کد: 139901114714514628

سفارش تاج گل خیریه ترحیم به جای سفارش گل طبیعی

اجاره تاج گل مصنوعی خیریه و استند تسلیت

کد: 139901114714514628

https://bit.ly/3dRkk1Q

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از کارهایی که ایرانی‌ها در برگزاری مراسم ختم و سوگواری انجام می‌هند تقدیم تاج گل طبیعی و تاج گل مصنوعی و استند تسلیت به بازمانده‌ها است.

اجاره تاج گل مصنوعی خیریه و استند تسلیت محمد حسین رضوی
اجاره تاج گل مصنوعی خیریه و استند تسلیت

یکی از کارهایی که ایرانی‌ها در برگزاری مراسم ختم و سوگواری انجام می‌دهند تقدیم گل به بازمانده‌ها است. اما همه دیده‌اند که در نهایت پس از پایان مراسم چه اتفاقی برای گل‌های طبیعی می‌افتد و در عرض چند ساعت از بین می‌روند.

درست است که تقدیم گل برای احترام گذاشتن به بازمانده‌ها و داغدیده‌ها است، اما در نهایت با کمی تأمل می‌توان متوجه شد که با عملکرد بهتری هم می‌توان این کار را انجام داد. یکی از این کارها سفارش تاج گل خیریه است. یعنی هم می‌توان با تقدیم گل با داغداران همدردی کرد و هم می‌توان در یک کار خیر شرکت کرد. در واقع با یک تیر دو نشان می‌زنید.

مدت زمانی است که استند تسلیت و یا تاج گل‌ ترحیم مربوط به موسسات خیریه در مراسم ترحیم، دیده می‌شود. افراد به جای صرف هزینه برای سفارش تاج گل‌های طبیعی که عمر کوتاه و قیمت بالایی دارند و در نهایت بعد از مراسم هم داخل سطل‌های زباله می‌‌وند، برای عرض تسلیت به صاحبان عزا، بنر یا تاج گل مصنوعی از موسسات خیریه سفارش می‌دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راجعون

خدمات مختلفی در حوزه مجالس ختم مورد نیاز است که ما در سایت راجعون گرد آوری کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید به این خدمات دسترسی داشته باشید. مانند : نیروی خدماتی ، ظروف کرایه ، کرایه صندلی ، اجاره حجله ، سفارش اعلامیه ترحیم، تهیه غذا ، سنگ مزار ، سفارش اعلامیه ، کارت تشکر، پک میوه ، مداح با نی و دف ، حلوا خرما ، گل آرایی ، رزرو مسجد، کرایه اتوبوس و اجاره اتوبوس ، رزرو تالار نزدیک بهشت زهرا ، مداح و واعظ ، تاج گل ، تالار پذیرایی ، پذیرایی چای و نسکافه ،کلیپ یادبود ، گوسفند زنده ، ادای دین متوفی ، آمبولانس ، چاپ کتب و ادعیه.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه