اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901064603914446

چطور عکاسان از طریق سایت به درآمد می‌رسند؟

شهرت و افزایش درآمد بسیاری عکاسان از طریق سایت

کد: 139901064603914446

https://bit.ly/3btkWbL

، تهران , (اخبار رسمی): وب سایت باعث شهرت و برندسازی بسیاری از مجموعه‌های عکاسی و فیلم برداری شده است.

شهرت و افزایش درآمد بسیاری عکاسان از طریق سایت
شهرت و افزایش درآمد بسیاری عکاسان از طریق سایت

عکاسی یکی از شغل‌ها و خدماتی است که در صورت شهرت عکاس یا مجموعه می‌تواند درآمد خیلی خوبی داشته باشد. این روزها شاهد این هستیم که بسیاری از عکاسان و آتلیه‌های عکاسی چطور به شهرت رسیده‌اند و توانسته‌اند روزانه تعداد زیادی از مشتریان را جذب خود کنند.

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در جذب مشتری برای این صنعت مهم وب سایت‌ها هستند. طراحی سایت عکاسی با رعایت موارد مهم می‌تواند تاثیر خیلی زیادی در شهرت یک مجموعه عکاسی و فیلم برداری داشته باشد. در واقع بسیاری از عکاسان با داشتن یک وب سایت حرفه‌ای توانسته‌اند راه صد ساله را بسیار سریع تر طی کنند و در مدت خیلی کمتری به درآمد دلخواه خود برسند.

اگر در مورد بسیاری از آتلیه‌های عکاسی پر رونق‌تر قدری تحقیق کنید به احتمال زیاد به این پی می‌برید که آنها یک وب سایت حرفه‌ای دارند که روزانه ترافیک زیادی از کاربران دارد. یا حداقل صفحه اینستاگرامی دارند که می‌تواند برای آنها درآمد زا باشد و باعث آشنایی بسیاری از افراد با مجموعه شان شود. اما وب سایت‌ها معمولا نقش پر رنگ تری دارند.

یکی از موارد خیلی مهمی که در طراحی سایت آتلیه مطرح است موضوع مهم گرافیک است. دقیقا همان چیزی که اساس عکاسی و فیلم برداری نیز است! سایت یک آتلیه باید از نظر گرافیکی بسیار شیک و زیبا طراحی شود. در واقع شمای ظاهری وب سایت یکی از مهم ترین موارد است. یک وب سایت گرافیکی حرفه‌ای می‌تواند کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کند.

قابلیت‌های زیادی نیز می‌توان در این وب سایت‌ها قرار داد که می‌تواند بر حرفه‌ای بودن کار بیفزاید. قابلیت‌هایی مانند امکان چت آنلاین که باعث می‌شود هر کاربری بتواند سوالاتش را همان لحظه با فردی از سمت مجموعه در میان بگذارد و به پاسخ خود برسد. همچنین قابلیت‌های دیگری مانند پرداخت آنلاین و... می‌تواند در چنین وب سایت ‌ایی وجود داشته باشد و باعث افزایش کارآیی سایت شود.

اما با همه اینها می‌توان به جرات گفت در مورد سایت یک آتلیه گرافیک مهم ترین چیز است! تاثیر گرافیک حتی از قابلیت‌های وب سایت نیز بسیار بیشتر است. اگر ظاهر وب سایت خوب نباشد به احتمال زیاد کاربر را جذب نخواهد کرد و سریع‌تر از سایت خارج می‌شود. به همین دلیل است که عکاسان معمولا هزینه زیادی برای طراحی گرافیکی سایت خود، به خصوص طراحی صفحه اصلی سایت می‌کنند.

درج نمونه کارها نیز احتمال این که کاربری که وارد سایت می‌شود به مشتری شما تبدیل شود را بیشتر می‌کند. بهتر است نمونه کارهایی از عکاسی و فیلم برداری خود را در سایت منتشر کنید تا کاربران ببینند. بیشتر مشتریان قبل از این که کارهای حرفه‌ای عکاسی خود را به یک گروه خاص بسپارند حتما نمونه کارهای متفاوت را بررسی می‌کنند. به همین دلیل اهمیت صفحه نمونه کارها برای چنین سایت‌هایی بسیار زیاد است.

در وب سایت‌های موفق عکاسی یک صفحه حرفه‌ای با نام نمونه کارها دیده می‌شود. به دلیل اهمیت فراوانی که این صفحه دارد، معمولا آن را در منو قرار می‌دهند تا کاربران به راحتی بتوانند آن را مشاهده کنند. صفحه نمونه کارها از پر بازدیدترین صفحاتی است که در یک سایت عکاسی قرار دارد. بسیاری از کاربران قبل از تماس حتما از این صفحه بازدید می‌کنند و نمونه کارهای مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهند.

از همه این‌ها گذشته و به سئو می‌رسیم. سئو پول سازترین چیز برای هر حرفه‌ای است. اگر وب سایت شما در نتیجه عباراتی که کاربران جستجو می‌کنند نتیجه خوبی داشته باشد بی شک ورودی زیادی خواهید داشت. برای این کار وب سایت شما باید استانداردهای بهینه سازی از نظر موتورهای جستجوگری چون گوگل را داشته باشد تا در رتبه‌های بهتر قرار داشته باشید.

باید در کلماتی که کاربران جستجو می‌کنند و مرتبط با کار شما است وب سایت شما دیده شود. برای این کار اول باید کلمات کلیدی را آنالیز کنید تا دقیق‌تر بفهمید که کاربران چه عباراتی را جست و جو می‌کنند. در غیر این صورت نمی‌توانید به موفقیت چندانی برسید. باید در بیشتر عبارات رتبه خوبی داشته باشید تا کاربران بیشتری وارد سایت شما شوند.

وب سایت‌های عکاسان موفق در رتبه‌های خیلی خوب گوگل دیده می‌شود. این وب سایت‌ها بازدیدکنندگان خیلی زیادی دارند. در این بین بسیاری از این بازدیدکنندگان نیز به مشتری تبدیل می‌شوند و روزانه درآمد خیلی زیادی را برای عکاسان خواهند داشت. این بالا بودن در نتایج در بسیاری از موارد باعث شهرت خیلی زیاد یک عکاس، فیلم بردار یا یک گروه حرفه‌ای که در این زمینه کار می‌کند شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نگارچه

ارائه خدمات طراحی سایت، سئو و ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]