اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139901184729414106

در خصوص مسائل بهداشتی همه چیز را رعایت کرده و کارگران با ماسک و دستکش هستند

خیالی آسوده با شمال بار با بسته بندی ویژه

کد: 139901184729414106

https://bit.ly/3aJ0N1s

، تهران , (اخبار رسمی): شمال بار یا همان شمال بار تهران با تجربه فراوان در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل و جهیزیه و همچنین مبلمان، با کادری مجرب و با تجربه و همچنین دارای کامیون‌هایی با تجهیزات مدرن بسته بندی در خدمت همشهریان محترم تهرانی و همچنین سایر شهرستان‌ها است.

خیالی آسوده با شمال بار با بسته بندی ویژه
خیالی آسوده در باربری با شمال بار با بسته بندی ویژه

شمال بار

شمال بار با استفاده از کارکنان با اخلاق و حرفه‌ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر استان تهران در خدمت شما عزیزان است.

شمال بار یا همان شمال بار تهران با تجربه فراوان در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل و جهیزیه و همچنین مبلمان، با کادری مجرب و با تجربه و همچنین دارای کامیون‌هایی با تجهیزات مدرن بسته بندی در خدمت همشهریان محترم تهرانی و همچنین سایر شهرستان‌ها است.

شمال بار در شرق تهران، باربری در تهرانپارس و رسالت و مناطق محدوده را تحت پوشش قرار می‌دهد.

باربری شمال بار تهران جهت حمل بارهای شما و جابجایی کلیه اثاثیه منازل، ادارات و شرکت‌ها در خدمت شماست. باربری شمال بار توانسته با موفقیت در طول سال‌های گذشته در جهت رفاه مشتریان خود گام بردارد.

بسته بندی با شمال بار

انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما به بهترین نحو انجام خواهد داد. ارائه مشاوره رایگان تلفنی و ارسال کارشناس برای ارائه قیمت، قبل از رزرو از خدمات ویژه برای مشتریان  اتس.

بسته بندی باید بگونه‌ای صورت گیرد که کوچک‌ترین ضربه و کمترین خسارت به وسایل مخصوصا ظروف حساس و شکستنی وارد نشود، بنابر این، این بسته بندی درست و اصولی است که سلامت وسایل را در حین جابه جایی تضمین می‌کند.

درخواست اتوبار با شماره گیری 1717

اگر شما هم نیاز به اتوبار دارید با شمال بار بدون نیاز به پیش شماره، 1717 را شماره گیری و یا از طریق سایت اقدام کنید.

شمال بار باربری و بسته بندی در مناطق شمال و غرب تهران را به صورت ویژه انجام می‌دهد؛ مثل باربری در منطق نیاوران، جردن، اقدسیه، کامرانیه و .... و همچنین باربری در نقاط غرب تهران همچون سعادت آباد و باربری در شهرک غرب و ...

با افزایش روز افزون جمعیت شهرها، حمل و نقل و جابه جایی‌ها نیز به همان نسبت افزایش پیدا کرده است در نتیجه شرکت‌های اتوبار بسیاری در سطح شهرها در حال فعالیت هستند تا خدمات خود را با حداکثر کیفیت ممکن به متقاضیان ارائه دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شمال بار

شمال بار با سابقه ای طولانی و درخشان در امر باربری ، حمل و نقل و با حضور فعال و درخشان در استان تهران ، با داشتن مدیریتی قوی , کارشناسان زبده و پرسنلی حرفه ای در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات ، جابجایی وسایل جهت اسباب کشی منازل ، اثاث کشی اداره جات و باربری تجاری به تمام نقاط کشور با بیمه، بصورت شبانه روزی با مجوز رسمی به کد ۷۲۳ آماده ارائه ی خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه