اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901074606314328

بهترین خدمات ترخیص کالا با نوین تجارت پیشرو آرین

کد: 139901074606314328

https://bit.ly/2JFBp0B

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات ترخیص کالا از گمرک‌های سراسر کشور، یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین خدمات بازرگانی در کشور است و شرکت‌های زیادی در حوزه ترخیص کالا برای تولیدکنندگان و واردکنندگان خدمات تجاری ارائه می‌دهند. ارائه این خدمات به شناخت دقیق قوانین و ضوابط قانونی و نحوه کار با آن‌ها باز می‌گردد.

بهترین خدمات ترخیص کالا با نوین تجارت پیشرو آرین
بهترین خدمات ترخیص کالا با نوین تجارت پیشرو آرین

مسئولیت‌های شرکت ترخیص کالا شرکت ترخیص کالا در انجام کلیه امور مربوط به ترخیص یک کالا مسئول است. این مسئولیت هم به سالم رسیدن کالا به دست گیرنده ارتباط دارد و هم به امور کارشناسی نظیر آزمایشگاه‌های محصول، نحوه ارزش‌گذاری کالا و... مربوط خواهد شد. بنابراین مهم ترین وظیفه یک شرکت ترخیص کالا آگاهی دقیق از آخرین اخبار ترخیص کالا و قوانین و دستورالعمل‌های تجاری است. در ادامه مهم ترین وظایف ترخیص‌کاران کالا معرفی شده است.

خدمات شرکت نوین تجارت پیشرو آرین به شرح زیر است:

  1. ترخیص کالاهای صادراتی و وارداتی از تمامی گمرک‌های کشور
  2. مشاوره در تمامی امور بازرگانی
  3. گرفتن مجوزهای قانونی مورد نیاز حمل و نقل و تخلیه کالا
  4. بیمه

مشتریان نوین تجارت پیشرو آرین بزرگترین شرکت‌های نفتی، فولادی و پتروشیمی به این مجموعه اعتماد دارند.

شرکت‌هایی مانند نفت بهران، طراحی و ساختمان نفت، پتروشیمی خوزستان، پتروشیمی امیرکبیر، مهندسی و توسعه سروک آذر، توسعه آب و گاز، ایتوک ایران، صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه، مجتمع فولاد خراسان، پترو آهن فردوس (گروه لوله سازی صفا)، مارون مکانیک، نیرو محرکه و بسیاری از شرکت‌های بزرگ دیگر که مشتریان نوین تجارت پیشرو آرین هستند.

خدمات ترخیص کالا با نوین تجارت پیشرو آرین

می‌توان گفت از مهمترین دغدغه‌های افراد برای خدمات ترخیص کالا، ترخیص سریع، بدون دردسر و با هزینه ارزان کالاهایشان از گمرک است. شرکت نوین تجارت پیشرو آرین با پشتوانه متخصصان این حوزه با سابقه‌ی ۲۰ ساله در حوزه ترخیص کالا (واردات و صادرات) و امور گمرک دارای مجوز حق العملکاری به شماره پروانه 80113، گواهی صلاحیت ایمنی و کار از وزارت کار در سال ۹۵ تاسیس شد تا با پشتوانه همکاری با بزرگترین شرکت‌های نفت و پتروشیمی در ایران آماده خدمات رسانی به تمامی شرکت‌هایی که نیاز به خدمات ترخیص کالا، مشاوره امور بازرگانی و ثبت مجوزها را دارند باشد.

شعار ایین مجموعه کیفیت، سرعت بالا و قیمت مناسب است.

نحوه ترخیص کالا از گمرکات

سؤالی که برای بسیاری از علاقه مندان فعالیت‌های تجاری پیش می‌آید، نحوه ترخیص کالا از گمرک‌های کشور است. ترخیص کالا در اصل یک فرآیند طولانی و زمان بر است که بخش‌هایی از آن کاملاً کارشناسی و بخش‌هایی از آن کاملاً اداری است. یک شرکت ترخیص کالای موفق در کلیه فرآیندها به درستی ورود کرده و مسئولیت تمامی امور مربوطه را بر عهده خواهد گرفت. اگر شما هم به فکر تأسیس یک شرکت ترخیص کالا هستید، پیشنهاد می کنیم که خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

ترخیص کالا و قوانین گمرکی

یکی از مهم ترین مسئولیت‌های پیش روی شرکت‌های ترخیص کالا آشنایی با انواع قواعد تعیین مسیر گمرکی است. مشتریان حرفه‌ای با یک جلسه مشاوره با شرکت‌های ترخیص کالا و بررسی اطلاعات این ترخیص کاران به تسلط آن‌ها پی خواهند برد. بنابراین برای موفقیت در شغل ترخیص کالا باید به انواع روش‌های تعیین مسیر گمرکی آشنا شد. این تعیین مسیر گمرکی می‌تواند بر اساس تعرفه کالا، نوع معامله، وضعیت کالا، ارزش کالا،کشور مبدأ، حق العمل گمرکی و حتی نام صاحب کالا تعیین شود. شرکت‌های ترخیص کار مجرب پیش از ارسال مدارک و تعیین کوتاژ مسیر گمرکی کالا را پیش بینی می‌کنند. این مسیرها بر اساس معیارهای بالا می تواند سبز، زرد و قرمز طبقه بندی شود.

نوین تجارت پیشرو آرین ارائه دهنده بهترین خدمات ترخیص کالا

شرکت بازرگانی نوین تجارت پیشرو آرین مسئول انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص کالا بازرگانان و واردکنندگان است و در صورت تمایلِ صاحبان کالا، این شرکت مشاوره و خدمات مناسبی را در زمینه خرید کالا از مبدا تولید، تعیین تعرفه کالا، اخذ مجوزهای ورودی، ثبت سفارش، حمل کالا و مسیریابی مطمئن، اخذ مجوزهای ترخیص از جمله استاندارد، بهداشت، بیمه کالا از مبدا تا مقصد، حمل داخلی و… ارائه می‌دهد.

علاقه مندان می‌توانند برای دریافت مشاوره به سایت ntaryan.com مراجعه و یا با شماره 02188854073 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه بازرگانی نوین تجارت پیشرو آرین

گروه بازرگانی نوین تجارت پیشرو آرین یکی از شرکتهای فعال درزمینه واردات، صادرات، ترخیص کالادر تمامی گمرکهای کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی فعالیت می نماید . دیدگاه کلان مدیریت ارشد سازمان در خصوص اداره سازمان ، توجه به اصول کیفیت است که بعنوان اصول اساسی و همیشگی سازمان می باشد . در این راستا ، چارچوب کلی اهداف کیفیتی سازمان به شرح ذیل است : این شرکت جهت دست یابی به اهداف سازمان و تمرکز بر افزایش رضایت مشتری ، نظام مدیریت کیفیت را در سازمان استقرار داده است. در این راستا با بهره گیری از گروه مجرب و متخصص، مدیران توانمند و همواره در جهت خدماتی ایمن، سالم و مطابق با استانداردهای جهانی گام برداشته است که استمرار این مقوله و شیوه‌ی فعالیت در آن رضایت متوازن کلیه ی ذینفعان خود را تضمین کرده است. * رویکرد مشتری مداری با جلب رضایت مشتریان از طریق شناسایی و درک نیازها و انتظارات آنها و انجام تعهدات و ارائه خدمات مطلوب. * افزایش سهم بازار و ارائه خدمات بیشتر از طریق ارتباط موثر و کارا با مشتری. * بازنگری مستمر و بهبود در فعالیت و ارتقا سیستم ها و فرآیندهای شرکت. * ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل و جلب مشارکت آنان برای بهبود مستمر عملکرد کیفی، زیست محیطی، ایمنی، بهداشت شغلی و درک نیازهای مشتریان. * رعایت قوانین و مقررات و سایر الزامات مرتبط با جنبه های زیست محیطی، خطرات ایمنی و بهداشت شغلی. همچنین مدیریت خود را متعهد می داند که سطح عملکردهای کیفیتی شرکت را با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استاندارد ISO9001:2008 , HSE-MS بصورت مداوم بهبود داده و بر حسن اجرای این سیستم نظارت مستمر داشته باشد. با توجه به اینکه تحقق این اهداف تنها با آگاهی ، همدلی و همکاری همکاران در تمامی سطوح سازمانی امکان پذیر است ، لذا این خط مشی به همراه ارائه آموزشهای لازم به پرسنل ابلاغ شده و از نظر تداوم ، تناسب ، کفایت و بهبود مستمر اثربخشی مورد پایش و بازنگری قرار می گیرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه