اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901184729313807

پرنیال پایپ نماینده رسمی پلی ران و بزرگترین تامین کننده لوله‌های مانیسمان

از لوله مانیسمان تا محصولات پلی ران با پرنیال پایپ

کد: 139901184729313807

https://bit.ly/3aOZH4h

، تهران , (اخبار رسمی): فنی مهندسی پرنیال پایپ به عنوان یک شرکت فعال در زمینه واردات و فروش لوله مانیسمان اقدام به عرضه این محصول فولادی کرده و از مراجع اصلی در تعیین قیمت لوله مانیسمان است. لوله‌های مانیسمان به صورت اکسترودینگ توسط قالب‌های مختلف تولید می‌شود که طی آن یک شمش فولادی تبدیل به لوله می‌شود.

از لوله مانیسمان تا محصولات پلی ران با پرنیال پایپ
پرنیال پایپ بزرگترین تامین کننده لوله های مانیسمان در کشور

پروسه تولید لوله‌های مانسیمان نیز بدین گونه است که در آن یک شمش فولادی تحت کشش و نورد، افزایش طول یافته و سپس با وارد شدن مبله جامد نوک تیز به مرکز شمش گداخته شده، لوله‌ای بدون درز را ایجاد می‌کند

لوله‌های مانیسمان

لوله‌های مانیسمان یا همان لوله‌های بدون درز به صورت اکسترودینگ توسط قالب‌های مختلف تولید می‌شود. اصولا تولید لوله‌های بدون درز مستلزم فرایندی است که طی آن یک شمش فولادی تبدیل به لوله می‌شود.

لوله‌های مانیسمان از شمش‌های فولادی تولید می‌شوند آنها عموما با کشش و نورد شمش‌های گرد فولادی تولید می‌شوند البته تولید از مقاطع چهار گوش نیز امکان پذیر است اما باعث بالا رفتن هزینه تولید می‌شود.

برای ساخت لوله مانیسمان از استاندارد ASTM به شماره A106 و A53 و همچنین استاندارد نفت و گاز API 5L استفاده می‌شود.

پروسه تولید لوله‌های مانسیمان نیز بدین گونه است که در آن یک شمش فولادی تحت کشش و نورد، افزایش طول یافته و سپس با وارد شدن مبله جامد نوک تیز به مرکز شمش گداخته شده، لوله‌ای بدون درز را ایجاد می‌کند.

جالب است بدانید تولید این نوع لوله از سایزهای بزرگتر به کوچکتر است و سایزهای ۲/۱ و۴/۳ و ۱ اینچ معمولا” به روش سرد است. در تولید این مقاطع عمدتاً از شمش‌های فولادی گرد استفاده می‌کنند البته تولید لوله مانیسمان از مقاطع چهار گوش نیز امکان پذیر است اما به دلیل اینکه دلیل این مقاطع حتما باید به صورت دایره‌ای و یکنواخت باشند گرد کردن شمش‌های زاویه‌دار مستلزم صرف هزینه و وقت خواهد بود.

در مجموع پروسه تولید لوله های مانیسمان شامل مراحل برش، پیش گرم، مرحله PIERCING، عبور از دستگاه الانگاتور ، شلیک سمبه، تاب گیری ، جداسازی سمبه ، کروی سازی ، مرحله کشش، خنک سازی ، مرحله اندازه گیری ، مرحله آزمایش ، مرحله کونیک کردن ، پولیش و در پایان باندل کردن است.

پلی ران

پلی ران با بیش از 45 سال تجربه، معتبرترین تولید کننده‌ی تخصصی لوله و اتصالات پلیمری مورد استفاده در سیستم‌های فاضلاب ساختمانی، آبیاری و آبرسانی تحت فشار، در سال 1382 تکنولوژی ساخت سیستم پوش فیت را وارد کشور کرده و به عنوان اولین تولید کننده، آن را به دست اندرکاران ساخت و ساز در کشور معرفی کرد.

پلی ران اتصال که مبانی مدیریت کیفیت و فرآیندهای تولید آن بر اساس استاندارد بین المللی iso 9001-2000 طرح ریزی شده است، علاوه بر تولیدات قبلی خود، اکنون با استفاده از مدرن‌ترین طراحی موجود در ساخت نسل جدیدی از لوله و اتصالات فاضلابی، سیستم پوش فیت پلیران را معرفی و ارائه می‌کند.

پمپ ویلو

پمپ ویلو  شرکت Wilo آلمان یکی از بزرگ ‌ترین و برترین تولید کنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع و نیز سیستم‌های آب و فاضلاب در جهان است که در بخش گرمایش، تهویه و سرمایش رهبری بازار را در دست دارد. این شرکت که در سال ۱۸۷۲ در شهر دورتموند آلمان تاسیس شده، با بیش از 140 سال سابقه در 50 کشور دنیا حضور مستقیم دارد. ویلو هم‌اکنون بیش از 15 هزار مدل پمپ را در 15 کارخانه در سراسر دنیا تولید می‌کند. میزان فروش این شرکت در سال 2013 بیش از ۱.۲۳ میلیارد یورو بوده است. پمپ ویلو را می‌توان از فنی و مهندسی پرنیال پایپ که بزرگترین مرکز فروش محصولات پمپ ویلو را دارد تهیه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرنیال پایپ

پرنیال پایپ ، فنی و مهندسی پرنیال پایپ از سال 1370 فعالیت خود را به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات در زمینه تاسیسات برودتی و حرارتی در پروژه های مسکونی، اداری و تجاری شروع نموده تعهد به کیفیت منجر به جلب اعتماد مشتریان و افزایش مستمر فروش اجناس و خدمات گردیده تا جائیکه هم اکنون دارای یکی از گسترده ترین شبکه های ارائه دهنده خدمات اجرائی میباشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار