اطلاعات تماس
  • 091858*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901114714914911

بزرگترین چاپخانه آنلاین در غرب کشور

چاپخانه آنلاین در غرب کشور

کد: 139901114714914911

https://bit.ly/2QZUizn

، همدان , (اخبار رسمی): یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران هر شرکت، چاپ محصولات تبلیغاتی است. تبلیغات، امروزه امر بسیار مهمی تلقی شده و همچنین به عنوان یکی از موثرترین روش‌های معرفی کسب و کار شناخته می‌شود، پس مهم است که برای تبلیغات چه شرکتی را انتخاب کرده و چگونه تبلیغ کرد.

چاپخانه آنلاین در غرب کشور
چاپخانه آنلاین در غرب کشور

چاپ آنلاین چه مزایایی برای مشتریان به همراه  دارد؟

  • طراحی‌های گرافیکی حرفه‌ای
  • بالا رفتن سرعت انجام کار
  • قیمت مناسب محصولات
  • بسته بندی دقیق محصولات با تعداد مشخص و درخواست شده
  • ضمانت خرید مشتریان

مزایا سفارش آنلاین از چاپ پایتخت

مزایا سفارش آنلاین از چاپ پایتخت به شرح زیر است:

بررسی قبل از تولید: تمامی فایل‌های دریافتی از طرف شما توسط نرم افزارهای تخصصی بررسی می‌شوند. اگر فایل شما مشکلی داشته باشد یا به هر دلیل مناسب چاپ نباشد، حتماً قبل از انجام هرگونه فعالیتی به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

کنترل کیفیت: پرسنل چاپ پایتخت از زمان شروع پروسه چاپ هر سفارش در چاپخانه‌ها حضور داشته و ضمن نظارت کیفی، کلیه مراحل چاپ و تولید را دقیقاً کنترل می‌کنند.

گارانتی: نظر به حضور دایم و مستمر پرسنل کنترل کیفیت چاپخانه پایتخت در کلیه مراحل، سفارشات دقیقاً طبق خواسته مشتریان تولید می‌شود.

ارسال رایگان: محصولات به آدرس اعلام شده از سوی مشتری به صورت رایگان ارسال می‌شوند.

مجموعه  چاپ پایتخت  در تلاش است تا بهترین پاسخگو به مشتریان خود باشد.

علاقه مندان برای ارائه سفارشات و اطلاع از هزینه و طرح سوالات می‌توانند به وب‌سایت مجموعه به نشانی www.Paytakhtchap.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چاپخانه آنلاین پایتخت

ما چند تا رفیق قدیمی هستیم که هر کدوم توی تخصص خودمون چند سالی تجربه داریم و دورهم توی یک دفتر جمع شدیم و برای همه سفارشاتمون به صورت اختصاصی طراحی میکنیم. نمونه کارهای موجود توی سایت برای آشنایی با سبک و توانایی طراحیمونه و به این معنی نیست که اون طرح ها قابل خریداری هستن. روال کاری به این صورته که نمونه کارهای توی سایت رو ملاحظه می کنید و اگر از سبک کاریمون خوشتون اومد، باهامون ارتباط برقرار می کنید تا بیشتر راهنماییتون کنیم و برای سفارش شما بر حسب نیازتون، به طور طراحی آنلاین اختصاصی طراحی انجام بدیم.

اطلاعات تماس
  • 091858*****
[نمایش اطلاعات]