کد: 139901084608514891

آشنایی با نمایندگی چری

کد: 139901084608514891

https://bit.ly/2QRfRSF

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه نمایندگی‌های رسمی و معتبر مدیران خودرو ، چری و mvm معرفی شده است.

نمایندگی چری
نمایندگی رسمی چری

نمایندگی چری

سال 1995 میلادی، این تنگ یائو در زادگاهش در استان آن خویی به همراه 8 نفر دیگر موسسه خودروسازی چین را تاسیس کرد. در سال 1997 میلادی شرکت با مسئولیت محدود خودروی چری با یک میلیارد و 700 میلیون یوان سرمایه ثبت شده رسما تاسیس شد. دو سال بعد، در دسامبر سال 1999 نخستین خودروی نمایندگی چری ساخت این شرکت به بازار عرضه شد. کاربرد این نوع خودرو با خودروهای عمده با سرمایه خارجی در بازار چین برابر است، اما قیمت آن بیش از 30 درصد پائین‌تر است. بدین سبب مورد پسند مصرف کنندگان قرار گرفته است. در سال 2004 نزدیک به 90 هزاردستگاه خودروی چری فروخته شد و نشان چری  نیز در ردیف 10 خودرو برتر چین قرار گرفت.

نمایندگی چری به جلب استعدادها بسیار اهمیت می‌دهد. مدیر عامل این شرکت گفت: «چین فاقد استعدادهای کافی در صنعت خودرو است. شرکت ما تا حد ممکن استعدادها را جلب می‌کند.» دکتر شو مین رییس پژوهشگاه خودروی نمایندگی چری قبلا کارشناس موتور شرکت خودروی جنرال موتورز و فورد آمریکا بود. وی نیز هم شهری این تنگ یائو است. در سال 2002 برای همکاری به شرکت چی ژوی پیوست. اکنون ده‌ها نفر از میان 500 پژوهشگر شرکت چری از جمله کسانی هستند که پیشتر در موسسات چند ملیتی مانند فولکس واگن و فورد کار کرده‌اند.

توسعه خودرو با مارک داخلی کار دشواری است. دکتر شو مین به خبرنگار گفت: «برای تولید فرآورده‌ها، باید ابتدا فن آوری را به دست آورد. نمایندگی چری در اوایل تاسیس مراحل دشواری را پیش رو داشت.» وی گفت: «در آن زمان مشکلات زیادی داشتیم. ما با اتخاذ تدابیر مختلف شرکت‌های معروف فنی در جهان را برای همکاری با شرکت خود قانع کردیم. سه ماه بعد، آنان متوجه شدند که شرکت ما واقعا در حال توسعه سریع است.»

بعدها نمایندگی چری به طور موفقیت ‌آمیزی وارد بازار مصر شد. در سال 2003 میلادی نمایندگی چری کارگاه تولید خودرو در ایران تاسیس کرد. اکنون نمایندگی چری با بیش از 30 کشور قرارداد صادرات خودرو امضا کرده است که بیش از 80 درصد صادرات خودروی چین را تشکیل می‌دهد. چین اکنون به بازار خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی و آفریقا راه یافته و مدیر عامل نمایندگی چری چی ژوی چشمان خود را به بازار آمریکا بزرگترین مصرف کننده خودرو جهان دوخته است. وی گفت: «هدف شرکت ما این است که از سال 2007 میلادی سالانه 250 هزار خودرو به آمریکا بفروشیم و مجموع فروش سالانه این شرکت در صورت تحقق این هدف به دو میلیارد دلار خواهد رسید.» وی به خبرنگار گفت: «نمایندگی چری اطمینان و توانایی دارد که پیشرفت ثابت و دائمی خود را حفظ کند.»

پس از چهار سال پیشرفت، اکنون نمایندگی چری در سوریه 22 فروشگاه تخصصی تاسیس کرده و بیش از 5000 دستگاه خودرو فروخته شده است. در شلوغ‌ترین خیابان دمشق پایتخت سوریه، خودروهای مارک چری در هر جایی به چشم می‌خورد. آقای مروان صاحب خودروی نمایندگی چری به خبرنگار گفت: «موتور خودروی چری بسیار قوی است و مصرف بنزین آن بالا نیست. تعمیر و نگهداری خودرو تا زمانی که خودرو دارای تضمین می‌باشد، رایگان است. خرید قطعات یدکی آن نیز آسان است.

علاقه مندان می‌توانند به صفحه رسمی نمایندگی چری اتو حیدری مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نمایندگی چری

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی شمال به جنوب، خروجی بزرگراه شهید همت غرب، جنب کلانتری 140 باغ فیض، آخرین ساختمان، پلاک 27/1

منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار