اطلاعات تماس
  • 021887***** - 091067*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901174727013483

عطر و ادکلن هایپرعطر دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره شد

کد: 139901174727013483

https://bit.ly/2XbSEyO

، تهران , (اخبار رسمی): نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره در حال حاضر بالاترین درجه قابل اعطا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که تمامی مراحل خرید از جمله ثبت نام، ثبت سفارش و خرید، تماما توسط پروتکل‌های امن SSL انجام می‌شود.

عطر و ادکلن هایپرعطر دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره شد
عطر و ادکلن هایپرعطر نماد دو ستاره

عطر و ادکلن هایپرعطر موفق به اخذ نماد الکترونیکی دو ستاره شد تا کاربران و مشتریان عزیز با اطمینان بیشتر اقدام به خرید عطر و ادکلن‌های مورد نیاز خود کنند و از طرفی درج اطلاعات و مشخصات کاربران در بستری امن‌تر و ایمن‌تر انجام شود.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک، که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. در واقع مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کارهای اینترنتی به شرح ذیل است:

  • شناسایی مالک کسب و کار و امکان مراجعه در صورت بروز اشکال.
  • کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده.
  • گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.
  • واضح بودن روند برگرداندن کالا و بازپس گیری پول.
  • محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.
  • تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی اعتماد.

نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه‌های اینترنتی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت) مورد تایید قرار گرفته‌اند، اعطا می‌شود.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره عطر و ادکلن هایپرعطر

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره در حال حاضر بالاترین درجه قابل اعطا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه‌های اینترنتی در ایران است که تمامی مراحل خرید از جمله ثبت نام، ثبت سفارش و خرید، تماما توسط پروتکل‌های امن SSL انجام می‌شود. نماد اعنماد الکترونیکی دو ستاره عطر و ادکلن هایپرعطر، به مشتریان این اطمینان را می‌دهد تا از خرید اینترنتی و سایر فعالیت‌های خود از نظر سرعت، کیفیت و محتوا مطمئن شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عطر و ادکلن هایپرعطر

هایپرعطر ،کار خود را در تهران و سال 1389 با ایده نقد و بررسی رایحۀ عطر و ادکلن های اورجینال و اطلاع رسانی صحیح در زمینه عطر و ادکلن آغاز کرد و برای اولین بار در ایران به ریویو نویسی حرفه ای و شخصیت پردازی برای عطرها و ادکلن ها پرداخت. در حال حاضر، هایپرعطر ضمن ارایه مقالات ، اخبار ، نقد و بررسی رایحۀ عطر و ادکلن ها ، خرید عطر و ادکلن اورجینال و اصل را با بهترین قیمت ممکن در وب سایت خود فراهم کرده است. هدف هایپرعطر ، ایجاد محیطی امن برای دستیابی به اطلاعات درست و دقیق برای عطر دوستان ، عطر بازان و دیگر مشتریان می باشد تا با آگاهی کامل، عطر و ادکلن مورد نیاز خود را اورجینال و اصل تهیه نمایند. www.Hyperatr.com

اطلاعات تماس
  • 021887***** - 091067*****
[نمایش اطلاعات]