اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901174725713337

راه اندازی کمپرسور اسکرو پس از شکست ویروس کرونا

نکات کلیدی راه اندازی کمپرسور اسکرو پس از شکست کرونا و بازگشایی کارخانجات

کد: 139901174725713337

https://bit.ly/2Re494N

، تبریز , (اخبار رسمی): بحران کرونا در چند ماه اخیراغلب صنایع بزرگ و کوچک را درگیر خود کرده لازم به ذکر است بسیاری از مدیران صنایع سوالاتی دارند که پس از بازگشایی کارخانجات و اقدام به راه اندازی مجدد خط تولید باید چه اقدامات اولیه‌ای جهت سرویس و راه اندازی کمپرسورها انجام پذریرد که در ادامه بررسی شده است.

نکات کلیدی راه اندازی کمپرسور اسکرو پس از شکست کرونا و بازگشایی کارخانجات
کمپرسور اسکرو

اغلب صنایع کشور امروز به واسطه ویروس کرونا مجبور به تعطیلی اجباری گروه کارخانجات خود شده‌اند و از طرفی با توجه به مسائل پیش آمده بعد از شکست ویروس کرونا و بازگشایی مجدد کارخانجات بایستی چندین نکته بسیار مهم و حائز اهمیت را در راه اندازی مجدد دستگاه‌های کارخانه رعایت کرد تا آسیب‌های جدی و جبران ناپذیر به دستگاه وارد نشود.

دستگاه کمپرسور اسکرو به صورتی طراحی و تنظیم شده است که در صورتی که راه اندازی اولیه نشود، مدتی ساکن بماند و فعالیت خاصی انجام ندهد مشکل خاصی برای این دستگاه پیش نمی‌آید مساله اصلی در مورد دستگاه‌هایی است که قبلا در خط تولید فعال بوده‌اند و دوباره راه اندازی خواهند شد که اپراتور دستگاه باید اقداماتی قبل از راه اندازی دستگاه انجام دهد و سپس خط تولید را مجددا راه اندازی و تمامی عوامل مجددا شروع به فعالیت کنند.

اقدامات مهم و ضروری در این راستا عبارتند از :

  1. خالی کردن روغن داخل دستگاه و تعویض روغن دستگاه که با توجه به گذشت زمان و مرور زمان روغن مانده در دستگاه خاصیت خنک کنندگی خود را از دست داده و بایستی تعویض شود.
  2. تعویض فیلتر هوا : فیلتر هوا با توجه به اینکه دستگاه به مدت زیادی فعالیت نکرده و گرد و غبار موجود در محیط داخل فیلتر می‌ماند دچار خوردگی پره‌های فیلتر هوا می‌شود و فیلتر هوا باید تعویض شود.
  3. تعویض فیلتر روغن : با توجه به عدم فعالیت دستگاه در این مدت و ماندن روغن در دستگاه کمپرسور در فیلتر روغن باعث از بین رفته پره‌های فیلتر روغن می‌شود و بایستی این فیلتر به همراه فیلتر هوا تعویض شود.
  4. باز و بست کردن اتصالات لوله هوا : با توجه به بسته ماندن اتصالات و رطوبت باقی مانده در این خط به واسطه تولید هوای فشرده بایستی اتصالات باز شده و شسته شده تا عاری از هرگونه رسوبات باقی مانده باشد.
  5. نصب و راه اندازی مجددا تابلو خط فرمان : پس از انجام دادن تمامی اقدامات فوق بایستی تابلو فرمان ریسیت شود بدلیل اینکه پس از باز و بست کردن تمامی اتصالات دستگاه سنسورهای دستگاه دچار اختلال می‌شوند به همین جهت باید سیستم حتما یکبار قبلا از راه اندازی ریسیت کامل شود سپس مجددا دستگاه شروع به کار کند.

امید است با شکست ویروس کرونا و بازگشایی کارخانجات و صنایع بزر و کوچک کشور روند قبلی ارائه خدمات از سرگرفته شده و بتوان بهترین خدمات را در این حوزه به تمامی مشتریان خود ارائه داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بادرو کمپرسور

بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور بین المللی در صنعت کمپرسورسازی و با هدف گسترش کیفیت و جلب رضایت مشتری فعالیت نموده است . فروش و خدمات پس از فروش انواع کمپرسور و محصولات وابسته به این صنعت تنها بخشی از دستاوردهای ما برای گسترش سبد محصولات بادرو در این سال ها بوده است که با تلاش شبانه روزی و تحقیقات جامع کارشناسان به این مهم دست یافته ایم .در راستای خدمات بهتر مدیران فروش بادرو در تمام روزهای سال آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان خواهد بود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار