کد: 139901114713114907

بایدها و نبایدهای آرایش عروس

نکات مهم آرایش عروس

کد: 139901114713114907

https://bit.ly/3bzIcot

، (اخبار رسمی): همه عروس خانم‌ها دوست دارند در شب عروسی خود بسیار زیبا نمایان شوند. اگرجشن عروسی شما هم نزدیک است، از همین حالا باید به فکر زیبایی خود باشید. برخی از نکات دنیای مد را باید رعایت کنید تا در بهترین روز زندگی شما، زیباتر از همیشه بدرخشید.

نکات مهم آرایش عروس
نکات مهم آرایش عروس

نکات و ترفندهای آرایش عروس در ادامه آمده است.

میکاپ خود را قبل عروسی تست کنید

3 تا 5 هفته قبل از جشن عروسی نزد آرایشگر خود بروید و از او بخواهید تا آرایشی را که انتخاب کرده‌اید بر روی صورت شما امتحان کند. هر آنچه برای آرایش عروسیتان می‌پسندید را به آرایشگر خود بگویید مثلا اگر آرایش برنزه را دوست دارید، به او بگویید تا رنگ‌های مختلف را روی صورت شما امتحان کند تا بتواند بهترین رنگ کرم پودرمناسب با پوست شما را شناسایی کند.

در روز تست میکاپ لباس سفید بپوشید

در روزی که برای امتحان مدل آرایش خود می‌روید، حتما لباس سفید بپوشید تا بتوانید رنگ آرایشتان را با لباس سفید ببینید و تشخیص دهید مدل آرایشتان در کنار لباس سفید مناسب است یا نه. حتما چند عکس بدون فلش از خودتان بگیرید تا بهتر بتوانید مدل آرایشتان را در کنار لباس سفید تشخیص دهید و یک مدل زیبا انتخاب کنید.

ترفندهای میکاپ عروس

رنگ ابرو را فراموش نکنید

رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید و قسمت‌های خالی ابروهایتان را پر کنید. هیچ گاه ابروها را نتراشید یا آنها را زیادی پهن و باریک نکنید. هر قدر ابرو طبیعی‌تر باشد عروس زیباتر خواهد بود پس طوری به ابروها فرم دهید که با چشم‌ها و صورت هماهنگ شوند.

موی مصنوعی نگذارید

هیچ گاه نگذارید آرایشگر برای راحتی کار خودش موی مصنوعی به موهای شما اضافه کند زیرا رنگ این موها در زیر فلاش دوربین‌ها کاملا با رنگ موی خودتان متضاد می‌شود و غیرطبیعی خواهید شد.

آرایش و مدل موی عروس

آرایشگرتان را با دیگران قسمت نکنید

اگر می‌خواهید در عروسی تک باشید، آرایشگرتان را با دیگران قسمت نکنید و اجازه ندهید فامیل‌های شما نزد آرایشگرتان بروند چون سبک کار آرایشگرها مشخص است و تم اصلی کارشان را حتی اگر نخواهند هم روی افراد متفاوت پیاده می‌کنند.

عکس مدل‌های آرایشی خود را به آرایشگر نشان دهید

هر دختر خانمی برای شب عروسی مدلی از آرایش را مد نظر دارد و گاهی از اوقات چند عکس از مدل‌های آرایشی مورد قبول خود تهیه کرده است، به شما پیشنهاد می‌شود این عکس‌ها را به آرایشگاه ببرید تا آرایشگرتان آنها را روی صورت شما امتحان کند و تشخیص دهد آیا این مدل‌ها برای شما مناسب است یا خیر.

از آرایش مات و بی رنگ بپرهیزید

از آنجا که لباس سفید است باید آرایش در تضاد با این رنگ را انتخاب کنید و نباید آرایش صورت بی رنگ و رو یا مات باشد و باید طوری باشد که از بی رنگی چهره بکاهد و در کل آرایش شما باید سازگار با رنگ لباس عروس و متفاوت از روزهای دیگر باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مونادارایی

سالن زیبایی مونا دارایی با افتخار پس از سالها کسب تجربه و فعالیت در زمینه ی آرایش بانوان از قبیل آرایش عروس، شنیون مو، میکاپ و آرایش صورت ، کاشت و ژلیش و طراحی ناخن، هایلایت و آمبره سامبره و ... همچنین سالن زیبایی ما در زمینه ی آرایش ، جدیدترین آرایش عروس آرایش عروس عربی آرایش عروس اروپایی ، نیز فعالیت دارد، با ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، عزیزان جان ، سالن زیبایی مونا دارایی در خدمت گزاری و ارائه خدمات زیبایی به شما همشهریان حاضریم، نشانی ما تهران-ونک-خیابان توانیر-پ 24-ط 2 همچنین تلفن تماس ما 021-86087803 ، 021-86087905 ، 09361162467 ، 09120712103