اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901104711513832

سررسید تبلیغاتی 99

کد: 139901104711513832

https://bit.ly/3dvNweq

، تهران , (اخبار رسمی): از جمله پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی می‌توان به سررسید تبلیغاتی اشاره کرد که در ساله‌ای اخیر استفاده بیشتری برای تبلیغات و برند تجاری شده است. سررسید یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که هیچ زمان اهمیت، کاربرد و طرفداران خود را از دست نخواهد داد.

سررسید تبلیغاتی 99
سررسید تبلیغاتی99

سررسید تبلیغاتی در سال‌های اخیر استفاده بیشتری برای تبلیغات داشته است. سررسید یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که هیچ زمان اهمیت، کاربرد و طرفداران خود را از دست نخواهد داد. تقریبا تمام شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک سررسید تبلیغاتی را برای ابتدای سال تهیه می‌کنند و این را بهترین فرصت به منظور معرفی برند و محصولات خود به مشتریان، مخاطبان و همکاران خود می‌دانند.

سررسید یک دفترچه یادداشت است که هر روز آن تاریخ دارد،این دفترچه قابلیت‌های زیادی دارد، یک دفتری است که می‌توان از آن یکسال کامل استفاده کرد و تنها دفتری است که می‌توان از آن به عنوان تبلیغات استفاده کرد.

سررسیدها را می‌توان بر اساس ویژگی‌های مختلف دسته بندی کرد. ویژگی‌هایی همچون نوع جلد، نوع صحافی، ترکیب صفحات داخلی، حتی سایز سررسید دسته بندی کرد.

معمولا سررسیدها سه بخش کلی دارند:

بخشی که در واقع در ابتدای صفحات آن است و مقدمه آن نام دارد می‌تواند شامل عکس تبلیغاتی و مشخصات دارنده سررسید باشد. بخش دیگر صفحات داخلیه که شامل صفحه‌های تاریخ دار است، بخش آخر شامل شماره تلفن‌های ضروری یا برگه‌های برای یادداشت است.

سررسیدها بر اساس ثبت تاریخ‌ها می‌توان دسته بندی کرد:

  • سررسیدهایی که در آن هر صفحه مختص به یک روز مشخص است که به آن سررسید روزانه می‌گویند.
  • سررسیدهایی که در آنها جمعه در کنار پنجشنبه چاپ می‌شود و جایی برای یادداشت گذاری روز جمعه وجود ندارد که سررسید روز شمار نام دارد.
  • در بعضی از سررسیدها تنها دور روز ثبت می‌شود که سررسید دو روز شمار نام دارد.
  • نوع دیگر سررسیدهایی هستند که تمام روزهای صفحه در خود دارند و سررسید هفتگی نام دارد.

انواع جلد سررسیدها

برای جلد سررسیدها می‌توان از انواع مختلفی از جلدهایی که جنس سختی دارند استفاده کرد که این جلد می‌تواند روکش‌های مختلفی داشته باشد.

انواع روکش‌ها

روکش‌هایی از جنس سلفون‌های مختلف، روکش چرم مصنوعی و طبیعی و….

انواع صحافیها

همچنین سررسیدها با توجه به نوع آنها می‌توانند صحافی‌های متفاوتی داشته باشند، صحافی‌هایی از نوع فنری-فنری مارپیچی-کلاسوری و…

انواع سایزها

سررسیدها در سایزهای مختلفی با توجه به درخواست‌های مختلف دارنده آنها ساخته می‌شود اما بهترین سایز برای آنها سایز استاندارد است.

علاقه مندان جهت ثبت سفارش خود می‌توانید با گروه طراحان اطلس در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحان اطلس

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه ، فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات ، مشاوره و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی آغــــــاز کرده است.سوابق درخشان و همکاری با موسسات و کمپانــی هـــــای بزرگ ما را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگــــوی شما دوستـــان گرامی باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]