اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901124715814503

مهاجرت به کانادا از طریق دریافت ویزای استارت آپ کانادا

شرایط و مزایای دریافت ویزای استارت آپ کانادا

کد: 139901124715814503

https://bit.ly/2xV2FGd

، (اخبار رسمی): ویزای استارت آپ در حال حاضر یکی از بهترین روش‌های مطمئن جهت جهت اخذ اقامت دائم و تضمینی کانادا، جذب مهاجر و حمایت از طرح‌ها و ایده‌های نو در کانادا است.

شرایط و مزایای دریافت ویزای استارت آپ کانادا
شرکت مهاجرتی کاناداپاس - ویزای استارت آپ کانادا - شرایط و مزایا

سازمان مهاجرت کانادا همواره در تلاش است تا برای سهولت در مهاجرت و انتخاب کارآفرینان برای برخی از موسسات مالی و تجاری کانادایی، مجوزهایی را صادر کند که به ویزای استاراپ کانادا معروف هستند.

منظور از ویزای استارت آپ کانادا چیست؟

کانادا در پی جذب افراد کارآفرین است تا از ایده های موفق آنان در حوزه ی کسب و کار حمایت کند، به همین منظور برای این افراد امتیازاتی درنظر گرفته است تا از راهی متفاوت تر وارد خاک این کشور بشوند و حتی این مهاجرت می تواند به اقامت نیز بدل شود.


ویزای استارت آپ کانادا همانطور که از اسمش پیداست مجوز ورود به کشور کانادا از طریق کسب وکارهای نوپا و ایجاد شرکت های استارت آپی است. البته دریافت ویزای استارت آپ کانادا تنها منوط به داشتن یک ایده کسب و کاری نیست.

شما برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا باید بتوانید ثابت کنید که ایده استارت آپی شما ایده ای بکر و خلاقانه است که می تواند موفق، درآمدزا و اشتغال زا باشد. در این راه اعتماد به افرادی که تضمین دریافت ویزای استارت آپ کانادا را با خرید ایده به شما می دهند اشتباهی است که قربانی های زیادی می گیرد چراکه آن ایده را بی شک به چندین فرد دیگر فروخته اند. این کار حتی می تواند شما را از ورود به کانادا محروم سازد.


شرایط  دریافت ویزای استارت آپ کانادا

جهت اخذ اقامت استارت آپ کانادا لازم است، شرایط زیر را در نظر بگیرید:

  • یکی از شروط لازم، برخورداری از دانش زبان انگلیسی و یا فرانسوی (در همه زمینه های نوشتاری، گفتاری و شنیداری) و کسب نمره ای حداقل معادل CLB 5 است .

در واقع برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا لازم است در یکی از سه آزمون زبان موسسات معتبر (همانند آزمون های IELTS General ، CELPIP-G و TEF) شرکت نموده و نتیجه آن را در فرم درخواست خود قرار دهید. دقت کنید که در صورت عدم کسب حداقل نمره، درخواست شما لغو می شود .

  • از دیگر شرایط ویزای استارتاپ کانادا ، برخورداری از یک سرمایه اولیه است چرا که دولت کانادا، هیچ بودجه مالی را برای افرادی که قصد اقامت از طریق ویزای استارت آپ کانادا را دارند، در نظر نمی گیرد.

در واقع اگر قصد دریافت ویزای start up کانادا را دارید بهتر است که حدودا سرمایه اولیه (برای ۶ ماه) جهت گذران زندگی خود را داشته باشید. (همچنین باید توجه شود که میزان این سرمایه بر اساس تعداد اعضای هر خانوار مشخص می شود و هر سال این میزان تغییر می کند.)

باید دقت شود که داشتن سرمایه اولیه به منظور سرمایه گذاری در این کشور، نیست؛ چرا که یک ایده خلاقانه و فعالیت مناسب، تضمین کننده مهاجرت با استارت آپ است .

  • و در نهایت یکی از مهم ترین شرایط ویزای استارت آپ کانادا ، اثبات کسب و کار و جذب اعتماد یکی از سازمان ها مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است .


شرکت مهاجرتی کاناداپاس ، با استفاده از آخرین اطلاعات در حوزه برنامه استارت آپ کانادا ، به کمک مشاوران خبره آماده پاسخ گویی سوالات شما عزیزان برای مهاجرت به کانادا است و با همکاری سازمان های سرمایه گذار در کانادا دریافت این ویزا را برای متقاضیان واجد شرایط آسان می کند.


مزایای ویزای استارت آپ کانادا

هر یک از راه های مهاجرت و برنامه های اقامتی نقاط مثبت و منفی مربوط به خود را دارد. شما با دانستن نکات منفی و مثبت در هر یک از روش ها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در خصوص ویزای استارت آپ کانادا نیز این موضوع مطرح است. برخی از مزایای ویزای استارت آپ کانادا عبارتست از:

  • دارا بودن اقتصاد قدرتمند
  • پایین بودن هزینه ویزای استارتاپ کانادا
  • کمک به استقرار در کانادا از طریق ویزای استارت آپ
  • امکان اخذ اقامت دائم
  • ترغیب مهاجرین خارجی به گسترش شرکت خود در کانادا
  • عدم نیاز به موفقیت بیزنس مورد نظر
  • امکان اخذ اقامت همزمان کل خانواده

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانادا پاس

شرکت مهاجرتی کاناداپاس ، دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا ، کمک به دریافت ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای توریستی کانادا ، کارآفرینی کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]