اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901074607513677

 جشنواره تخفیف ویژه سیستم‌های هوشمند ویستو به مناسبت سال جدید برگزار می‌شود

تخفیف‌ویژه 30 درصدی سیستم‌های هوشمند کنترل از راه دور ویستو

کد: 139901074607513677

https://bit.ly/3byOtRE

، تهران , (اخبار رسمی):  جشنواره تخفیف به مناسبت سال جدید از 10 فروردین آغاز و تا 29 این ماه ادامه دارد.

تخفیف‌ویژه 30 درصدی سیستم‌های هوشمند کنترل از راه دور ویستو
تخفیف‌ویژه 30 درصدی سیستم‌های هوشمند کنترل از راه دور ویستو

به گزارش روابط عمومی شرکت ویستو، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره تخفیف به مناسبت سال جدید و در دوره زمانی 19 برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند تمام سیستم های هوشمند کنترل از راه دور را از طریق سایت و نمایندگی‌ها و با تخفیف ویژه تا 30 تخفیف تهیه کنند.

کامران کامرانی فرد مدیرعامل شرکت ویستو مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: «سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.»

وی به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: «هوشمندساری دستاورد بزرگی برای ما است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویستو

گروه تولید و طراحی تجهیزات هوشمند ویستو، از گروه های فعال در زمینه اتوماسیون و هوشمند سازی فضای سبز میباشد. تمامی محصولات گروه ویستو، با دانش روز، مهندسی ایرانی و با بهینه ترین روش طراحی و به تولید میرسند. گروه ویستو با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا، همواره در جهت ارتقا و پیشرفت بخش اتوماسیون فضای سبز، با توجه به شرایط بومی کشور، قدم برمیدارد. ماموریت ما همواره تولید محصولاتی جهت کاهش هزینه های مدیریت منابع، در عین افزایش بازدهی و کیفیت محصولات فضای سبز میباشد. شعار ما از ابتدای شروع فعالیت در یک جمله خلاصه شده: “رفاه را ارزان بخرید”. روزانه در تلاش هستیم تا به شعار خود، بیش از پیش رنگ واقعیت ببخشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]