزای کانادا از جمله پیکاپ ویزا کانادا وقت سفارت کانادا –مشاوره رایگان اخذ ویزا شینگن و انجام کلیه خدمات تعیین وقت سفارت شینگن ویزای ایتالیا – پذیرش تحصیلی ایتالیا تعیین وقت سفارت انگلیس تعیین وقت سفارت آمریکا برگزارکننده تورهای خارجی از جمله نمایشگاهی و تخصصی دارنده اولین مجوز رسمی حمل پاسپورت یا پیکاپ ویزا می باشد. رزرواسیون پرواز و هتل با نرخ دولتی، صدور بیمه مسافرتی و همچنین ترجمه مدارک از دیگر خدمات آژانس مسافرتی یزدان گشت سفیران می باشد شما عزیزان از صفر تا صد خدمات را به ما میتوانید بسپارید و با خیال راحت منتظر انجام آن ها در سریع ترین زمان ممکن بمانید یزدان گشت سفیران با شعار « یک اتفاق ساده اما زیبا…!:» یک اتفاق زیبا را به سادگی به سرانجام میرساند . هدف تیم یزدان گشت سفیران رضایت و آسایش شما عزیزان در پناه یزدان است. با ما سفر کنید و در لحظه زندگی کنید.

  اطلاعات تماس
  [نمایش اطلاعات]
  منتشر شده در سرویس های:

  تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح