اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901064605011815

با اولویت در زمینه هوشمندسازی خودرو+جایزه

فراخوان نامگذاری مرکز هوشمندسازی صنعتی

کد: 139901064605011815

https://bit.ly/2wzAfkF

، تهران , (اخبار رسمی): از همه علاقمندان، افراد خوش ذوق و خوش‌فکر دعوت می‌شود تا در انتخاب یک نام تجاری مناسب و جذاب برای این مرکز مشارکت کنند.

فراخوان نامگذاری مرکز هوشمندسازی صنعتی
فراخوان نامگذاری مرکز هوشمندسازی صنعتی
فراخوان نامگذاری مرکز هوشمندسازی صنعتی
فراخوان نامگذاری مرکز هوشمندسازی صنعتی

شرکت کارخانه نوآوری هم‌آوا با همکاری شرکت بسا پارس صنعت در حال راه‌اندازی یک مرکز نوآوری در حوزه فناوری‌های هوشمندسازی صنعتی با اولویت در زمینه هوشمندسازی خودرو هستند. فعالیت اصلی این مرکز اجرای برنامه‌های شناسایی، انتخاب، شکل‌دهی و شتابدهی برای حمایت از استارتاپ‌هایی است که راه‏ حل‌های نوآورانه و فناورانه را برای رفع نیازهای جامعه و همسو با روندهای فناوری ارائه می‌کنند.

بدینوسیله از همه علاقمندان، افراد خوش ذوق و خوش‌فکر دعوت می‌شود تا در انتخاب یک نام تجاری مناسب و جذاب برای این مرکز مشارکت کرده و نام‌های پیشنهادی را به همراه مشخصات خود اعم از نام، نام خانوادگی و شماره تماس ارسال کنند:

ارسال از طریق ایمیل: [email protected]

تکمیل فرم گوگل داک: cutt.ly/YtnxYLK

جوایز به شرح زیر است:

به بهترین نام پیشنهادی، جایزه به مبلغ 15.000.000 ریال و همچنین به 10 نام برتر نیز هدایای غیرنقدی شامل امکان بهره‌گیری کدهای تخفیف از استارتاپ‌های مطـرح کشور اهـدا خواهد شد.

معیارهای نام خوب

  • آوای مناسبی داشته باشد.
  • دامنه وبسایت آن آزاد باشد.
  • تلفظ آن دشوار و عجیب نباشد.
  • قابلیت به یادسپاری داشته باشد.
  • نام و برند موجود دیگری را به ذهن متبادر نکند.
  • در نوشتن با حروف لاتین معنای نامناسبی نداشته باشد.
  • پیام مدنظر را منتقل کند.

مهلت ارسال 20 فروردین 1399 است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

“شرکت هم‌آوا” (با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌ کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است. کارخانه نوآوری آزادی توسط ”شرکت هم‌آوا” با مشارکت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان بزرگترین مرکز استقراراستارتاپ‌ها در خاورمیانه و شمال آفریقا درفضایی به مساحت ۱۸هزار و پانصد متر مربع در غرب تهران راه اندازی شده است. “هم‌آوا” در اموری چون توسعه زیست بوم و فرهنگ کارآفرینی نوآورانه، پرورش و رشد کسب و کارهای نوپا، پژوهش و توسعه فناوری‌های نوین، سبد گردانی کسب و کارها، صندوق پژوهش و فناوری و ارائه راهکارهای کارآفرینی و نوآوری به سازمان‌ها، مجموعه‌ ای یکپارچه از راه‌ حل‌ها را در اختیار دارد. هم آوا در سبد پورتفولیوی خود ۷۰ تیم استارتاپی از شتابدهنده‌های آواتک و شزان را دارد و در راستای ماموریت جدید خود دو مرکز نوآوری درحوزه های “فین تک” و “هوشمندسازی خودرو و صنعت” با کمک سازمان‌های بزرگ پر آوازه و موفق این حوزه راه اندازی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | کارآفرینی و استارتاپ