اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901124715510524

چگونه امنیت پیج اینستاگرامی خود را بالا ببریم؟

کد: 139901124715510524

https://bit.ly/2UxKrTR

، گلستان , (اخبار رسمی): امنیت اینستاگرام یکی از مهمترین بخش‌هایی است که باید توجه زیادی به ان داشت. بسیاری از افراد این موضوع را ساده می‌گیرند که باعث هک شدن و از دست دادن پیج می‌شود.

چگونه امنیت پیج اینستاگرامی خود را بالا ببریم ؟
بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام

رعایت کردن پنج نکته بسیار ساده در اینستاگرام می‌تواند امنیت پیج اینستاگرامی را تضمین کند، این پنج نکته به‌صورت کامل در زیر توضیح داده شده است.

نکته اول : از رمزهای پیچیده استفاده کنید

استفاده کردن از رمزهای دشوار می‌تواند امنیت پیج شمارا بالاتر ببرد، این نکته بسیار ساده و بدیعی است که باید ان را در مورد هر رمزی که در هر شبکه‌ی مجازی و حقیقی استفاده می‌شود رعایت کرد.

نکته دوم: فعال‌سازی تأییدیه دو مرحله‌ای اینستاگرام است.

ورود با دو مرحله که مرحله‌ی اول رمز عبور شمارا می‌خواهد و مرحله‌ی دوم رمز عبوری برای شما پیامک، ایمیل یا داخل نرم‌افزار قرار داده می‌شود که در صورت استفاده از آن ورود شما ایمن خواهد بود و اگر هر دو مرحله رمز را به‌درستی وارد نکنید نمی‌توانید به پیج اینستاگرامی خود دسترسی داشته باشید.

این سیستم دقیقاً شبیه به رمز دوم پویا برای عابربانک‌ها است با این تفاوت که ابتدا رمز عبور اصلی و سپس رمز دوم را باید در کادر رمز عبور قرار دهید.

نکته سوم : استفاده کردن از ایمیل معتبر را فراموش نکنید

استفاده کردن از یک ایمیل معتبر به شما کمک می‌کند تا امنیت پیج اینستاگرام خود را چندین برابر کنید، در صورت بروز هرگونه تغییر در پیج شما اعلانی ایمیل خواهد شد که این تغییر از سمت شما بوده است یا شخصی غریبه، درصورتی‌که شما تغییری اعمال نکرده باشید می‌توانید پیج خود را به‌صورت کامل محافظت کنید.

نکته چهارم: به نرم‌افزارهای جعلی اعتماد نکنید

نرم‌افزارهای جعلی زیادی وجود دارند که خدماتی کمی بیشتر از اینستاگرام به شما ارائه می‌دهند اما متاسفانه این نرم‌افزارها می‌توانند سارقین اطلاعات شخصی پیج اینستاگرامی شما باشند و پیج اینستاگرامی شمارا از شما بگیرند.

توصیه می‌شود حتماً اینستاگرام را از منابع معتبری مانند گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

نکته پنجم: به نرم‌افزارهای افزایش لایک و فالوور اعتماد نکنید

برای افزایش فالوور هرگز به نرم‌افزاهای جعلی یا به‌صورت کلی به نرم‌افزارها توجه نکنید، افزایش فالوور اینستاگرام در چندین مرحله انجام می‌شود که امنیت کامل داشته باشید و پیج اینستاگرام خود را از دست ندهید، توصیه می‌شود هرگز از نرم‌افزار استفاده نکنید.

علاقه مندان برای دیدن مطالب بیشتر در رابطه با امنیت پیج اینستاگرام خود می‌توانند به صفحه بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در سایت کدپز مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کدپز

کدپز تیم طراحی سایت و سئو سایت وردپرسی و طراحی قالب های فتوشاپی موشن گرافیک در راستای بهبود کسب و کار شما عزیزان خواهد بود . پشتیبانی قوی ، انتشار مقالات رایگان و مشاوره ی رایگان از خدمات ما به شما عزیزان خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]