اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901164722613195

سوله و اسکلت فلزی

آیا سوله و اسکلت فلزی قابل اجرا برای هر نوع پروژه‌ای است؟

کد: 139901164722613195

https://bit.ly/39K6D18

، تهران , (اخبار رسمی): در ساخت پروژه‌های صنعتی و برای اجرا پروژه‌های سوله‌ای و اسکلت فلزی می‌توان گفت سیستم اجرا شده با این آیتم‌ها سوله و اسکلت فلزی از چنان زیبایی برخوردار است که در اکثر پروژه‌های اجرا شده، سازه بصورت نمایان باقی می‌ماند، حتی در بسیاری از موارد جهت نماسازی‌ها از این سیستم و سازه استفاده می‌شود.

آیا سوله و اسکلت فلزی قابل اجرا برای هر نوع پروژه ایی می باشد
شرکت مهندسی فنی آرمان سوله در راستای پیاده سازی انواع پروژه های سوله ایی و اسکلت فلزی ایجاد شده است.

شرکت مهندسی فنی آرمان سوله در راستای پیاده سازی انواع پروژه‌های سوله‌ای و اسکلت فلزی ایجاد شده است. این شرکت در زمینه‌ی تهیه و ساخت و نصب سازه‌های فلزی جوشی و پیچ ومهره‌ای جهت مکان‌های مسکونی و تجاری و صنعتی و مدل‌های سازه‌های فضایی، تهیه و ساخت المان‌های مقاوم سازی، ارائه خدمات فنی و مهندسی فعالیت می‌کند، و تمام امکانات را شخصا به عهده می‌گیرد مثل وجود انواع جرثقیل‌های صنعتی.

از جمله خدمات آرمان سوله بصورت زیر است:

1. تهیه و نصب سوله

سوله سبک ترین سازه فلزی یکی دیگر از انواع رایج اسکلت فلزی است که سقف تمام آنها به صورت شیب دار اجرا می‌شود و در پروژه‌هایی با کاربری کارخانجات صنعتی، انبار، مرغداری، دامداری،... و بطور کلی در محل‌هایی با دهانه زیادتر از حد معمول و ارتفاع سقف‌های بالا بدون نیاز به ستون‌هایی در وسط فضا، اجرا می‌شود.

2. تهیه و نصب استراکچر

استراکچرهای فلزی از جمله سازه‌های فلزی صنعتی محسوب می‌شود. این نوع سازه فلزی بیشتر در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد داشته و بسیار مورد توجه است.

3.  تهیه و نصب اسکلت فلزی

اصلی ترین و تخصصی ترین بخش هر ساختمان، اسکلت آن ساختمان است که بطور کلی به دو بخش تقسیم می‌شود: اسکلت فلزی و اسکلت بتنی. اسکلت فلزی عمده ترین بخش سازه‌های ساختمانی و یا صنعتی را به خود اختصاص داده است.

4. تهیه و نصب سازه فلزی

سازه فلزی نوعی سازه است که مصالح اصلی آن که برای تحمل نیروها و انتقال آنها به کار می‌رود از فلز (فولاد) ساخته شده است. اتصالات به کار رفته در این سازه‌های  فلزی‌ از نوع جوشی، پرچی و یا پیچ است و بسته به نوع اتصالات قطعات طرح شده و کنترل‌های مربوطه بر روی آنها انجام می‌گیرد. 

5. تهیه و نصب خرپا

سوله خرپا ( Truss ) سازه فلزی مثلثی شکل است که اعضای آن مستقیم و بدون انحنا بوده و اتصال اعضا ی آن با یکدیگر به صورت مفصل (لولا) است. یکی از انواع پر کاربرد سازه‌های فلزی، سازه‌های خرپایی است.

باعث افتخار و غرور است که شرکت مهندسی فنی آرمان سوله در صنعت ساخت سوله و اسکلت فلزی با رزومه‌ای درخشان دارد که در سایت آرمان سوله می‌توان مشاهده کرد.

این مجموعه پیشتاز محیط رقابتی حال حاضر است و با جذب رضایت مشتری، تا به حال در تمامی پروژه‌های خود موفق بوده و سعی کرده است که همواره بهترین و با کیفیت ترین محصول را در کنار کمترین قیمت فروش سوله در اختیار مشتری قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرمان سوله

شرکت آرمان سوله با سابقه کاری درخشان بالای 40 سال طراح و سازنده انواع اسکلت های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای و طراحی و اجراء جرثقیلهای صنعتی در سراسر کشور می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار